Whirlpool WQ9I MO1L

Kód: 169247
Akce
Neohodnoceno
Značka: Whirlpool
63 520 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička oblíbeného amerického typu si získá i vás. Svým celkovým objemem přes 550 litrů pojme zásoby pro velkou rodinu. O čerstvost potravin se stará mnoho technologií jako například 6. SMYSL PrecisionControl, která dynamicky nastavuje teplotu a vlhkost. Velkou předností je konvertibilní prostor, kde můžete z mrazící zóny udělat zónu chladící, jak se vám to zrovna hodí či výsuvný podnos. Proti tvoření námrazy je zde hned Triple No Frost. Chladnička je vybavena i výrobníkem ledu a ledové vody. Díky aplikaci 6. Smysl můžete svůj spotřebič změnit na chytrý. Konektivita nabízí dálkové ovládání vašeho spotřebiče, pomáhá s uložením potravin a také vám může navrhnout použití ledu například pro vaše oblíbené nápoje s jejich recepty.

Konvertibilní prostor

Chladnička navrhnutá pro všechny speciální příležitosti. Přepněte z mrazničky na chladničku jedním dotykem, abyste vytvořili ideální prostředí pro všechny druhy potravin. Konvertibilní prostor nabízí šest přednastavitelných teplot.

 

  • 10 °C – ideální pro víno. Velká párty na oslavu Nového roku?
  • 4 °C – pro ovoce a zeleninu. Skladujte své oblíbené chutě z lokálních trhů.
  • 0 °C – pro maso a ryby. Cokoliv, co potřebujete pro nedělní barbecue s rodinou.
  • -7 °C – pro týdenní jídla (uchování po dobu 1 týdne).
  • -12 °C – pro zmrzlinu & dezerty (uchovaní po dobu 1 měsíce). Možná zmrzlinový pohár na vaše narozeniny?
  • -16 °C až -22 °C – běžná mraznička (uchovaní až po dobu 1 roku), ideální způsob, jak se vyhnout vyhazování jídla.

 

 

Triple No Frost

Dokonalá teplota a vlhkost pro vaše potraviny kdekoliv. Tři nezávislé chladící systémy vytvářejí optimální teplotu a úroveň vlhkosti, čímž zabraňují mísení pachů ve třech odděleních (chladnička, mraznička a konvertibilní prostor) a s pomocí invertorového kompresoru 6. SMYSL a množství funkcí udržuje potraviny déle čerstvé.

 

6. SMYSL PrecisionControl

Vždy ideální podmínky pro skladování potravin. Technologie 6. SMYSL Control zaručuje stálou kontrolu teploty v reálném čase, odpovídající tak na teplotní výkyvy a rychle přizpůsobuje teplotu tak, aby zabezpečila čerstvost produktů, a dodatečně minimalizuje výkyvy teploty v mrazničce a snižuje popáleniny mrazem, díky čemu chrání potraviny od ztráty kvality a barvy.

 

Dvakrát FreshBox+

Více místa pro lepší organizaci. Spotřebič nabízí dva Fresh boxy, určené pro ovoce a zeleninu, a jednu zásuvku pro uložení vašeho delikátního jídla na vyhrazené místo.

 

 

W kolekce 4dveřová

Zážitek, který stojí za prostor v kuchyni. W Collection 4 Doors je navržena tak, aby byla elegantní a moderní ze všech úhlů pohledu, aniž by se uspokojila s čímkoli jiným než s dokonalostí. Špičkový design produktu je spojen s pokročilým výkonem, a to jak způsobem, jak je produkt vytvořený v exteriéru, tak v interiéru. Řada je jedinečně navržena ve slim fit provedení, aby jednoduše zapadla do moderní kuchyně v souladu s okolním nábytkem.

 

Invertorový kompresor 6. SMYSL

Lepší uchování potravin nejpřirozenějším způsobem. Optimalizuje spotřebu energie a snižuje kolísání teploty, což zlepšuje uchování potravin. To vše s 20letou zárukou na kompresor.

 

Uspořádání vnitřního prostoru

Obrovská kapacita, lépe organizovaný vnitřní prostor. S objemem až 591 litrů (31 nákupních tašek) je W Collection 4 Doors velmi prostornou ledničkou, kterou lze přizpůsobit individuálním potřebám: nastavitelná teplota v policích a zásuvkách, velkorysá v prostoru a velmi dobře organizovaná pro skladování objemných předmětů a udržování pořádku malých předmětů.

 

Boční police mrazáku

Více prostoru a lepší organizace. Malé krabičky pro skladování zmražených potravin či zmrzliny. S nimi budete mít snadný a rychlý přístup. Je tu také vyšší koš, do kterého se vejde box s mraženou pizzou.

 

 

Mraznička se čtyřmi zásuvkami

Flexibilita pro skladování potravin v mrazničce. Ještě vetší flexibilita díky lepší organizaci prostoru.

 

Snadno přístupná zásuvka

Najděte si ihned své nejčastěji používané jídlo. Speciální box, který se vysouvá, abyste lépe viděli a měli snadný přístup k nejčastěji používaným potravinám uloženým v mrazničce.

 

Fast Cooling

Rychlejší chlazení produktů. Funkce rychlého chlazení zaručuje delší čerstvost potravin, které právě dorazily z obchodu, a to díky tomu, že v mnohem kratším čase obnoví optimální teplotu uvnitř chladničky a máte více času na sebe, protože budete moci méně často nakupovat.

 

 

Fast Freeze

Chlazení je mnohem rychlejší. Už nečekejte na zmrazení potravin: proces zmrazení se zrychluje pouhým stisknutím tlačítka, což umožňuje lepší uchování oblíbených jídel.

 

LED odstupňované osvětlení

Komfort v každém detailu. Osvětlovací systém se zapíná jemně a postupně, jakmile otevřete dveře, takže vaše oči mají čas se přizpůsobit světlu.

 

Dávkovač vody a ledu

Pouze jedním klinutím získáte přístup k nádobě s ledem nebo čerstvé vodě. Zásobník na vodu a led nabízí snadný přístup k čerstvě vyrobenému ledu. Může vyrobit 1,65 kg ledu denně a skladovat 1,62 kg. Můžete si vybrat mezi dvěma druhy ledu: kostkami nebo rozdrceným ledem. Tato varianta také umožňuje snadné plnění vodou ze dveří bez nutnosti zabírat místo na policích lahvemi, abyste si mohli vychutnat čerstvou pitnou vodu. Díky speciálnímu vodnímu filtru, který snižuje obsah chlóru, pachů, sedimentů, nečistot a rzi, bude voda a led dokonale filtrována pro lepší kvalitu a chuť.

 

 

LED Freeman

Inteligentní dotykový displej pro správu chladničky i na dálku. S tímto multifunkčním intuitivním displejem můžete snadno převést pravou část mrazničky na ledničku, abyste získali více místa pro své ovoce nebo maso nebo dokonce víno a použili jej jako vinný sklep. Displej umožňuje připojit se k aplikaci Whirlpool a zkontrolovat nákupní seznam, zjednodušuje objednávání správné vody a vzduchových filtrů, zapíná/vypíná prázdninový režim, výrobu ledu a mnoho dalších pěkných věcí, které vás baví.

 

Konektivita

Svoboda komunikovat s vaší chladničkou na dálku. Díky aplikaci 6. Smysl můžete svůj spotřebič změnit na chytrý. Konektivita nabízí dálkové ovládání vašeho spotřebiče, pomáhá s uložením potravin a také vám může navrhnout použití ledu například pro vaše oblíbené nápoje s jejich recepty.

 

Ozonizátor

Čistá kontrola pachů. Hygiena s inovativním zařízením uvolňující ozon, který snižuje zápach a zabraňuje šíření bakterií uvnitř chladničky, čímž zlepšuje kvalitu vzduchu pro lepší prostředí.

 

 

Metallic Air Tower

Prémiové interiéry s novou víceúčelovou věží. Designový víceúčelový kov, který dodá eleganci a učiní lednici cennější i uvnitř.

 

Vyjímatelné skládací police

Úplný přehled o prostorovém uspořádání. Nastavitelnost horní a střední police pro čtyři různé výškové kombinace zjednodušená pomocí úchytek. Rychlé a pohodlné používání bez nutnosti vyjímání police nebo odstraňování předmětů.

 

 

Výsuvný podnos

Úplný přehled o prostorovém uspořádání. S vytaženou policí lze odkládat mělké předměty, jako jsou kastroly nebo talíře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Americké lednice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×