Neohodnoceno

Samsung RB38A7B6BS9/EF

Skladem (4 ks)
Značka: Samsung
28 540 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Celkový využitelný objem: 387 litrů
Využitelný objem chladničky: 273 litrů
Využitelný objem mrazničky: 114 litrů
Počet termostatů: 2
Maximální hladina hluku: 35 dB
Rozměry - výška: 2030 mm
Rozměry - šířka: 595 mm
Rozměry - hloubka: 658 mm
Energetická třída: B
Odolnost proti výpadku napájení: 9:00 hod.
Typ termostatu chladničky: Elektronické stránky
Nulová zóna: Ano
Police na láhve: Ano
Počet zásuvek na zeleninu a ovoce: 2
Počet polic: 5
Typ polic: Sklo
Počet složek ve dveřích: 4
Typ termostatu mrazničky: Elektronické stránky
Umístění mrazničky: Dole
Mrazicí kapacita: 8 kg / 24 hodin
Počet zásuvek: 3
Ruční odmrazování mrazicího oddílu: Ne
Automatické odmrazování chladicího prostoru: Ano
Beznámrazový chladicí systém: Ano
Antibakteriální ochrana: Ano
Funkce super chlazení: Ano
Funkce superzmrazení: Ano
Alarm otevřených dveří: Ano
Dotyková obrazovka: Ano
Barva dveří: nerezová ocel
Barva skříně: Silver
Vyměnitelné otevírání dveří: Ano
Indikátor teploty: Zobrazit
Technologie chlazení: Pravda Žádný mráz
Roční spotřeba: 134 kW/h (134,00 kW/h)
Řídicí systém: Dotyk
Barva: Nerezová ocel

Vaše lednice, váš styl

BESPOKE - přizpůsobitelný modul/kombinace

Přizpůsobte si a kombinujte chladničky podle svého životního stylu.

BESPOKE - přizpůsobitelný design

Vytvořte si nádherně elegantní a jedinečný kuchyňský prostor s přizpůsobitelným designem.

BESPOKE - přizpůsobitelný vnitřní prostor

Vylepšete svou chladničku tak, aby vyhovovala vašemu životnímu stylu, díky nastavitelnému vnitřnímu prostoru.

Více prostoru uvnitř - stejná hloubka na vnější straně

Technologie SpaceMax™

Uchovávejte více potravin v mimořádně velké chladničce o objemu 390 litrů* se standardní hloubkou 600 mm, která dokonale zapadne do vašich skříněk. Díky vysoce účinné izolaci technologie SpaceMax™ jsou její stěny mnohem tenčí. Tím vzniká více úložného prostoru, aniž by vyčníval z pracovní plochy.

Šťavnatá čerstvost díky nezávislému chlazení

Twin Cooling Plus™

Zajistěte, aby potraviny zůstaly šťavnatější a čerstvější po dvakrát delší dobu. Řešení Twin Cooling Plus™ optimalizuje teplotu a vlhkost v chladničce i mrazničce pomocí nezávislých výparníků a ventilátorů. Udržuje potraviny v nejlepších podmínkách a chrání jejich přirozenou chuť tím, že zabraňuje mísení pachů.

Flexibilní skladování potravin jedním dotykem

Funkce Cool Select+

Užijte si maximální flexibilitu skladování díky zóně Cool Select Plus. Jedním dotykem můžete přepínat mezi režimy a skladovat různé potraviny při optimální teplotě, aby vše zůstalo čerstvé. Jednoduše zvolte režim Cool (2 °C), Chill (-1 °C), Soft Freeze (-5 °C) nebo Freeze (-15 ~ -23 °C) podle svých potřeb.

Udržuje chlad pro dlouhotrvající čerstvost

Kovové chlazení

Udržujte v chladničce optimální teplotu pro dlouhotrvající čerstvost, i když často otevíráte a zavíráte dveře. Kovová chladicí deska Metal Cooling, kovová police a ploché kovové trubky zachycují chladný vzduch a pomáhají obnovit případné tepelné ztráty. Navíc dodávají prvotřídní vzhled a snadno se čistí.

Zůstává přirozeně bez námrazy

Žádná námraza

Neztrácejte čas a energii pravidelným odmrazováním chladničky. Technologie No Frost zvyšuje cirkulaci vzduchu a udržuje stálou teplotu, čímž zabraňuje tvorbě ledu. Také dosahuje cílové teploty mnohem rychleji a klade menší nároky na chladicí systém, čímž prodlužuje jeho životnost.

Zachovává původní čerstvost 2x déle

Optimální čerstvost +

Užijte si maximální flexibilitu skladování. Box Optimal Fresh + můžete používat jako jednu zásuvku nebo jej rozdělit na dvě zóny s různými teplotami. Levá strana je chladnější, takže maso a ryby zůstanou dvakrát déle čerstvé. Pravá strana je skvělá pro ochranu čerstvosti ovoce a zeleniny.

Optimální vlhkost pro trvalou čerstvost

Vlhkost Fresh +

Zachovejte původní strukturu, chuť a vůni náchylných potravin po delší dobu. V zásuvce Humidity Fresh + můžete nastavit vlhkost pouhým otočením ovládacího knoflíku. Vytváří ideální prostředí pro skladování různých druhů ovoce a zeleniny, aby zůstaly čerstvé, křupavé a šťavnaté.

Rychlé chlazení a mrazení podle potřeby

Funkce Power Cool + Power Freeze

Užijte si bleskový chladicí výkon. Stisknutím tlačítka Power Cool vpustíte do chladničky intenzivně studený vzduch, který rychle ochladí vaše potraviny nebo oblíbené nápoje. Funkce Power Freeze zase dodává rychlý proud ledového vzduchu do mrazničky. Je vynikající pro zmrazování nebo zpevňování mražených potravin a výrobu ledu.

Energeticky úspornější, stejně výkonná

Šetřete energii a peníze a udržujte své potraviny v účinném chladu. V rámci nového evropského systému označování energetickými štítky získala chladnička výjimečné hodnocení energetické účinnosti. Prokazatelně tedy spotřebovává méně energie, aniž by ztratila cokoli ze svého výkonu nebo funkčnosti. A vy se nebudete muset obávat účtů za elektřinu.

Skutečně tichý a energeticky úsporný provoz

Technologie digitálního invertoru

Užijte si méně hluku a vyšší energetickou účinnost. Digitální invertorový kompresor automaticky upravuje své otáčky v závislosti na vašich potřebách chlazení, takže je se svými 35 dB(A) tišší než knihovna. Navíc také splňuje nové energetické předpisy a pomáhá vám šetřit energii.

Dokonale harmonický a stylový

Vestavěný a elegantní design

Dodejte svému domovu stylově integrovaný vzhled. Elegantní a moderní design má standardní hloubku 600 mm, takže přesně ladí s vašimi skříněmi. Vyznačuje se krásnými plochými dvířky a čistými zády. A její minimalistický interiér obsahuje skrytý displej, plochou polici na víno a nádoby a dózy na potraviny v šedé barvě.

Ukládejte objemnější láhve do dvířek

Velká police ve dveřích

Větší láhve o objemu až 2 litry můžete uložit do dveří, abyste neplýtvali místem na vnitřních policích. Širší a hlubší koš ve dveřích vám pomůže bezpečně uložit velké láhve, objemné kartony a další nápoje. To je ideální pro chvíle, kdy chcete mít snadný přístup ke svým oblíbeným chlazeným nápojům.

Otevřete dvířka dokořán, dokonce i ke stěně

Zapuštěné dveře

Umístěte chladničku, kamkoli chcete, aniž byste museli brát ohled na okolní stěny. Konstrukce zapuštěných dveří umožňuje otevřít dveře o 90°, aniž by se hrana dveří zachytila o zeď. Spotřebič tak můžete umístit na to nejvhodnější místo, dveře se stále otevírají dokořán a krásně přiléhají k přilehlé stěně.

Snadno udržitelná, pevná a ochranná zadní strana

Čistá zadní strana

Čistěte zadní stranu chladničky mnohem snadněji. Clean Back je zcela hladký bezpečnostní kryt pro nejdůležitější cívky a kabely. Vypadá velmi elegantně, lze jej snadno otřít a poskytuje větší odolnost. Kromě toho zabraňuje hromadění nečistot kolem součástí a chrání je také před nárazy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×