Neohodnoceno

Whirlpool AKZM 8480 NB černá

Skladem (3 ks)
Značka: Whirlpool
12 890 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Vnitřní objem: 73 litrů
Rozměry - výška: 59,5 cm
Rozměry - šířka: 59,5 cm
Rozměry - hloubka: 56,4 cm
Barva: Černá
Povrchová úprava: Sklo
Počet skel na dveřích: 3
Power: 230 V
Energetická třída: A+
Spotřeba: 0,91 kWh
Gril: Ano
Pečení horkým vzduchem: Ano
Způsoby pečení: Rychlý předehřev Statický horní + spodní ohřev Gril Teplovzdušný ohřev / Ventilátor s topným tělesem Ventilátor + statický horní a spodní ohřev
Maximální teplota: 250 °C
Kontrola: Digitálně-mechanické
Zobrazit: Ano
Časovač: Ano
Listy: 1 mělký smaltovaný talíř 1 hluboký smaltovaný talíř
Síť: Ano
Výsuvné kolejnice: Ano
Teplotní sonda: Ne
Další parametry: Chlazení dvířek Pomalé zavírání dvířek Dětský zámek Speciální funkce - kynutí těsta, udržování tepla. Automatické programy - recepty pro přípravu pokrmů. Ready2Cook - žádné čekání na předehřátí trouby! Úspora energie až 20 % a času až 26 % v závislosti na typu a počtu pokrmů v troubě. Víceúrovňové pečení - současné pečení různých druhů pokrmů na třech úrovních současně.
Pyrolytické samočištění: Ano

Vestavná elektrická trouba Whirlpool: černá, samočištění - AKZM 8480 NB

Výhody této vestavné trouby Whirlpool: samočisticí technologie využívá vysokoteplotní cyklus ke spálení zbytků jídla na popel, který lze poté snadno setřít houbičkou. Pokročilá elektrická technologie pro energeticky úspornou přípravu pokrmů. Halogenová žárovka pro energeticky úspornější výkon. Exkluzivní 6. SMILE, která umožňuje vybrat si z řady předprogramovaných receptů a trouba automaticky upraví nastavení, teplotu a čas pečení tak, aby zajistila dokonalé výsledky. Inovativní funkce Cook3, která umožňuje péct až tři různé pokrmy najednou bez rizika smíchání chutí.

Energetická třída

Výjimečná energetická účinnost. Trouba energetické třídy A/ A+ nabízí vynikající úroveň energetické účinnosti, která zajišťuje nižší spotřebu a šetří vaše účty za energii.

Velikost XXL

Veškerý prostor, který potřebujete. Tato trouba Whirlpool je vybavena mimořádně velkým vnitřním objemem XXL, který vám umožní využít veškerý prostor, který potřebujete pro přípravu jídla.

Pyrolytické čištění

Žádné zbytky jídla. Pyrolýzní technologie je založena na vysokoteplotním cyklu, který spálí všechny stopy po přípravě jídla na popel, který snadno setřete hadříkem. Tepelně reflexní sklo na dvířkách trouby zajišťuje, že trouba zůstává zvenčí chladná na dotek, což ještě zvyšuje bezpečnost při pečení.

6. Význam Absolutní

Recepty ve třech krocích. Vždy dosáhnete vynikajících výsledků. Díky centrálnímu knoflíku můžete troubu nastavit ve třech snadných krocích. Zvolte jeden ze 6 přednastavených receptů a trouba automaticky nastaví speciální funkci pečení a navrhne vhodný časový a teplotní rozsah.

Energetická třída A+

Výjimečná energetická účinnost. Energetická třída A+ zajišťuje ideální výsledky v kombinaci s nejnižší spotřebou energie.

ForcedAir

Zachování chuti. Díky technologii ForcedAir cirkuluje uvnitř trouby předehřátý vzduch pomocí inovativního konvekčního systému, který vám zajistí nadýchané a šťavnaté výsledky pečení.

Ready2Cook

Žádný předehřev. Funkce Ready2Cook využívá výkonný konvekční systém k rychlému dosažení správné teploty, čímž zcela eliminuje potřebu předehřívání.

Cook3

Žádné míchání chutí. Díky inovativní funkci Cook3 můžete vařit až tři samostatné pokrmy najednou bez rizika smíchání vůní a chutí.

SoftClosing

Pomalé zavírání dvířek. Díky pantům s pomalým zavíráním se dvířka trouby zavírají bez námahy jemným a tichým pohybem.

Kolekce Absolute Design

Futuristický design a jedinečný výkon. Spotřebiče Absolute Design jsou určeny pro moderní high-tech kuchyně. Výrazným prvkem je centrální knoflík ovládající funkce systému 6. smysl "otoč a otoč" pro nastavení programu ve 3 krocích.

Multifunkční trouba

Široká škála způsobů pečení. Multifunkční trouba (MF16) nabízí celou řadu způsobů vaření, abyste vždy dosáhli dokonalých výsledků bez ohledu na to, jaký recept připravujete.

Výsuvné rošty

Plynulý pohyb. Tato trouba Whirlpool je vybavena hladce výsuvnými rošty, které usnadňují její používání.

Chladná dvířka

Inovativní konstrukce dvířek Cool Safe Door této trouby poskytuje mimořádnou bezpečnost, i když jsou v kuchyni děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×