Neohodnoceno

Gorenje BSA6737ORAB

Skladem (5 ks)
Značka: Gorenje
11 920 Kč
Kategorie: Pečící trouby
Vnitřní objem: 77 litrů
Rozměry - výška: 59,5 cm
Rozměry - šířka: 59,5 cm
Rozměry - hloubka: 56,4 cm
Barva: Černá
Počet skel na dveřích: 2
Power: 3500 W
Energetická třída: A
Spotřeba: 0,97 kWh
Gril: Ano
Pečení horkým vzduchem: Ano
Způsoby pečení: Rychlý předehřev trouby Spodní a horní topné těleso s ventilátorem Velké infračervené grilovací těleso s ventilátorem Zdravé smažení AirFry Kruhové topné těleso Spodní a horní topné těleso Velké infračervené grilovací těleso GentleBake Pomalé pečení Funkce pizzy Program FrozenBake pro hotová a zmrazená jídla Rozmrazování Osvětlení trouby
Maximální teplota: 300 °C
Kontrola: Digitálně-mechanické
Zobrazit: Ano
Časovač: Ano
Listy: 1 hluboký smaltovaný plech na pečení Smaltovaný děrovaný plech na pečení
Síť: Ano
Výsuvné kolejnice: Ano
Teplotní sonda: Ne
Katalytické samočištění: Ano

AirFry
Pro zdravé hřešení

Nyní si můžete vychutnat lahodné, křupavé smažené jídlo bez dalších kalorií. Tento extra intenzivní způsob smažení horkým vzduchem nevyžaduje žádný tuk, aby byla zajištěna dokonale lahodná křupavá zlatavá kůrka. V kombinaci se speciálním perforovaným plechem (v závislosti na modelu), který dokonale opeče jídlo ze všech stran, dosáhnete ještě lepších výsledků. Vhodné pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky nebo kousky kuřete.

Zapůsobte svou kreativitou

Buďte iluzionistou ve své domácnosti s inovativně tvarovanými troubami Gorenje by Ora ito, které nabízejí větší kapacitu při zachování vnějších rozměrů. Optimalizované proudění vzduchu nyní cirkuluje v ještě větším objemu, což vám umožní připravit ještě více jídla.

Objem 77 l

Jste připraveni na XXL recepty? Inovativní konstrukční řešení zvětšilo vnitřní prostor a plně využilo celou šířku trouby. Na každém pečicím plechu je více místa a vynikající technologie zajišťuje rovnoměrné pečení pokrmů na všech úrovních.

Povrch, který absorbuje tuk

Katalytické čištění je skvělým pomocníkem při údržbě trouby. Když teplota trouby během pečení dosáhne 85 °C nebo více, začne katalytický kryt ventilátoru automaticky absorbovat mastnotu a nečistoty z pečení.

Účinné řízení tepla

Systém DynamiCooling účinně ochlazuje vnější části, aby se zabránilo poškození způsobenému vysokými teplotami. V troubách se systémem DynamiCooling+ regulují tepelné senzory chlazení vnějších stěn trouby, dokud nedosáhnou teploty 60 °C. To je praktické zejména u trub s funkcí pyrolytického čištění, která pracuje při extrémně vysokých teplotách.

Nejrychlejší způsob pečení mražených pochoutek

Tento účinný program pečení je ideální volbou pro všechny mražené pokrmy a hotová jídla.

Pro mimořádně křehké a šťavnaté pokrmy

Tato funkce se stará o šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení. Tímto způsobem se šťavnatost uzavře uvnitř a jídlo zůstane super křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Žádný hluk při pečení

K bezhlučnému otevření nebo zavření dvířek trouby stačí jemný dotyk.

Pokaždé rovnoměrně propečené pokrmy

Trouby Gorenje jsou proslulé svou inovativní zaoblenou stropní klenbou, která je jejich charakteristickým znakem již mnoho let. Tvar HomeMade byl inspirován tradičními troubami na dřevo a ve srovnání s konkurencí zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu. Nyní byl tvar HomeMade zcela přepracován a proudění vzduchu bylo vylepšeno díky nové konstrukci topného tělesa a vylepšenému uspořádání ventilačních otvorů. Teplota je proto stabilní v celém prostoru trouby. Už nikdy se vám nestane, že by se jídlo na jedné straně připálilo a na druhé straně bylo nedopečené.

Pro všechny vaše pečené speciality

Perforovaný smaltovaný pečicí plech umožňuje zvýšené proudění horkého vzduchu, díky čemuž budou všechny vaše horkovzdušně pečené pokrmy mimořádně křupavé a chutné. Je také vhodný pro vaření v páře s funkcí SteamAssist.

Nejlepší pizza ve městě

Tento program s nastavením teploty pečení až do 300 °C byl speciálně navržen tak, aby vám pomohl upéct dokonalou pizzu, focacciu, placky a podobné pečené dobroty.

Snadný přístup, snadné čištění

Sklo dvířek lze snadno vyjmout, čímž je zajištěno snadnější čištění, a tedy vždy výborný výhled do trouby.

Pro dokonalou kůrku

Pro dokonalé propečení pokrmů v páře a křupavou kůrku přidejte vodu do zásobníku na vodu v ovládacím panelu. Pokud si vyberete program s možností přidání páry během pečení, trouba vás upozorní, kdy je ten správný čas. V závislosti na modelu trouby je třeba aktivovat vstřikování páry stisknutím středového knoflíku nebo dotykem funkce na displeji.

Dokonalé jídlo ve 2 nebo 3 krocích

Funkce StepBake poskytuje kuchaři úplnou kontrolu nad procesem pečení, který lze naprogramovat ručně. Stačí nastavit parametry pro každý z požadovaných 2 nebo 3 kroků a trouba se o vše postará. Není nutná žádná další interakce, zbývá jen vychutnat si konečný výsledek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×