Siemens TE651319RW

Kód: 144905
Akce
Neohodnoceno
Značka: Siemens
26 990 Kč –34 %
587ec6cb731bc5339b4f5eb9f47b6ac3 mmf600x600
26 990 Kč –34 % 17 940 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

S 15barovým plně automatickým kávovarem si vychutnáte kávu v každém variantě. Velký displej coffeeSelect s menu v českém jazyce umožňuje rychlý a snadný výběr vaší kávové speciality jedním dotykem. Díky funkci Oblíbené si můžete kávu vychutnat kdykoliv, přesně tak, jak ji máte rádi. Až dva uživatelé mohou uložit své preferované nastavení kávy. Plnoautomatická funkce čištění párou autoMilk Clean se stará o každodenní čištění mléčného systému. Ať už jde o espresso, kávu, cappuccino nebo latte macchiato, všechny kávové speciality se dají připravit jedním stiskem tlačítka. Unikátní systém iAroma neustále zajišťuje ideální teplotu vody. Funkce aromaDouble Shot zajišťuje extra silnou kávu s menší hořkostí díky dvěma procesům mletí a vaření.

Všechny nápoje jasně zobrazené – coffeeSelect Display

Tento jednoduchý a uživatelsky přívětivý koncept dělá z přípravy kávy potěšení. Plně barevný displej coffeeSelect v českém jazyce zajišťuje velmi intuitivní ovládání. Všechny druhy káv jsou přehledně viditelné na první pohled a rychle vybrané pouze jediným dotykem. Takto jednoduše se připravuje káva s plně automatickými kávovary Siemens.

 

Automatické čištění celého mléčného systému – autoMilk Clean

Příprava opravdu dobrých a kvalitních kávových specialit je potěšením – ale čištění mléčného systému už tak ne. Proto společnost Siemens vyvinula funkci autoMilk Clean. Tento plně automatický proces čištění párou funguje po každé přípravě mléka a umožňuje vám jednoduše relaxovat a vychutnat si skvělou šálek kávy.

 

Pro dokonalé potěšení jedním stiskem tlačítka – funkce oneTouch

Ať už jde o latte macchiato, krémové cappuccino nebo espresso, díky funkci oneTouch vám vaše plnoautomatické kávovary připraví požitek z čisté kávy jedním stiskem tlačítka. Systém připravuje kávové a mléčné speciality automaticky – přesně tak, jak je máte rádi.

 

Vaše individuální volba kávy stiskem tlačítka – Oblíbené

Díky funkci Oblíbené nápoje si můžete uložit své individuální preference pro dvě kávové nebo mléčné speciality. Jednoduše vyberte a uložte požadovanou sílu kávy, velikost šálku, teplotu a množství mléka. Stisknutím tlačítka si můžete kdykoliv vybrat své oblíbené osobní nastavení.

 

Perfektní spolupráce pro dokonalou chuť – systém iAroma

Díky jedinečnému systému iAroma vyrábějí plnoautomatické kávovary Siemens vždy nápoje té nejlepší kvality. Souhra mezi dlouhotrvajícím keramickým mlýnkem, inteligentním ohřívačem, inteligentním vodním čerpadlem a špičkovou spařovací jednotkou vytváří technickou dokonalost od zrníčka kávy po šálek lahodného nápoje. Užívejte si!

 

Pro extra silnou kávu a skvělé aroma – aromaDouble Shot

Funkce aromaDouble Shot je procesem dvojitého mletí a vaření, jehož cílem je vytvořit to nejlepší aroma. Kratší doba extrakce zabraňuje hořké pachuti, aby bylo zaručeno, že se do vašeho šálku dostane jen to nejlepší ze zrn – ideální pro přípravu velkého množství kávy s nejintenzivnějším aroma.

 

Jemně mletá káva pro plnější chuť – ceramDrive

Vysoce kvalitní keramický mlýnek mele kávová zrna na stejnoměrnou konzistenci, což umožňuje při spaření rozvinout všechny různé chutě pro výjimečně aromatický zážitek z kávy. Keramický materiál, na rozdíl od oceli, je prakticky bez opotřebení, čímž je zaručen dlouhodobý požitek z kávy prvotřídní kvality.

 

Hygiena a pohodlí je zaručeno – odnímatelná spařovací jednotka

Pro hygienické čištění lze spařovací jednotka jednoduše vyndat, opláchnout pod tekoucí vodou a potom vrátit zpět. To zajišťuje trvale dobrou chuť kávy a prodlužuje životnost kávovaru, takže si můžete vychutnávat čisté aroma těch nejlepších kávových specialit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Espressa
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×