UE75TU7092UXXH

Kód: 2888
Neohodnoceno
23 550 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Díky pokrokovým technologiím dokáže Samsung TV zobrazit čtyřnásobné množství pixelů, lépe pracuje s jasem a disponuje téměř nekonečnou paletou barevných odstínů. Výsledkem je ostrý, jasný a realistický obraz plný detailů. Na displej můžete nasdílet obrazovku vašeho počítače a pracovat ve větším měřítku. Své využití si velká obrazovka najde i při hraní her, kdy díky hernímu režimu budete mít akční scény pod kontrolou. Nechybí chytrý asistent Bixby, který reaguje na hlasové povely, nebo funkce AirPlay 2.

Ještě lepší obraz

V Samsungu zkombinovali Crystal displej s čipem Crystal Processor 4K a výsledkem je podívaná, která rozhodně stojí za to. Obrazovka má rozlišení 4K UHD, což znamená čtyřikrát více pixelů, než je běžné. A vysoký dynamický rozsah HDR pracuje s jasem tak, aby byl výsledný obraz jako živý.
Ještě lepší obraz

Větší pracovní plocha

Na velikém displeji se pracuje mnohem lépe. Díky vzdálenému přístupu uvidíte nejen to, co je na monitoru vašeho počítače, ale díky většímu rozlišení si všimnete i detailů, které by vám jinak unikly. Konečně budete mít při práci perfektní přehled o každé zpracovávané tabulce. 
Větší pracovní plocha

Ještě intenzivnější hraní

Herní režim je do detailů propracovaný tak, aby cesta za vítězstvím byla o něco jednodušší. Oblíbenou hru si užijete mnohem více díky minimálnímu zpoždění na vstupu i plynulému a ostrému obrazu. Velký displej vás vtáhne do děje a vy se ocitnete mezi svými oblíbenými hrdiny.
Ještě intenzivnější hraní

Perfektní výhled

Potrpíte si na minimalistický design a z představy zkroucených kabelů ve výhledu vám běhá mráz po zádech? Toho se se Samsung TV obávat nemusíte - kabely jsou schované přímo ve stojanu, takže vám výhled nebude nic kazit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×