Neohodnoceno

Gorenje BOS6747A01X

Skladem (2 ks)
Značka: Gorenje
11 140 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Vnitřní objem: 77 litrů
Rozměry - výška: 59,5 cm
Rozměry - šířka: 59,5 cm
Rozměry - hloubka: 56,4 cm
Barva: Nerezová ocel
Počet skel na dveřích: 3
Power: 3500 W
Energetická třída: A+
Spotřeba: 0,97 kWh
Gril: Ano
Pečení horkým vzduchem: Ano
Způsoby pečení: Rychlý předehřev trouby Kruhové topné těleso Spodní a kruhové topné těleso s ventilátorem Horní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem Malý infračervený gril s kruhovým topným tělesem TurboBake Velký infračervený gril Spodní a horní topné těleso LightBake Spodní a horní topné těleso Spodní a horní topné těleso s ventilátorem Velký infračervený gril s ventilátorem Velký infračervený gril se spodním topným tělesem Malý infračervený gril se spodním topným tělesem a ventilátorem Program FrozenBake pro hotová a mražená jídla Funkce pizzy GentleBake pomalé pečení Rozmrazování Ohřívání Ohřívání plotýnek Režim Sabbath
Maximální teplota: 300 °C
Kontrola: Digitální, dotykové
Zobrazit: Ano
Časovač: Ano
Listy: 1 hluboký smaltovaný plech na pečení 1 mělký smaltovaný plech na pečení
Síť: Ano
Výsuvné kolejnice: Ano
Teplotní sonda: Ne
Katalytické samočištění: Ano

AutoBake
Když nevíte, jak

Trouby Gorenje OptiBake nabízejí plně automatické programy pečení s 22 nejoblíbenějšími recepty, které jsou ideální pro začátečníky. Programy AutoBake, které byly důkladně testovány odborníky společnosti Gorenje, jsou bezpečné proti selhání a poskytují vynikající výsledky i bez předehřívání trouby. Uživatel musí pouze zvolit typ a hmotnost jídla a stisknout tlačítko start. Trouba se postará o zbytek.

Objem 77 l

Jste připraveni na XXL recepty? Inovativní konstrukční řešení zvětšilo vnitřní prostor a plně využilo celou šířku trouby. Na každém pečicím plechu je více místa a vynikající technologie zajišťuje rovnoměrné pečení pokrmů na všech úrovních.

Povrch, který absorbuje tuk

Katalytické čištění je skvělým pomocníkem při údržbě trouby. Když teplota trouby během pečení dosáhne 85 °C nebo více, začne katalytický kryt ventilátoru automaticky absorbovat mastnotu a nečistoty z pečení.

Bezpečné a energeticky úsporné

Speciální inovativní konstrukce a prosklení dvířek izoluje troubu tak, že teplo zůstává uvnitř, čímž se optimalizuje spotřeba energie, protože teplo neuniká zevnitř trouby. Díky tomu je trouba ještě bezpečnější pro uživatele, děti a domácí zvířata a zabraňuje zahřívání okolí.

Efektivní řízení tepla

Systém DynamiCooling účinně ochlazuje vnější části, aby se zabránilo poškození způsobenému vysokými teplotami. V troubách se systémem DynamiCooling+ regulují tepelné senzory chlazení vnějších stěn trouby, dokud nedosáhnou teploty 60 °C. To je praktické zejména u trub s funkcí pyrolytického čištění, která pracuje při extrémně vysokých teplotách.

Snadnější způsob pečení s párou

Tento program vytváří dokonale propařené prostředí, které zajistí, že váš chléb bude mít vysokou a křupavou kůrku. Stačí, když do mělkého plechu vložíte trochu vody, zvolíte program ExtraSteam a necháte troubu pracovat.

Pro inspiraci na poslední chvíli

Trouba OptiBake dosáhne teploty až 200 °C za méně než 5 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřev, a patří tak k nejrychleji předehřívaným troubám na trhu. To je velmi výhodné pro recepty, které vyžadují předehřátí trouby. O dosažení správné teploty vás informuje světelný a zvukový signál (v závislosti na modelu).

Nejrychlejší způsob pečení mražených pochoutek

Tento účinný program pečení je ideální volbou pro všechny mražené pokrmy a hotová jídla.

Pro super křehké a šťavnaté pokrmy

Tato funkce se stará o šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení. Tímto způsobem se šťavnatost uzavře uvnitř a jídlo zůstane super křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Žádný hluk při pečení

K bezhlučnému otevření nebo zavření dvířek trouby stačí jemný dotyk.

Pokaždé rovnoměrně propečené pokrmy

Trouby Gorenje jsou proslulé svou inovativní zaoblenou stropní klenbou, která je jejich charakteristickým znakem již mnoho let. Tvar HomeMade byl inspirován tradičními troubami na dřevo a ve srovnání s konkurencí zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu. Nyní byl tvar HomeMade zcela přepracován a proudění vzduchu bylo vylepšeno díky nové konstrukci topného tělesa a vylepšenému uspořádání ventilačních otvorů. Teplota je proto stabilní v celém prostoru trouby. Už nikdy se vám nestane, že by se jídlo na jedné straně připálilo a na druhé straně bylo nedopečené.

Vždy budete vědět, co se děje

Věděli jste, že otevření dvířek během pečení způsobí pokles teploty v troubě a může dokonce zničit jídlo? Díky maximálně zvětšenému průhledovému sklu dvířek, vynikajícímu halogenovému osvětlení a vylepšenému umístění úrovní pečení nabízejí nové trouby OptiBake dokonalý přehled o průběhu pečení po celou dobu, aniž by bylo nutné otevírat dvířka.

Když chcete mít vše hotovo najednou

Kombinace chytré cirkulace vzduchu, rovnoměrných mezer mezi pozicemi pečicích plechů a speciální, mírně zaoblené stropní klenby zajišťuje, že se pokrmy pečou rovnoměrně na všech úrovních, a protože je průzor dvířek větší, je přehled o pečených pokrmech vynikající.

Dvojité grilovací těleso pro rovnoměrně křupavé pokrmy

Nejlepších výsledků pečení je dosaženo kombinací většího a menšího topného tělesa, kdy je menší těleso umístěno uvnitř většího. Chytré rozmístění topných těles umožňuje optimální rozložení tepla a poskytuje vždy nejlepší výsledky pečení, takže jídlo je na povrchu křupavé a uvnitř měkké.

Nejlepší pizza ve městě

Tento program s nastavením teploty pečení až do 300 °C byl speciálně navržen tak, aby vám pomohl upéct dokonalou pizzu, focacciu, placky a podobné pečené dobroty.

Snadný přístup, snadné čištění

Sklo dvířek lze snadno vyjmout, čímž je zajištěno snadnější čištění, a tedy vždy výborný výhled do trouby.

Dokonalé jídlo ve 2 nebo 3 krocích

Funkce StepBake poskytuje kuchaři plnou kontrolu nad procesem pečení, který lze naprogramovat ručně. Stačí nastavit parametry pro každý z požadovaných 2 nebo 3 kroků a trouba se o vše postará. Není nutná žádná další interakce, zbývá jen vychutnat si konečný výsledek.

Pro snadnou a bezpečnou manipulaci s plechy

Teleskopická vodítka s plynulým posuvem zajišťují dokonalý přehled o průběhu pečení a také bezpečnější a snadnější manipulaci s plechy. V závislosti na modelu jsou trouby Gorenje OptiBake vybaveny ¾ výsuvnými teleskopickými vodítky na jedné nebo dvou úrovních. Jako další možnost nabízíme také flexibilní jednoúrovňová teleskopická vodítka, která lze jednoduše zacvaknout na požadované úrovni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×