Neohodnoceno

Whirlpool TDLRB 6252BS EU/N

Skladem (1 ks)
Značka: Whirlpool
11 500 Kč –23 % 8 800 Kč
Kategorie: Pračky
Záruka: 2 roky
ec51ca026ef7c6e2066c8566348a5e70 mm1600x1600
Akce
11 500 Kč –23 %

Kvalitně vyprané prádlo vám poskytne pračka Whirlpool. Technologie šestého smyslu automaticky přizpůsobí prací program váze a druhu prádla. Motor ZEN zaručuje tiché praní společně s technologií ZEN minimalizující hluk a vibrace. Svěží prádlo zajistí Fresh Care a pro desinfikování praných textilií je vhodný program 60°. Lze si vybrat i program na ochranu barev a nebo možnost rychlého praní, která umožňuje zkrátit dobu praní.

.

Šestý smysl pro snadné praní

Při výběru pracího programu oceníte technologii šestého smyslu. Ta dokáže automaticky rozpoznat typ a množství prádla a tomu přizpůsobí i zvolený program. Vy tak ušetříte nejen vodu, ale také váš čas a peníze.

Šestý smysl pro snadné praní

Technologie ZEN

Perte ve dne i v noci s inovativní technologií ZEN. Zaručí vám maximální účinnost praní s minimálním hlukem. Moderní konstrukce pračky navíc snižuje vibrace a zajišťuje tichý chod za každých podmínek.

Technologie ZEN

Svěží prádlo

V případě, že nestíháte prádlo ihned po doprání vyndat z pračky, nemusíte se bát o ztrátu svěžesti nebo vůně. Díky cirkulaci vzduchu zůstane prádlo svěží jako po vyprání až 6 hodin po skončení cyklu.

Svěží prádlo

ZEN Direct Drive motor

Motor ZEN Direct Drive neobsahuje tradiční řemen - díky tomuto konstrukčnímu řešení jsou minimalizovány vibrace a hluk. Tichý chod pračky však nemá vliv na výsledek a prádlo bude vždy perfektně vyprané.

ZEN Direct Drive motor

Program 60° pro odstranění bakterií

S programem 60° můžete snadno odstranit až 99 % bakterií. Vaše oblečení bude důkladně vydesinfikováno a jeho tkanina se nepoškodí. Díky použití moderních technologií je pak zaručena i úspora energie.

Program 60° pro odstranění bakterií

Ochrana barev

Program Colours 15° vám zajistí maximální ochranu barev. Textilie jsou vyprány stejně efektivně a kvalitně jako při 40°, avšak nedojde k nežádoucímu blednutí barev nebo jejich smísení.

Ochrana barev

Rychlé praní

Pro malé množství prádla, které je lehce znečištěné je perfektní program rychlého praní. Ten zkrátí dobu pracího cyklu a je kompatibilní s většinou pracích programů. Prádlo je tak vypráno rychleji, ale stejně kvalitně jako při delších cyklech.

Rychlé praní

Snadné otevírání

Máte plné ruce a potřebujete otevřít buben pračky? Určitě oceníte Soft Opening. Díky speciálním pantům můžete dvířka bubnu otevřít pouhým stiskem tlačítka a pohodlně vyndat ven vyprané prádlo.

Snadné otevírání

Další funkce

 

  • Rychlé praní 30' vypere prádlo za pouhých 30 minut.
  • S možností odloženého startu si můžete nastavit čas spuštění.
  • Díky funkci Drum Up se buben automaticky otočí otevíráním nahoru.
  • Program intenzivního máchání je zaručeno optimální odstranění pracího prostředku.
  • Program 20° je ideální pro lehce zašpiněné oděvy.
  • K praní džínového oblečení je perfektní program džíny.
  • Vaše koupelna zůstane suchá díky ochraně proti přetečení.
  • S pračkou lze snadno manipulovat díky kolečkům.

 

Další funkce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×