Neohodnoceno

HAIER HW90-B14979

Skladem (2 ks)
Kód: 173293
Značka: HAIER
21 100 Kč
Kategorie: Pračky
Záruka: 2 roky

Popis produktu

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída A • 1 400 ot./min • Direct Motion Motor • systém SmartDualSpray • systém Steam Plus • buben PillowDrum • regulace praní iTime • odložený start • 14 programů • rozměry 59,5 × 85 × 53 cm

Haier HW90-B14979-S, bílá

Hledáte spotřebič, který vám v domácím prostředí nabídne profesionální péči o vaše oblečení? Užijte si čisté a voňavé prádlo díky předem plněné pračce Haier HW90-14979-S! Pračku ocení i ti, kteří požadují špičkové výsledky praní prádla za kratší dobu a bez jakýchkoli kompromisů.

Profesionální péče bez kompromisů

Kvalitu jemného praní vám zaručuje nasvícený šetrný buben PillowDrum, který pojme až 9 kg prádla. Tato pračka tak představuje bezkonkurenční řešení i pro početnější rodiny. Pračka vám nabízí až 14 pracích programů a digitální displej, na kterém si můžete zkontrolovat čas, který zbývá do dokončení pracího programu. Vnitřek pračky je pokryt exkluzivním materiálem, který chrání její nejcitlivější oblasti a ABT antibakteriální ochrana chrání před tvorbou plísní a bakterií, vaše prádlo tak bude vždy prané v čistém prostředí. Motor Direct Motion bez pásu je přímo připojen k bubnu, což výrazně snižuje jeho hluk a vibrace, prodlužuje jeho životnost a zároveň snižuje spotřebu energie a vody, maximální hlučnost při odstřeďování tak dosahuje 69 dB. Spotřebič je vybavený chytrými funkcemi, díky kterým poskytne profesionální a citlivou péči i tomu nejjemnějšímu prádlu. Funkce I–Refresh osvěží vaše oblečení pomocí mikropar a funkce iTime nabízí možnost úpravy délky pracích cyklů podle vašich preferencí. Pračka se řadí do energetické třídy A, její provoz je velmi ekonomický a zároveň i šetrný k životnímu prostředí.   

Klíčové vlastnosti:

Energetická třída A 14 programů

Kapacita 9 kg je ideální i velké rodiny

Funkce iTime pro úpravu délky pracích cyklů

Nasvícený PillowDrum buben s polštářky pro tu nejjemnější péči

I–Refresh parní technologie pro osvěžení prádla

Motor Direct Motion zajišťuje nízký hluk a vibrace

Pračka Haier nabízí špičkové výsledky praní prádla za kratší dobu a bez jakýchkoli kompromisů.  

Kvalitní péče i o to nejjemnější prádlo

Speciální polštářky v bubnu se starají o to, že vaše prádlo se při otáčení bubnu jemně sklouzne po povrchu, nikde se nezachytí látku a během paní nedojde k poškození jeho kvality.  

Profesionální péče

Funkce I–Refresh osvěží vaše oblečení novým vysoce efektivním způsobem, a to pomocí technologie mikropar. Ty odstraňují pachy, jemný prach i alergeny, a zároveň chrání vlákna vašeho oblečení tak, že se na něm netvoří záhyby. Za pouhých 20 minut se tak postará bez použití čisticího prostředku o výsledky stejné, jako z profesionální čistírny.

Nasvícený buben

Díky osvětlení uvnitř bubnu nezapomenete v pračce ani jeden kousek prádla a vždy budete mít vše perfektně pod kontrolou.  

Čistá pračka

Vnitřek pračky je pokryt exkluzivním materiálem, který chrání její nejcitlivější oblasti. ABT antibakteriální ochrana chrání před tvorbou plísní a bakterií v citlivých oblastech, jako je zásuvka na prací prostředek a těsnění okénka.

Vnitřní vážení prádla

Tato pračka používá digitální vnitřní váhy k vážení prádla. Před spuštěním programu automaticky upraví spotřebu vody a délku cyklu a zajistí tak vynikající výsledky. Minimální spotřebu pak garantuje motor Direct Motion.  

Již žádné skvrny

Chytrá funkce rozptyluje páru a čisticí prostředek uvnitř bubnu, uvolňuje vlákna vašeho prádla a lépe odstraňuje i zaschlé nečistoty a skvrny. Usnadňuje také žehlení vašeho oblečení.  

Hygienické praní

Užitečný systém automatického čištění pračky Smart Dual Spray se aktivuje na konci každého pracího cyklu. Zajistí hygieničtější praní prádla a také delší životnost pračky.  

Efektivní a spolehlivý motor

Motor Direct Motion bez pásu je přímo připojen k bubnu, což výrazně snižuje jeho hluk a vibrace, prodlužuje jeho životnost a zároveň snižuje spotřebu energie a vody.

Flexibilita v nastavení délky cyklu

Chytrá funkce iTime nabízí možnost úpravy délky pracích cyklů podle vašich preferencí. Délku cyklu můžete nastavit tak, abyste pohodlně stíhali další naplánované aktivity.

Úspora času i energie

Pračka nabízí kapacitu 9 kg, díky které můžete prát více prádla současně. Tím šetříte čas, který můžete věnovat věcem, které máte rádi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×