Neohodnoceno

BEKO WUE8746XWST

Skladem (5 ks)
Značka: BEKO
10 940 Kč
Kategorie: Pračky
Kapacita praní: 8 kg
Spotřeba vody: 47 l
Rychlost otáčení: 1400 otáček za minutu.
Účinnost odstřeďování: B
Hluk při otáčení: 73 dB
Bavlna: Ano
Syntetika: Ano
Jemné prádlo: Ano
Vlna: Ano
Zahájení směny: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano
Samostatně nastavitelná teplota: Ano
Nastavitelná rychlost: Ano
Zobrazit: Multifunkční displej
Spotřeba energie: 62 kWh
Energetická třída: C
Rozměry - výška: 84 cm
Rozměry - šířka: 60 cm
Rozměry - hloubka: 55 cm
Převzato z: Přední část naplněna
Praní párou: Ano
Rychlý program: Ano
Fuzzy logika: Ano

Pára na skvrny
SteamCure pomáhá odstranit odolné skvrny během pracího cyklu tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skvrny nasákne a umožní jejich vyprání. Na druhé straně zabraňuje pomačkání během odstřeďování, čímž usnadňuje žehlení, dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů a také osvěžit jinak čisté prádlo bez nutnosti praní.

Stáhněte si další prací programy
Jednoduše si nainstalujte aplikaci HomeWhiz do svého chytrého telefonu a spárujte ji s pračkou Beko prostřednictvím Bluetooth. Poté můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku prostřednictvím telefonu nebo vyhledávat návody a tipy pro co nejefektivnější praní.

Urychlete praní, když spěcháte
Funkce Fast+ umožňuje zkrátit vybrané programy. V případě potřeby je tak možné upravit délku praní až o polovinu standardní doby.

Tiché, úsporné a spolehlivé praní
Invertorový motor ProSmart™ je skutečným srdcem pračky. V porovnání s běžným motorem pracuje tišeji, spotřebovává méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zajišťuje spolehlivý provoz pračky po dlouhá léta.

Certifikovaný program pro děti a alergiky
Program Hygiena+ odstraní z prádla až 99,9 % všech bakterií, pylů a dalších alergenů, takže je vhodný zejména pro alergiky, děti a osoby s citlivou pokožkou. Jeho účinnost je potvrzena certifikací Allergy UK.

Přidejte zapomenuté tričko i po spuštění pračky
Na začátku vybraných programů můžete stisknout tlačítko Start/Stop, dvířka se odemknou a vy můžete přidat zapomenuté ponožky nebo tričko, ale i větší předměty, jako je polštář nebo deka. Není třeba přenastavovat program a dlouho čekat na odemknutí dvířek.

Odstraňování skvrn bez předpírky
Program StainExpert™ dokáže odstranit až 24 typů skvrn. Díky kombinaci různých teplot, specifických pohybů bubnu a doby praní a máchání vyperou skvrny bez ručního předmáčení.

Pro dlouhou životnost pračky
Topné těleso HiTech je chráněno proti korozi a vodnímu kameni poniklovanou vrstvou. Díky tomu má až 100krát delší životnost než standardní topná tělesa.

Šetrné praní od hedvábí po bavlnu
Speciální vzor bubnu AquaWave® z nerezové oceli je navržen tak, aby byl šetrný k textiliím, a přesto umožnil důkladné vyprání i těch nejchoulostivějších tkanin.

Čisté prádlo a méně žehlení
Automatická ochrana proti pomačkání pohybuje bubnem až 8 hodin po skončení programu, pokud nemůžete vyprané prádlo z pračky ihned vyjmout. Tím se sníží pomačkání prádla.

Šetrná péče jako při ručním praní, ale bez práce
Program pro ruční praní napodobuje šetrné ruční praní, takže lze prát i kašmír a hedvábí. Je vhodný i pro krajkové oděvy, jako je spodní prádlo nebo společenské šaty.

Čisté a funkční sportovní oblečení
Program Sport je určen pro praní sportovního i membránového oblečení. Odstraňuje veškerou špínu a pot a zároveň zachovává funkčnost materiálů.

Čistá pračka, čisté prádlo
Program DrumClean odstraní z pračky všechny zbytky pracího prostředku, vlákna z textilií a změkčovadla. Výsledkem je čisté prádlo a delší životnost pračky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×