Neohodnoceno

Samsung RH68B8541B1/EF

Skladem (1 ks)
Značka: Samsung
44 000 Kč
Kategorie: Americké lednice
Celkový využitelný objem: 627 litrů
Využitelný objem chladničky: 403 litrů
Využitelný objem mrazničky: 224 litrů
Počet termostatů: 2
Maximální hladina hluku: 36 dB
Rozměry - výška: 1780 mm
Rozměry - šířka: 912 mm
Rozměry - hloubka: 716 mm
Energetická třída: E
Spotřeba energie (kWh/rok): 343 kWh
Odolnost proti výpadku napájení: 5 hodin.
Typ termostatu chladničky: Elektronické stránky
Police na láhve: Ano
Počet zásuvek na zeleninu a ovoce: 2
Počet polic: 4
Typ polic: Sklo
Počet složek ve dveřích: 4
Typ termostatu mrazničky: Elektronické stránky
Mrazicí kapacita: 15 kg / 24 hodin
Počet zásuvek v mrazničce: 2
Ruční odmrazování mrazicího oddílu: Ne
Automatické odmrazování chladicího prostoru: Ano
Systém No frost Žádná námraza: Ano
Funkce super chlazení: Ano
Funkce superzmrazení: Ano
Dotyková obrazovka: Ano
Barva dveří: Černá
Barva skříně: šedá
Počet dveří: 3
Vyměnitelné otevírání dveří: Ne
Výrobník ledu: Ano
Zásobník na kostky ledu ve dveřích mrazničky: Ano
Indikátor teploty: Zobrazit
Technologie chlazení: Pravda Žádný mráz
Řídicí systém: Digitální

Obrovský uvnitř, tenký na povrchu

Nedělejte si starosti s tím, že v ledničce není uloženo vše, co potřebujete. Vysoký vnitřní objem 627 litrů je doplněn jedinečnou technologií SpaceMax, která využívá speciální izolaci z vysoce kvalitního uretanu pro snížení tloušťky stěn bez snížení energetické účinnosti. Vzniká tak mnohem více prostoru bez nežádoucího zvětšení vnějších rozměrů spotřebiče.

Rychlý přístup ke všemu, co máte rádi

Doplňte svou moderní kuchyni o pomocníka, který vám pomůže s chlazením i přípravou všech vašich oblíbených potravin a pokrmů. Krásný design a inovativní technologie poskytnou všem uloženým věcem péči, kterou si zaslouží, zatímco automatický dávkovač vody a ledu zajistí rychlé a zdravé osvěžení se snadným přístupem a mnohem menší možností kontaminace jakýmikoliv potravinami nebo bakteriemi. Speciální vitrína Food ShowCase - "lednice v lednici" - vám pak pomůže rychle najít například ingredience připravené na vaření nebo ji lze přeměnit na samoobslužný bar s oblíbenými nápoji.

Pět možností rychlé výměny

Úložný prostor, který poslouží všem vašim požadavkům, zajišťuje pokročilé řešení Twin Cooling s možností přepínání mezi 5 různými režimy. Například budete moci mrazničku proměnit v chladničku a uchovávat více čerstvých potravin, nebo ji zcela vypnout, abyste ušetřili drahocennou elektrickou energii.

Čerstvost, kterou dala příroda

O různé druhy potravin se dobře postará technologie Twin Cooling Plus, která optimalizuje teplotu a vlhkost v chladničce i mrazničce pomocí nezávislého chladicího systému v každé části spotřebiče. Ideální skladovací podmínky se pak odrážejí v autentické chuti všech uložených položek.

Udržuje chlad se silou oceli

Optimální teplotu uvnitř chladničky zajišťuje systém Metal Cooling, který spolehlivě zadržuje veškerý studený vzduch a snižuje tepelné ztráty způsobené častým otevíráním dveří spotřebiče. Navíc podtrhuje prémiový vzhled celého spotřebiče a velmi snadno se čistí.

Účinné chlazení s integrovaným vzhledem

Minimalistický design s plochými dveřmi a zapuštěnými madly pak umožňuje otevřít chladničku i v menších prostorách, zatímco úžasně flexibilní police Rack & Shelf snadno pojme širší láhve šampaňského nebo dokonce krabice s vejci či plátky lahodné pizzy. Stejně tak mrtvé místo ve vaší chladničce bude minulostí! Na rozdíl od běžných řešení je inovativní systém Flat Duct zcela plochý, čímž vytváří více prostoru pro vaše potraviny - to vše při zachování co nejúčinnějšího chlazení a větrání, takže vše v útrobách vaší chladničky zůstane vždy dokonale čerstvé a chutné.

Snadné použití, dlouhá životnost

Ovládání chladničky bylo vyřešeno v jednom celku, s důmyslně skrytým panelem Easy Access, který doplňuje minimalistický design. Všechny ovládací prvky byly posunuty níže, aby je mohli snadno ovládat lidé na invalidním vozíku nebo lidé s různými typy postižení. Dokonalou energetickou účinnost a nízkou hladinu hluku pak zajišťuje digitální invertorový kompresor, který automaticky upravuje své otáčky v závislosti na momentálních požadavcích na chlazení. O její špičkové kvalitě navíc svědčí i desetiletá záruka s certifikací provozu až na 21 let. Vaše chuťové pohárky budou spokojeny s úžasně zachovanou čerstvostí, chutí a strukturou potravin z vaší chladničky. Nezávislé chladiče v rámci řešení Precise Cooling přítomné v každé přihrádce rovnoměrně rozvádějí chlad po celém prostoru chladničky, zatímco pokročilá izolace zabraňuje jakýmkoli teplotním výkyvům.

Rychlé osvěžení díky vestavěnému dávkovači vody a ledu

Mějte ledové osvěžení připravené pro každou příležitost díky vnitřnímu výrobníku ledu. Protože je umístěn ve dveřích, poskytuje vám více prostoru pro uložení všech položek v samotné mrazničce. Díky průhlednému krytu navíc vždy na první pohled zjistíte, kolik ledu vám ještě zbývá. Rychlého chladicího a mrazicího výkonu lze dosáhnout pomocí funkcí Power Cool a Power Freeze, které po stisknutí tlačítka spustí proud studeného vzduchu, který účinně ochladí položky v chladničce a rychle vytvoří led, zmrazí nebo ztuhne uložené zboží. A praktický vestavěný dávkovač vody a ledu se zásobníkem bez obsahu BPA vám umožní získat spolehlivý přísun filtrované vody téměř v jakémkoli prostoru - dokonce i v místech, která jsou daleko od přístupu k vodovodnímu potrubí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×