Neohodnoceno

Gorenje IS846BG

Skladem (3 ks)
Značka: Gorenje
12 900 Kč
Kategorie: Varné desky
Kontrola: Dotyk
Povrchová úprava: Černé sklo Broušené hrany s prvkem Groove
Rozměry - výška: 5,4 cm
Rozměry - šířka: 79,5 cm
Rozměry - hloubka: 52 cm
Výška pro instalaci: 7 cm
Šířka pro instalaci: 75 cm
Hloubka pro instalaci: 49 cm
Doporučené napájení: 230 / 400 V
Počet varných zón: 4
Rozdělení varných zón: Levá přední část: Ø 21×19 cm, 2,1/3 kW, pravá přední část: Ø 21×19 cm, 2,1/3 kW, levá zadní část: Ø 21×19 cm, 2,1/3 kW, pravá zadní část: Ø 21×19 cm, 2,1/3 kW.
Pauza: Ano
Dětská pojistka: Ano
Indikátor zbytkového tepla: Ano
Temperování: Ano
Další funkce: IQ programy - automatické programy vaření IQboil - automatický program vaření s větším množstvím vody IQgrill - automatický program grilování s možností nastavení stupně převaření IQSimmer - automatický program pro pomalé dlouhé vaření BoilControl - automatický rychlý ohřev AreaFlex propojení varných zón Funkce TimeAssist automatický časovač vaření Funkce Recall - paměťová funkce pro obnovení nastavení Funkce EggTimer - kuchyňský časovač s automatickým vypnutím Funkce Delete - vypnutí všech nastavení stisknutím tlačítka Funkce SoftMelt - šetrné rozpouštění při 42 °C Funkce StepZone - spojuje dvě varné zóny do jedné, Funkce Powerboost - dodatečný výkon varné zóny
Další parametry: Čistá hmotnost: 10 kg Hrubá hmotnost: 14,2 kg Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 0,5 W
Celkový výkon varných zón: 7400 W

Indukční varná deska IS846BG

Připojení varné zóny AreaFlex
Větší varná plocha

Dvě vertikální varné zóny lze spojit do jedné velké varné zóny. Umožňuje rovnoměrně vařit nebo grilovat jídlo ve větších hrncích a pánvích.

Speciální drážka
Unikátní intuitivní ovládání

Drážka je speciální a jedinečný prvek, který vede a přirozeně omezuje pohyb prstů při dotyku ovládacího panelu. Dodává varné desce estetický vzhled a výsledkem je výjimečný design, který se snadno, rychle a intuitivněji používá.

Funkce TimeAssist
Vaření máte vždy pod kontrolou

Díky této funkci můžete sledovat, jak dlouho se vaše jídlo vařilo. Už nemusíte sledovat hodiny nebo přemýšlet, kdy jste začali vařit. Nyní můžete čas kontrolovat přímo na varné desce.

Funkce PowerBoost
Vaření rychlostí světla

Funkce PowerBoost zvyšuje intenzitu ohřevu, čímž zkracuje dobu potřebnou k ohřevu.

Personalizace
Vyrobeno podle vaší chuti

Některá nastavení lze přizpůsobit vašim preferencím. Můžete si nastavit délku a hlasitost zvuku. Nyní může být vaše kuchyně vyladěna podle vašeho stylu, ať už máte rádi hluk a ruch, nebo dáváte přednost tichu a klidu.

Kuchyňský časovač EggTimer
Upozornění na čas

Navrženo tak, aby pomáhalo odpočítávat čas při přípravě vajec, čaje, nudlí a dalších pokrmů. Tato funkce není spojena s varnými zónami, ale funguje nezávisle na nich. Nastavte požadovaný čas a po jeho uplynutí vás na to upozorní speciální zvuk.
Už žádné rozvařené těstoviny, nechtěná vejce natvrdo nebo nepoužitý sáček čaje v hrnku.

Funkce SoftMelt
Jedna, dvě a ... čokoláda!

Funkce SoftMelt pomalu rozpouští čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 °C, čímž vytváří ideální podmínky pro rozpouštění bez připalování. Tuto funkci lze použít také k pomalému rozmrazování.

Funkce StayWarm
Perfektní i pro opozdilce

Funkce StayWarm udržuje jídlo při stabilní teplotě 70 ˚C, dokud nenastane ten správný čas k servírování. Pokrmy si tak zachovají svou původní chuť a teplotu až do jejich servírování.

Funkce StopGo
Udělejte si kdykoli přestávku

Funkce StopGo zastaví vaření a po opětovné aktivaci pokračuje se stejným nastavením.

Funkce časovače
Někdo vždy hlídá čas

Odpočítávací časovač můžete nastavit až na 99 minut. Pokud z vlastní zkušenosti znáte optimální dobu přípravy daného pokrmu, můžete časovač nastavit a varný panel se po uplynutí času automaticky vypne. Když je pokrm hotový, ozve se zvukový signál.

Funkce vyvolání
Obnovení nastavení

Tato funkce se hodí, když varnou desku omylem vypnete. Máte pět sekund na to, abyste obnovili nastavení varné desky, které jste použili naposledy, což je užitečné zejména v případě, že vaříte více než jeden pokrm. Pět sekund poté, co jste varnou desku omylem vypnuli, ji znovu zapněte a do pěti sekund stiskněte tlačítko StopGo.

IQgrill
Dokonale ugrilovaný steak

Díky funkci IQgrill je grilování vzrušujícím způsobem snadné, a to i s velmi malým množstvím oleje nebo bez něj. Nabízí tři úrovně grilování a zabraňuje připalování potravin.

IQboil
Z pánve neodejde ani kapka

Funkce IQboil přivádí velké množství vody k varu velmi rychle. Jakmile se voda začne vařit, speciální senzor upraví teplotu na nižší bod varu. Senzorové ovládání také zabraňuje jakémukoli přetečení. Ideální při přípravě polévek nebo vaření těstovin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×