Neohodnoceno

Gorenje BMX201AG1BG

Skladem (2 ks)
Značka: Gorenje
6 330 Kč
Kategorie: Mikrovlné trouby
Otočná deska: Ano
Vnitřní objem: 20 l
Směr otevírání dveří: Oprava
Otevření dveří: stisknutím tlačítka
Rozměry - hloubka: 34,4 cm
Rozměry - šířka: 59,5 cm
Rozměry - výška: 38,8 cm
Barva vnější: Černá
Hmotnost: 16 kg
Výkon grilu: 1000 W
Výkon mikrovlnného ohřevu: 800 W
Kontrola: Kombinované
Časovač: Ano
Zobrazit: Ano
Automatické odmrazování: Ano
Měnič: Ne
Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 15
Hodiny: Ano
Gril: Ano

AquaClean
Automatické čištění bez čisticích prostředků

Vnitřek trouby lze snadno vyčistit díky funkci AquaClean. Nalijte vodu z vodovodu do skleněného kelímku odolného proti vysokým teplotám, vložte jej do trouby a aktivujte program AquaClean. Vzniklá pára změkčí nečistoty na stěnách trouby. Po skončení programu troubu jednoduše vyčistěte vlhkým hadříkem.

Když nevíte, jak na to

Automatické předvolby usnadňují přípravu určitých druhů jídel, jako jsou palačinky, kuřecí nugety, pizza, těstoviny atd. Stačí vybrat typ jídla a zadat hmotnost a trouba automaticky nastaví výkon a dobu přípravy.

Bezpečnost je vždy na prvním místě

Troubu lze snadno uzamknout, aby se zabránilo jejímu neúmyslnému použití.

Snadná dokonalá kůrka

Nyní můžete snadno upéct své oblíbené potraviny a získat tak dokonalou kůrku. V kombinaci s mikrovlnami lze gril použít i pro extra rychlé pečení. Po první polovině pečení vás trouba upozorní, abyste pokrm otočili a dosáhli rovnoměrnějšího propečení a dokonalé křupavosti.

Vnitřní prostor z nerezové oceli pro skvělý výkon

Vnitřek mikrovlnné trouby je vyroben z nerezové oceli, která přispívá k vynikajícím výsledkům vaření. Nerezová ocel zlepšuje cirkulaci mikrovln uvnitř trouby a výrazně usnadňuje čištění.

Mikrovlny ve spojení s grilem

Spojte výhody mikrovln a grilu a poznejte zcela nový rozměr vaření. Budete překvapeni, o kolik rychleji můžete připravit menší kousky masa, pizzu a další pokrmy, které je třeba uvařit, a zároveň vytvořit křupavou kůrku.

Vždy dokonale bezpečné

Bezpečnostní spínač zajišťuje, že používání mikrovlnné trouby je naprosto bezpečné. Automaticky zastaví program, pokud se během provozu otevřou dvířka.

Pokročilý LED displej

Elegantní a přehledný LED displej umožňuje sledovat průběh vaření nebo ohřevu v mikrovlnné troubě. Časovač poskytuje aktuální informace o tom, jak dlouho bude proces vaření trvat a jaká funkce je nastavena.

Nepostradatelný rychlý ohřev

Umožňuje rychlý ohřev jídla aktivovaný jediným dotykem. Pro prodloužení času o 30 sekund stačí opětovně stisknout. Funkce SmartStart je užitečná zejména tehdy, když se nemůžete dočkat, až bude jídlo teplé.

Vypnutí hlasitosti

Mikrovlnná trouba umožňuje nastavit hlasitost akustických signálů. Když potřebujete ticho, například když vaše dítě spí, můžete mikrovlnnou troubu stále používat, aniž byste byli rušeni zvukem; stačí vypnout akustické signály a později je opět zapnout.

Dokonalé jídlo v několika jednoduchých krocích

Díky ručnímu naprogramování jednotlivých kroků procesu vaření můžete vařit postupně. Například můžete zvolit vaření pomocí mikrovln v kroku 1, grilování nebo kombinaci mikrovln a grilování v kroku 2. Můžete také nastavit, aby se jídlo nejprve rozmrazilo a poté uvařilo. Když aktivujete režim StepBake, mikrovlnná trouba automaticky změní kroky, takže to nemusíte dělat ručně.

Časovač odpočítávání

Mikrovlnné trouby Gorenje umožňují nastavit dobu provozu - v závislosti na modelu až 95 minut. Časovač přehledně zobrazuje čas zbývající do konce procesu vaření.

Jednoduché a snadné ovládání

Díky moderní senzorové technologii nabízí mikrovlnná trouba čisté a jednoduché dotykové ovládání. Dokonale hladká ovládací plocha poskytuje elegantní vzhled a usnadňuje čištění trouby.

Podávejte chutné pokrmy v pohodlí domova

Funkce WarmPlate, další praktický automatický program, ohřeje vaše talíře. Ohřáté talíře zabraňují ztrátě chuti a zajišťují, že vaše jídlo bude chutnat tak, jak má.

Rovnoměrně uvařené nebo ohřáté jídlo

Jídlo je dokonale uvařené nebo ohřáté bez studených míst. Díky neustálému otáčení otočného talíře mikrovlny ohřívají připravované jídlo efektivně a rovnoměrně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×