Neohodnoceno

Whirlpool W7 OM4 4S1 C

Skladem (2 ks)
Značka: Whirlpool
13 120 Kč
Kategorie: Pečící trouby
Vnitřní objem: 73 litrů
Rozměry - výška: 59,5 cm
Rozměry - šířka: 59,5 cm
Rozměry - hloubka: 56,4 cm
Barva: Nerezová ocel
Počet skel na dveřích: 3
Energetická třída: A+
Power: 3650 W
Gril: Ano
Kontrola: Digitální
Zobrazit: Ano
Časovač: Ano
Výsuvné kolejnice: Ano
Pyrolytické samočištění: Ano

Elegantní spotřebič
S touto vestavnou troubou Whirlpool W7 OM4 4S1 C dosáhnete skutečně dokonalých výsledků. Trouba se velmi snadno a pohodlně ovládá. Ovládání je zajištěno prostřednictvím černobílého grafického displeje. Díky němu můžete snadno regulovat požadovaná nastavení při přípravě pokrmů i dobu pečení. Na první pohled vás zaujme elegantní kombinace nerezové oceli a černého pláště a dvířek, díky které je trouba předurčena k instalaci do moderní kuchyně, kde bude dokonale ladit s ostatními spotřebiči. Trouba o objemu 73 litrů disponuje několika funkcemi.

Funkce vaření
Pro přípravu různých druhů pokrmů, které vyžadují stejnou teplotu, můžete využít funkci Cook4 a péct na čtyřech úrovních současně. Můžete ji použít například k přípravě sušenek, koláčů, kulaté (i mražené) pizzy a kompletních jídel. Dokonalých výsledků dosáhnete, pokud budete postupovat podle tabulky v návodu k použití.

Unikátní technologie 6. smysl
Vestavná trouba se může pochlubit řadou skvělých pečicích programů, které zaručují dokonalé výsledky. mezi ně patří i unikátní technologie 6. smysl, která spolehlivě zajistí, že každý pokrm bude dokonale propečený. Kromě klasického pečení pomocí automatických receptů nabízí výběr z různých programů pečení s přednastavenými hodnotami.

Automatické pyrolytické čištění
K dokonalému odstranění připálených zbytků slouží automatický cyklus pyrolytického čištění. Tento cyklus při velmi vysoké teplotě (přes 400 °C) odstraňuje nečistoty z vnitřního povrchu. K dispozici jsou 2 samočisticí cykly: pyrolytické čištění a zkrácený cyklus ECO. Rychlejší cyklus ECO se doporučuje používat v pravidelných intervalech a cyklus Pyro čištění pouze pro velmi znečištěné povrchy.

Chlazení a odolnost dvířek
Od nynějška se nemusíte bát, že se spálíte při dotyku dvířek a rukojeti trouby i během pečení. Dvířka trouby jsou vybavena jedinečnou funkcí chlazení, díky níž je pečení ještě snazší a bezpečnější. Dvířka jsou vyrobena z kvalitního a velmi odolného trojitého skla s funkcí pomalého zavírání Soft Closing. Rodinám s dětmi jistě přijde vhod přítomnost dětské pojistky, která zvýší bezpečnost ve vaší domácnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×