Neohodnoceno

Whirlpool W9 MD260 BSS

Skladem (5 ks)
Značka: Whirlpool
14 590 Kč
Kategorie: Mikrovlné trouby
Otočná deska: Ano
Vnitřní objem: 31 l
Směr otevírání dveří: zepředu shora
Otevření dveří: Převzato z
Rozměry - hloubka: 46,8 cm
Rozměry - šířka: 59,5 cm
Rozměry - výška: 38,5 cm
Barva vnější: černá nerezová ocel
Hmotnost: 27 kg
Výkon grilu: 800 W
Výkon mikrovlnného ohřevu: 1000 W
Power: 2300 W
Kontrola: Dotyk
Časovač: Ano
Zobrazit: Ano
Automatické odmrazování: Ano
Napařování: v parní nádobě
Dětská pojistka: Ano
Příslušenství: otočný talíř, crisp talíř, parní pánev, 1x gril
Počet programů: 20
Další funkce: Multifunkční mikrovlnná trouba W9 MD260 BSS z nové řady W Collection s 3,5palcovým barevným displejem zajišťuje přehledné a jednoduché ovládání. Mikrovlnná trouba v černém nerezovém provedení je vybavena 6. SENSE, která zaručuje dokonalou přípravu pokrmů díky senzorům, které upravují parametry přípravy pokrmů tak, aby byly zajištěny perfektní výsledky - 6. Crisp funkce: Crisp, Crisp Fry, Grill, JetStart, JetDefrost, BreadDefrost - konektivita - Wi-Fi ovládání.
Hodiny: Ne
Gril: Ano

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool - W9 MD260 BSS

Výhody této vestavné mikrovlnné trouby Whirlpool: vynikající velikost trouby. Kombinovaná technologie, která poskytuje flexibilitu pečení jako tradiční trouba. Exkluzivní 6. SMILE automaticky upravuje čas, teplotu a spotřebu energie během pečení. Funkce Crisp pro bezkonkurenčně křupavé quiche, pizzy a koláče. Funkce Jet Defrost pro extrémně rychlé a rovnoměrné rozmrazování.

Aplikace 6. smysl Live

Intuitivní pomoc aplikace 6th Sense Live poskytuje spotřebitelům pokyny krok za krokem a mění obyčejné recepty v mistrovská díla připravená v mikrovlnné troubě. Učí se preference uživatele a poté navrhuje recepty a užitečné rady, aby bylo každé jídlo dokonale připravené.

Crisp

Bezkonkurenční křupavost. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool s funkcí Crisp a speciální pánví Crisp vám zajistí přípravu té nejkřupavější pizzy, koláče nebo quiche.

Jet Start

Vynikající rychlost ohřevu. Funkce Jet Start dodává maximální výkon do vnitřku trouby po dobu 30 sekund a zajišťuje ideální teplotu pro ohřev potravin s vysokým obsahem vody, jako jsou čiré polévky nebo nápoje.

6. SMYSEL

Jistota při vaření. Díky technologii 6. MYSEL mikrovlnná trouba automaticky upravuje čas, teplotu a úroveň výkonu během procesu vaření.

Pára

Zdravá jídla připravená v páře, kdykoli. Technologie vaření v páře přináší ty nejzdravější a nejchutnější recepty pouhým stisknutím tlačítka.

Těstoviny a rýže

Vaření v páře bez námahy. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena parní nádobou, která vám umožní vychutnat si lahodné těstoviny, rýži nebo zeleninu připravené v páře, kdykoli budete chtít.

Inteligentní displej

Smart Display je intuitivní, přehledný a snadno čitelný displej trouby v designové řadě W Collection W9. 16barevný 3,5 dotykový displej (480 x 320 pixelů) se čtyřmi kapacitními dotykovými senzory a WiFi usnadňuje ovládání a programování trouby, zatímco neuvěřitelně vysoké rozlišení poskytuje TFT displej ve stylu chytrého telefonu s vynikajícím obrazem a polyfonním zvukem.

Tryskové rozmrazování

Rychlé rozmrazování. Díky jedinečnému 3D systému JetDefrost mikrovlnné trouby rozmrazíte potraviny efektivně a snadno.

Objem 31 litrů

Více prostoru pro vaše kuchařské umění. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool nabízí komfortní objem 31 litrů, takže vám nikdy nedojde místo pro nové recepty.

Křupavé smažení

Pro přípravu chutných jídel s funkcí a speciální pánví Crisp v kombinaci s horkovzdušným pečením zaručeně připravíte to nejkřupavější jídlo s nízkým obsahem tuku.

Horkovzdušný ohřev

Ideální výsledky pečení. Funkce horkovzdušného ohřevu zajistí, že jídlo bude vždy připraveno rovnoměrněji a rychleji než v běžných troubách.

BreadDefrost

Čerstvý chléb, kdykoli. Díky funkci rozmrazování chleba v mikrovlnné troubě můžete pouhým stisknutím tlačítka změnit chléb ze zmrazeného na čerstvý.

Křemenný gril

Dokonalý zážitek z grilování. Quartz Grill ohřívá a připravuje jídlo rychleji než tradiční infračervený gril. Je šetrný ke zdrojům, snižuje vaše náklady na energii a je zcela samočisticí.

3D technologie

Perfektně připravené jídlo. Revoluční systém 3D technologie zajišťuje rovnoměrné rozložení mikrovln, takže si vždy můžete vychutnat rovnoměrně připravené jídlo pouhým stisknutím tlačítka.

Funkce opětovného ohřevu

Rychlý ohřev. Vychutnejte si ohřáté jídlo během několika minut díky funkci opakovaného ohřevu.

Dětská pojistka

Bezpečnost na prvním místě. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena systémem dětské pojistky, který zabraňuje náhodnému použití tohoto spotřebiče dětmi.

Povrchová úprava z černých vláken

Černá nerezová ocel: jedinečná povrchová struktura inspirovaná přírodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×