Neohodnoceno

Whirlpool W7X 81I W

Skladem (3 ks)
Značka: Whirlpool
14 050 Kč
Kategorie: Kombinované lednice
Celkový využitelný objem: 335 litrů
Využitelný objem chladničky: 231 litrů
Využitelný objem mrazničky: 104 litrů
Počet termostatů: 1
Maximální hladina hluku: 40 dB
Rozměry - výška: 1912 mm
Rozměry - šířka: 596 mm
Rozměry - hloubka: 678 mm
Energetická třída: F
Typ termostatu chladničky: Elektronické stránky
Nulová zóna: Ne
Police na láhve: Ne
Počet zásuvek na zeleninu a ovoce: 1
Počet polic: 4
Typ polic: Sklo
Počet složek ve dveřích: 4
Umístění mrazničky: Dole
Mrazicí kapacita: 10 kg / 24 hodin
Počet zásuvek: 3
Ruční odmrazování mrazicího oddílu: Ne
Automatické odmrazování chladicího prostoru: Ano
Beznámrazový chladicí systém: Ano
Antibakteriální ochrana: Ano
Funkce superzmrazení: Ano
Alarm otevřených dveří: Ano
Dotyková obrazovka: Ne
Barva dveří: Bílá
Barva skříně: Bílá
Vyměnitelné otevírání dveří: Ano
Indikátor teploty: Kontrolky LED
Technologie chlazení: Žádný mráz
Roční spotřeba: 315 kW/h (315,00 kW/h)
Řídicí systém: Dotyk
Barva: Bílá

Výhody této volně stojící kombinované chladničky Whirlpool: bílá barva. Technologie No Frost, která účinně zabraňuje tvorbě ledu v mrazničce snížením hladiny vlhkosti. Vysoký spotřebič, který bude vyhovovat potřebám vaší rodiny. Skleněné police, které poskytují pevnost i eleganci. Senzory 6. ZMYSEL, které automaticky snižují teplotu uvnitř spotřebiče při přidávání potravin, čímž snižují spotřebu energie.

Řízení prostoru

Veškerý prostor, který potřebujete. Inovativní design této chladničky s mrazničkou Whirlpool poskytuje veškerý prostor a flexibilitu, které potřebujete k pohodlnému a snadnému skladování potravin a nápojů.

Přihrádka na lahve

Bezpečné skladování. Tato chladnička Whirlpool poskytuje dokonalý prostor pro uložení vašich lahví díky speciální přihrádce na lahve ve dveřích chladničky.

Skleněné police

Vášeň pro krásu v každém detailu. Tato chladnička Whirlpool je vybavena skleněnými policemi navrženými tak, aby spojovaly krásu a funkčnost a poskytovaly vám ten nejkomplexnější zážitek, jaký si dokážete představit.

Oboustranné dveře

Oboustranné závěsy dveří pro větší univerzálnost, aby se přizpůsobily uspořádání vaší kuchyně - nastavte si otevírání vlevo nebo vpravo.

Teplotní alarm

Navrženo pro váš klid. Teplotní alarm vás upozorní na zvýšení teploty uvnitř chladničky a pomůže vám tak předejít možnému poškození potravin.

NoFrost

Žádné odmrazování. Technologie NoFrost snižuje vlhkost uvnitř mrazničky, čímž zabraňuje tvorbě ledu.

Fresh Box+

Ovoce a zelenina vydrží čerstvé až 15 dní*. Zásuvka s integrovaným posuvným ovládáním pro regulaci vlhkosti, která umožňuje udržet ovoce a zeleninu čerstvé až 15 dní*. *Založeno na úbytku hmotnosti a vizuální kvalitě s ohledem na běžné ovoce a zeleninu. Interní testovací postup.

Total NoFrost

Zapomeňte na rozmrazování.
Šetřete energii a navždy zapomeňte na odmrazování: inteligentní senzory uvnitř chladničky monitorují teplotu a aktivují režim odmrazování pouze v případě potřeby.

Elektronický řídicí systém

Výjimečný výkon. Tato chladnička s mrazničkou Whirlpool je vybavena elektronickým řídicím systémem, který kdykoli zajistí nastavení správných parametrů a nabízí dokonalý výkon a kontrolu teploty.

Energetická třída F

Úspora energie je zajištěna díky energetické třídě F.

LED osvětlení

Ideální osvětlení. Energeticky úsporné LED světlo osvětluje vnitřek chladničky a usnadňuje vám tak najít to, co hledáte.

Rychlé zmrazování

Rychlé zmrazování. Funkce rychlého zmrazení nastaví teplotu mrazničky až o 10 stupňů nižší, než je nejnižší nastavení, aby se potraviny rychle zmrazily a zachovala se jejich výživová hodnota.

FreshBox 0°

Udrží vaše nejchoulostivější potraviny déle čerstvé! Teplota kolem 0 °C zajišťuje ideální podmínky pro skladování čerstvého masa a ryb, protože udržuje konstantní teplotu a chrání chuť, strukturu a nutriční hodnotu potravin.

Technologie 6. ZMYSEL

6. ZMYSEL monitoruje teplotu uvnitř mrazničky a chladničky a v případě potřeby automaticky zvýší mrazení. Účinné a šetrné k životnímu prostředí.

Objem 310 - 340 l

Všechen prostor, který potřebujete. Tato chladnička Whirlpool je navržena tak, aby poskytovala veškerý prostor, který potřebujete k pohodlnému skladování potravin a nápojů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×