Neohodnoceno

LG GBP61SWPGN

Skladem (1 ks)
Značka: LG
14 670 Kč
Kategorie: Kombinované lednice
Celkový využitelný objem: 341 litrů
Využitelný objem chladničky: 234 litrů
Využitelný objem mrazničky: 107 litrů
Maximální hladina hluku: 35 dB
Rozměry - výška: 1860 mm
Rozměry - šířka: 595 mm
Rozměry - hloubka: 675 mm
Energetická třída: D
Odolnost proti výpadku napájení: 9:00 hod.
Typ termostatu chladničky: Digitální
Nulová zóna: Ne
Police na láhve: Ne
Počet zásuvek na zeleninu a ovoce: 1
Počet polic: 4, 0
Typ polic: Sklo
Počet složek ve dveřích: 3
Umístění mrazničky: Dole
Mrazicí kapacita: 10 kg / 24 hodin
Počet zásuvek: 3
Ruční odmrazování mrazicího oddílu: Ne
Automatické odmrazování chladicího prostoru: Ano
Beznámrazový chladicí systém: Ano
Funkce superzmrazení: Ano
Alarm otevřených dveří: Ano
Dotyková obrazovka: Ano
Barva dveří: Bílá
Barva skříně: Bílá
Vyměnitelné otevírání dveří: Ano
Indikátor teploty: Zobrazit
Technologie chlazení: Celkem Žádný mráz
Roční spotřeba: 214 kW/h (214,00 kW/h)
Řídicí systém: Dotyk
Barva: Bílá

Chladicí část
Kombinovaná chladnička LG GBP61SWPGN nabízí dostatečný objem chladicího prostoru až 234 litrů. Uvnitř se nacházejí police z tvrzeného skla, které pojmou velké množství potravin. Nechybí ani přihrádka na vejce, 3 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kam jste co uložili. Tichý a úsporný provoz zajišťuje invertorový lineární kompresor LG s hlučností 35 dB.

Mrazicí oddíl
Mrazicí prostor má objem 107 litrů. Mraznička je vybavena 3 plastovými zásuvkami pro uložení zmrazených potravin. Zásuvku BigBox využijete pro uložení objemnějších potravin. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin. V případě výpadku proudu zůstanou potraviny chladné po dobu 9 hodin.

Chlazení NatureFresh
Chladicí systém NatureFresh společnosti LG zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu prostřednictvím několika větracích otvorů. Výsledkem je rovnoměrnější chlazení chladicího prostoru. V porovnání se systémy Semi No Frost je proudění chladného vzduchu až o 76 % lepší.

Rovnoměrné chlazení po dobu 24 hodin
Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ±0,5 °C a udržuje potraviny déle čerstvé.* Invertorový lineární kombinovaný kompresor LG udržuje v chladničce konstantní teplotu. Konstantní teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

*Na základě výsledků testů UL provedených pomocí vlastních metod měření průměrného kolísání teploty v prostoru pro čerstvé potraviny mezi následujícími modely LGE: GBB72NSDFN s mrazničkou dole (±0,5 ℃), americké chladničky GF-L570PL (±0,5 ℃), dvoudveřové chladničky J811NS35 (±0,5 ℃), chladničky s mrazničkou nahoře B607S (±0,5 ℃) a chladničky s mrazničkou nahoře B606S (±1,0 ℃).
*Bez zátěže a při normální teplotě. Při skutečném používání se výsledky mohou lišit.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce
Větrací otvory Door Cooling+ umístěné v přední části chladničky ochlazují potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji. * Zajišťují chlazení ve všech částech chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, takže vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Nastavte optimální teplotu pro váš typ potravin
Různé typy potravin potřebují různé teploty skladování, aby zůstaly čerstvé. V jedné chladničce toho lze dosáhnout díky speciální zásuvce FRESHConverter. Ta umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb nebo zeleniny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×