Neohodnoceno

Samsung NZ64M3707AK/OL

Skladem (4 ks)
Značka: Samsung
8 990 Kč
Kategorie: Varné desky
Kontrola: Dotyk
Povrchová úprava: skleněná keramika
Rozměry - výška: 5,7 cm
Rozměry - šířka: 59 cm
Rozměry - hloubka: 52 cm
Výška pro instalaci: 6,7 cm
Šířka pro instalaci: 56 cm
Hloubka pro instalaci: 49 cm
Doporučené napájení: 230 / 400 V
Počet varných zón: 4
Rozdělení varných zón: Varná zóna (140 mm) - 1,25 / 1,5 kW Varná zóna (220 mm) - 2,35 / 2,6 kW
Pauza: Ano
Dětská pojistka: Ano
Indikátor zbytkového tepla: Ano
Temperování: Ano
Celkový výkon varných zón: 7200 W

Rychlé a přesné ovládání
Intuitivní ovládání teploty

Mimořádně široké a intuitivní posuvné ovládání indukční varné desky Samsung umožňuje rychlou a přesnou regulaci teploty při vaření. Dotykem a posunem prstu po ovládacím panelu LED okamžitě nastavíte nebo upravíte úroveň tepla pro každou varnou desku.

Okamžité vypnutí varných zón
Funkce rychlého zastavení

Funkce rychlého zastavení okamžitě minimalizuje pravděpodobnost nehod. Dotykem prstu můžete okamžitě vypnout varné zóny a zabránit tak rozlití nebo popálení pánve. Když potřebujete odejít, nemusíte se díky funkci Quick Stop obávat o bezpečnost kuchyně.

Přídavný výkon pro každou varnou zónu
Funkce zvýšení výkonu

Funkce Power Boost zkracuje dobu vaření, takže nejen šetří váš čas, ale také vám umožní rychleji servírovat vaše dobroty. Po aktivaci dodá každé varné zóně dodatečný výkon a umožní jim rychlý ohřev již za 10 minut. Přivedení vody k varu nebo ohřátí velkého hrnce polévky bude otázkou několika minut.

Jasně signalizuje, když je varná deska příliš horká
Ukazatel zbytkového tepla

Vždy budete rychle vědět, zda je povrch varné desky bezpečný pro dotyk. Když je varná zóna vypnutá, ale stále příliš horká, ukazatel zbytkového tepla zobrazí "H", ale po ochlazení se sám vypne. Zabráníte tak riziku náhodného popálení nebo můžete zbytkové teplo využít k udržení teploty pokrmu.

Ujistěte se, že používáte správnou pánev
Automatická detekce pánve

Jakmile na varnou desku položíte hrnec nebo pánev, detektor okamžitě vyhodnotí, zda je jejich průměr a velikost vhodná pro danou zónu. Pokud pokrývají méně než 60 % zóny, upozorní vás zprávou, abyste použili jiné nádobí.

Ještě snadnější ochrana dětí
Dětská pojistka

Dětský zámek zabrání aktivaci indukční varné desky i těm nejaktivnějším dětem. Stisknutím tlačítka můžete uzamknout celý ovládací panel a zabránit tak úmyslné nebo náhodné manipulaci s ním. Tím se minimalizuje riziko popálení.

Automatické vypnutí varných zón
Bezpečné vypnutí

Bezpečnostní vypnutí automaticky vypne některou z varných zón, pokud se na nich jídlo vařilo příliš dlouho nebo pokud po určité době nedošlo ke změně provozu. Tím se snižuje riziko nákladných nebo nebezpečných nehod při pohoštění přátel nebo rodiny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×