Sony KD-43X85J

Kód: 176604
Neohodnoceno
Značka: Sony
22 770 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více než miliarda barev v provedení s hladkým povrchem
Přejděte na novou úroveň barev s televizorem 4K HDR, který reprodukuje i jemné odlišnosti barevných odstínů a tónů. Realistické barvy a kompatibilita s rozlišením 4K/120 sn./s vám zajistí realističtější zážitek ze zábavy.

• 4K Ultra HD
• Vysoký dynamický rozsah (HDR)
• Chytrý televizor (Google TV)

Díky nádherným barvám vše vypadá realisticky
Pomocí technologie TRILUMINOS PRO™ a našeho procesoru 4K HDR Processor X1™ ožívá více než miliarda barev. Vše, co sledujete, působí díky extrémnímu kontrastu naprosto realisticky.

Zřetelný multidimenzionální zvuk
Nechte se obklopit čistým, vysoce kvalitním zvukem linoucím se z různých stran, se kterým se ocitnete přímo uprostřed dění.

Možnost výběru z tisíců filmů a pořadů pouhým hlasem
Pomocí hlasu rychle najdete to, co chcete sledovat. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy: „Ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály.“

Recyklace. Renovace. Redukce.
Nejen, že jsou naše televizory BRAVIA stylové, ale také chrání životní prostředí. K výrobě rámu je používáno až 30 % udržitelného materiálu a komponenty televizoru obsahují náš unikátní recyklovatelný plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti 89 %.

Asistent na platformě Google TV
Naše televizory jsou vybaveny technologií pro vizuální, sluchové a mobilní použití.

Technologie Object-based HDR Remaster
S technologií Object-based HDR Remaster se analyzuje barva jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje se kontrast, na rozdíl od většiny televizorů, kde se kontrast nastavuje pouze na jedné kontrastní křivce od černé po bílou. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu.

Reproduktor X-Balanced Speaker
Naše nově tvarované reproduktory s měniči X-Balanced doplňují štíhlé televizory kvalitním zvukem a umožňují čistý poslech u filmů i hudebních pořadů.

Zvuk optimalizovaný pro vaši místnost
Zvukový zážitek se může lišit podle prostředí v místnosti. Například záclony a závěsy pohlcují zvuk a objekty před televizorem mohou rušit průchod zvuku a snižovat tak kvalitu poslechu. Tento televizor tyto objekty detekuje a reprodukuje zdokonalený zvuk optimalizovaný pro danou místnost.

Design se zarovnaným povrchem
Díky mimořádně úzkému rámu se budete moci soustředit na obraz a nerozptylovat se okolím.
*Model s uhlopříčkou 85'' má hliníkový rám, nikoli zarovnaný povrch.

Chromecast built-in
Technologie Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté pokračujte v jeho procházení na telefonu či tabletu.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 10.700
Výška (cm): 62.80
Šířka (cm): 96.40
Hloubka (cm): 28.60

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 14.000
Výška (cm): 69.90
Šířka (cm): 107.20
Hloubka (cm): 14.30
EAN: 4548736126015

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×