Neohodnoceno

Samsung NZ64B5066GK/U2

Skladem (5 ks)
Značka: Samsung
14 380 Kč
Kategorie: Varné desky
Kontrola: Dotyk
Povrchová úprava: skleněná keramika
Rozměry - výška: 4,8 cm
Rozměry - šířka: 59 cm
Rozměry - hloubka: 52 cm
Výška pro instalaci: 5,8 cm
Šířka pro instalaci: 56 cm
Hloubka pro instalaci: 48 cm
Doporučené napájení: 230 / 400 V
Počet varných zón: 4
Rozdělení varných zón: Levá přední část - Flex - 1 850 / 3 000 W Levá zadní část - Flex - 1 850 / 3 000 W Pravá přední část - Flex - 1 850 / 3 000 W Pravá zadní část - Flex - 1 850 / 3 000 W
Pauza: Ano
Dětská pojistka: Ano
Indikátor zbytkového tepla: Ano
Temperování: Ano
Celkový výkon varných zón: 7400 W

Uvařte více
Dvojitá zóna Flex

S funkcí Dual FlexZone* můžete vařit několik pokrmů najednou. Tento široký obdélníkový prostor vám dává více možností. Můžete používat různé tvary a velikosti kuchyňských nástrojů - včetně velkých a dlouhých. Vaření pro velkou rodinu je tak mnohem snazší.

Dálkové monitorování
Připojení Wi-Fi

Dopřejte si více pohodlí a relaxace díky připojení Wi-Fi. Díky aplikaci SmartThings můžete kdykoli a odkudkoli sledovat, co se na varné desce děje. I na větší vzdálenost se můžete ujistit, že je vše vypnuté, nebo nastavit časovač a přijímat oznámení. Navíc vám pomůže opravit nečekané chyby.

Kombinované ovládání
Automatické připojení

Ušetřete čas při sledování varné desky a odsavače par. Díky funkci automatického připojení můžete sledovat obě zařízení současně*. Otevírá se tak možnost ovládat odsavač par dotykem systému varné desky. Budete je moci zapnout nebo vypnout oba najednou, což vám poskytne ještě větší pohodlí.

Více místa, méně námahy
Štíhlý design

Přidejte do své kuchyně více úložného prostoru*. Štíhlý design varné desky se dokonale integruje se zbývajícími pracovními deskami bez ohledu na jejich tloušťku. Znamená to také, že máte k dispozici více místa pro další úložné zásuvky. Snadnější umístění následně zajistí méně časově náročnou a levnější instalaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×