Neohodnoceno

Gorenje W2NEI94AS

Skladem (4 ks)
Značka: Gorenje
10 950 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Kapacita praní: 9 kg
Spotřeba vody: 49 l
Rychlost otáčení: 1400 otáček za minutu.
Účinnost odstřeďování: B
Hluk při otáčení: 76 dB
Bavlna: Ano
Syntetika: Ano
Vlna: Ano
Mytí rukou: Ano
ECO praní: Ano
Prací programy: Základní programy Bavlna Ruční praní a program pro vlnu Smíšená syntetika Doplňkové programy Domácí zvířata Extra hygiena Dětský program Denní praní Eco 40-60 °C Rychlý 20' PowerWash 59' Košile Polštáře Extra prací programy Samočisticí program bubnu pračky SterilTub Odstřeďování/vypouštění Máchání/vypouštění
Zahájení směny: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano
Samostatně nastavitelná teplota: Ano
Nastavitelná rychlost: Ano
Zobrazit: Ukazatel zbývajícího času
Spotřeba energie: 49 kWh
Energetická třída: A
Čistá hmotnost: 78 kg
Rozměry - výška: 85 cm
Rozměry - šířka: 60 cm
Rozměry - hloubka: 61 cm
Převzato z: Přední část naplněna
Dětské spodní prádlo: Ano
Praní párou: Ne
Rychlý program: Ano
Sport: Ano
Fuzzy logika: Ano

Buben WaveActive
Šetrné ošetření jakéhokoli oděvu

Jedinečný vlnový profil bubnu v kombinaci se speciálními 3D vlnovými žebry zajišťuje nejšetrnější ošetření vašeho oblečení pro dokonale čisté prádlo s minimálním pomačkáním.

Hluboce vyprané a změkčené oblečení bez změkčovadel tkanin

Zapomeňte na změkčovače tkanin! Dodatečné ošetření párou na konci zvoleného programu výrazně snižuje pomačkání, odstraňuje pachy a bakterie. Vaše oblečení bude důkladně čisté, méně pomačkané a měkčí.

Výkonný a přitom tichý motor

Tento tichý, ale přesto velmi výkonný motor je navržen pro dlouhou životnost pračky a šetří energii při každém cyklu.

Vaše oblíbené oblečení vždy připravené k nošení

Díky tomuto rychlému a intenzivnímu pracímu programu vhodnému pro poloviční náplň vám k vyprání oblečení stačí méně než jedna hodina.

Méně času stráveného žehlením

Program ShirtsSteam je přizpůsoben speciálně pro praní košil, aby byly nejen důkladně čisté, ale také méně pomačkané, takže nebudete muset ztrácet čas příliš častým žehlením.

Rozlučte se s alergiemi

Chraňte svou rodinu před alergiemi díky intenzivnímu působení páry. Účinně odstraňuje alergeny, jako jsou roztoči a zvířecí chlupy, aniž by poškodila vaše oblečení.

Stačí tři kroky a máte vystaráno

Snadno použitelné rozhraní s centrálně umístěnými ovládacími prvky vám umožní zahájit praní v pouhých třech jednoduchých krocích: zapněte pračku, vyberte program a stiskněte tlačítko Start! Neexistují žádné složité podnabídky pro výběr dalších funkcí a nastavení, ty se vybírají prostřednictvím dotykového panelu, což zajišťuje, že vaše oblečení bude vypráno přesně tak, jak potřebujete.

Větší stabilita a méně vibrací

Vyšší stabilita a výrazně nižší vibrace díky bočním a spodním panelům StableTech výrazně snižují hladinu hluku i při nejvyšších otáčkách odstřeďování.

Vždy příjemně voňavé prádlo

Praní s pracím práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro vznik bakterií, které by mohly způsobit nepříjemný zápach prádla. Systém SterilTub odstraní veškeré bakterie uvnitř pračky a zajistí, že vaše oblečení bude vždy svěže vonět.

Hladká dvířka bez viditelných šroubů

Velká dvířka vyrobená z jednoho kusu plastu zajišťují stabilitu a zabraňují nepříjemnému vrzání nebo skřípání. Otevírají se až do úhlu 180 stupňů, což maximálně usnadňuje vyjímání prádla z bubnu. Dvířka jsou navíc bez viditelných šroubů, což usnadňuje čištění.

Dokonale přizpůsobená požadavkům vašeho prádla

Naše technologie zajišťuje, aby byl každý typ tkaniny vyprán co nejlépe při optimální kombinaci teploty, množství vody, doby praní a otáček odstřeďování. Tato nastavení můžete dále upravit pomocí různých režimů praní, takže si můžete najít tu správnou kombinaci pro své aktuální potřeby.

Bezpečnost pro zvědavé děti

Dvířka zůstávají během praní uzamčená, takže je neotevře ani to nejzvědavější dítě. Pro větší ochranu lze ovládací panel uzamknout stisknutím speciální kombinace kláves, což znemožňuje nechtěnou změnu nastavení.

Už žádné otravné pípání

Pračky WaveActive jsou šetrné nejen k vašemu prádlu, ale také k vašemu sluchu. Jemné tóny vás šetrně upozorní na zvolené funkce nebo programy.

Hodí se kamkoli

Pračky WaveActive jsou navrženy tak, aby přesně vyhovovaly vašim potřebám, ať už potřebujete pračku do malé koupelny, nebo na praní velkého množství prádla. Můžete si vybrat ze čtyř různých hloubek: modely slim (43 cm a 46,5 cm) s kapacitou 6 nebo 7 kg, modely full size (54,5 cm a 61 cm) s kapacitou až 10 kg.

Vaše oblíbené kousky jsou vždy připraveny k nošení

Pouhých 20 minut stačí k vyprání nového trička nebo jiného méně zašpiněného oblečení. Vaše oblečení bude vždy připravené.

Čisté a nadýchané

S tímto programem můžete snadno prát bundy, přikrývky a polštáře v pohodlí domova, což vám ušetří čas i peníze.

Šetří vaše peníze

Dokonalá kombinace technologií pro vynikající výsledky praní s velmi nízkou spotřebou energie.

Zapomněli jste na něco?

S funkcí StopAddGo můžete praní jednoduše pozastavit během prvních fází a přidat nebo odebrat prádlo.

Každý prací program je nyní rychlejší než kdy dříve.

Spěcháte a nemáte na nic čas? Pračky Gorenje jsou vybaveny funkcí FastWashing, která je určena právě pro tyto situace. Funkce FastWashing umožňuje zkrátit dobu praní u každého programu, včetně dalších možností předpírky a vyšší hladiny vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×