Neohodnoceno

Gorenje WNEI84SDS

Skladem (3 ks)
Značka: Gorenje
11 350 Kč
Kategorie: Pračky
Kapacita praní: 8 kg
Spotřeba vody: 48 l
Rychlost otáčení: 1400 otáček za minutu.
Účinnost odstřeďování: B
Hluk při otáčení: 76 dB
Bavlna: Ano
Syntetika: Ano
Vlna: Ano
Mytí rukou: Ano
Intenzivní odstřeďování: Ano
Čerpání vody: Ano
Tleskání: Ano
ECO praní: Ano
Prací programy: Bavlna Ruční praní a program pro vlnu Smíšená syntetika Domácí zvířata Extra hygiena Dětský program Denní praní Eco 40-60 °C Rychlý 20' PowerWash 59' Košile Polštáře Polštář Samočisticí program bubnu pračky SterilTub Odstřeďování/vypouštění Stříkání/vypouštění
Zahájení směny: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano
Údaj o pokroku programu: Ano
Samostatně nastavitelná teplota: Ano
Nastavitelná rychlost: Ano
Zobrazit: Multifunkční displej
Spotřeba energie: 63 kWh
Energetická třída: D
Čistá hmotnost: 61,3 kg
Rozměry - výška: 85 cm
Rozměry - šířka: 60 cm
Rozměry - hloubka: 46,5 cm
Rychlý program: Ano
Fuzzy logika: Ne

WAVEACTIVE BUBEN
Šetrné ošetření jakéhokoli oděvu
Jedinečný vlnový profil bubnu v kombinaci se speciálními 3D vlnovými žebry zajišťuje nejšetrnější ošetření vašeho oblečení pro dokonale čisté prádlo s minimálním pomačkáním.

Hluboce vyprané a změkčené oblečení bez změkčovadel tkanin
Zapomeňte na změkčovače tkanin! Dodatečné ošetření párou na konci zvoleného programu výrazně snižuje pomačkání, odstraňuje pachy a bakterie. Vaše oblečení bude důkladně čisté, méně pomačkané a měkčí.

Výkonný a přitom tichý motor
Tento tichý, ale přesto velmi výkonný motor je navržen pro dlouhou životnost pračky a šetří energii při každém cyklu.

Vaše oblíbené oblečení vždy připravené k nošení
Díky tomuto rychlému a intenzivnímu pracímu programu vhodnému pro poloviční náplň vám k vyprání oblečení stačí méně než jedna hodina.

Méně času stráveného žehlením
Program ShirtsSteam je přizpůsoben speciálně pro praní košil, aby byly nejen důkladně čisté, ale také méně pomačkané, takže nebudete muset ztrácet čas příliš častým žehlením.

Rozlučte se s alergiemi
Chraňte svou rodinu před alergiemi díky intenzivnímu působení páry. Účinně odstraňuje alergeny, jako jsou roztoči a zvířecí chlupy, aniž by poškodila vaše oblečení.

Stačí tři kroky a máte vystaráno
Snadno použitelné rozhraní s centrálně umístěnými ovládacími prvky vám umožní zahájit praní v pouhých třech jednoduchých krocích: zapněte pračku, vyberte program a stiskněte tlačítko Start! Neexistují žádné složité podnabídky pro výběr dalších funkcí a nastavení, ty se vybírají prostřednictvím dotykového panelu, což zajišťuje, že vaše oblečení bude vypráno přesně tak, jak potřebujete.

Větší stabilita a méně vibrací
Vyšší stabilita a výrazně nižší vibrace díky bočním a spodním panelům StableTech výrazně snižují hladinu hluku i při nejvyšších otáčkách odstřeďování.

Vždy příjemně voňavé prádlo
Praní s pracím práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro vznik bakterií, které by mohly způsobit nepříjemný zápach prádla. Systém SterilTub odstraní veškeré bakterie uvnitř pračky a zajistí, že vaše oblečení bude vždy svěže vonět.

Hladká dvířka bez viditelných šroubů
Velká dvířka vyrobená z jednoho kusu plastu zajišťují stabilitu a zabraňují nepříjemnému vrzání nebo skřípání. Otevírají se až do úhlu 180 stupňů, což maximálně usnadňuje vyjímání prádla z bubnu. Dvířka jsou navíc bez viditelných šroubů, což usnadňuje čištění.

Dokonale přizpůsobená požadavkům vašeho prádla
Naše technologie zajišťuje, aby byl každý typ tkaniny vyprán co nejlépe při optimální kombinaci teploty, množství vody, doby praní a otáček odstřeďování. Tato nastavení můžete dále upravit pomocí různých režimů praní, takže si můžete najít tu správnou kombinaci pro své aktuální potřeby.

Bezpečnost pro zvědavé děti
Dvířka zůstávají během praní uzamčená, takže je neotevře ani to nejzvědavější dítě. Pro větší ochranu lze ovládací panel uzamknout stisknutím speciální kombinace kláves, což znemožňuje nechtěnou změnu nastavení.

Už žádné otravné pípání
Pračky WaveActive jsou šetrné nejen k vašemu prádlu, ale také k vašemu sluchu. Jemné tóny vás šetrně upozorní na zvolené funkce nebo programy.

Vaše oblíbené kousky jsou vždy připraveny k nošení
Pouhých 20 minut stačí k vyprání nového trička nebo jiného méně zašpiněného oblečení. Vaše oblečení bude vždy připravené.

Čisté a nadýchané
S tímto programem můžete snadno prát bundy, přikrývky a polštáře v pohodlí domova, což vám ušetří čas i peníze.

Zapomněli jste něco vyprat?
S programem StopAddGo můžete praní jednoduše pozastavit během prvních fází a přidat nebo odebrat prádlo.

Každý prací program je nyní rychlejší než kdy dříve.
Spěcháte a nemáte na nic čas? Pračky Gorenje jsou vybaveny funkcí FastWashing, která je určena právě pro tyto situace. Funkce FastWashing umožňuje zkrátit dobu praní u každého programu, včetně dalších možností předpírky a vyšší hladiny vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×