Sonos SUB Gen 3 bílá

Kód: 159113
Neohodnoceno
Značka: Sonos
21 490 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Bezdrátový subwoofer pro hluboké basy, který má dva digitální zesilovače třídy D. Zvuk se přizpůsobí díky unikátní funkci Trueplay. Přístroj snadno spárujete s domácím kinem, Multiroomem, Wi-Fi a Blu-ray. Síla veškerých vibrací se vyruší a proto se nemusíte bát poskakování nebo třesení. Basy budou skutečně výrazné, nečekejte ale žádné nepříjemné hučení. Univerzální design a příjemné tvary se u vás jistě budou vyjímat.

Stylový design

Subwoofer Sonos Sub vás uchvátí svým elegantním provedením, které zapadne do moderně i klasicky laděného interiéru. Navíc ho můžete postavit na základnu nebo položit na stranu, záleží to jen na vaší volbě.

 

Silné basy s hlubokým účinkem pro vaše domácí kino i hudbu

Pokud spárujete subwoofer s jakýmkoli reproduktorem Sonos, uslyšíte ty hudební části, které byste jinak neslyšeli. Dva ovladače reproduktorů uprostřed čelní strany přístroje směrem dovnitř eliminují vibrace a chřestění, takže slyšíte jen čisté basy. Subwoofer dělá těžkou práci k zajištění reprodukce nízkých frekvencí a umožní vašim ostatním reproduktorům soustředit se na zdokonalení středních a vysokých kmitočtů. Rozdíl nejen uslyšíte, ale i pocítíte.

 

Cítit basy na vlastní kůži

Basy znamenají pohyb vzduchu. Čím více vzduchu přesunete, tím hlubší basy slyšíte. Subwoofer poskytuje úžasnou míru vysoce detailních a dynamických basů pomocí překvapivě silné dvojice basových měničů, které přesouvají vzduch. Subwoofer disponuje otvorem ve středu, aby z ozvučnice přesunul ještě více vzduchu.

 

Vše v jedné rodině

Subwoofer spolupracuje s jakýmkoliv aktivním reproduktorem nebo přístrojem Sonos. Dodejte vašemu domácímu kinu větší dunění spárováním s Beam nebo Arc. Zvýrazněte basy svých oblíbených skladeb streamovaných na Sonos One, Five nebo na reproduktorech připojených k zesilovači Amp. Oceněný a univerzální design se vyznačuje sochařským tvarem a vysoce lesklým povrchem.

 

Nulové vibrace

Problém s přesunem vzduchu k vytvoření basů spočívá v tom, že se v jeho důsledku většina subwooferů chvěje, třese a převaluje. Tento ne. Měniče byly umístěny na protilehlé strany čelem k sobě, aby se vyrušily síly veškerých vibrací. Uslyšíte jen hluboké lahodné basy.

 

Proč zvolit Sonos SUB Gen3?

  • Přináší výrazně hlubší basy jakýmkoli reproduktorům Sonos nebo Sonos AMP.
  • Nulové vibrace či chřestění.
  • Žádné hučení.
  • Lze jej umístit kamkoli - nastojato nebo naležato.
  • Nastavení jedním tlačítkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×