Sonos Playbar

Kód: 60064
Neohodnoceno
Značka: Sonos
20 890 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Elegantní soundbar nabízí skvělé řešení pro dokonalé ozvučení televizních pořadů, filmů, her či streamování vaší oblíbené hudby. Poznejte sílu a kvalitu devíti digitálních zesilovačů třídy D. S vaším zařízením jej snadno a rychle propojíte pomocí přívodního a optického kabelu. Ovládat Playbar je možné hlasem i pomocí aplikace Sonos.

Soundbar pro domácí kino a reproduktor v jednom

Playbar poskytuje kinematografický zvuk pro všechny vaše filmy, televizní programy, sportovní klání i hraní her. Soundbar je určen především pro propojení s televizorem, ale reproduktor také potěší milovníky hudby, jelikož lze přes něj streamovat hudbu.

Soundbar pro domácí kino a reproduktor v jednom

Není jen hlasitější. Je čistší.

Playbar je vybavený devíti aktivními reproduktorovými měniči – šesti středotónovými a třemi výškovými tweetery. Hravě tak nahradí vestavěné reproduktory televizoru hlubokými, hřmotnými basy, krystalově čistými dialogy a ponořujícími akustickými vlnami.

Není jen hlasitější. Je čistší.

Zlepšení dialogů

Potřebujete ještě větší čistotu či zesílení tichých dialogů? Zapněte funkci Zlepšení řeči pro udržení zvuku dialogů na stálé úrovni a snížení hlasitosti případných hlasitých efektů. Takto budete dokonale rozumět všemu.

Zlepšení dialogů

Dva kabely. A to je vše.

Připojení Playbaru je opravdu jednoduché a rychlé. K připojení je potřeba zapojit jen dva kabely. Jeden přívodní kabel a jeden optický kabel pro připojení k televizi. Nemusíte ani číst příručku, protože aplikace Sonos vás provede instalací krok za krokem. Včetně připojení reproduktoru Playbar k síti Wi-Fi, abyste mohli streamovat svoji oblíbenou hudbu.

Dva kabely. A to je vše.

Přehraje vše

Díky Playbaru budete mít dokonalý zvuk ze všech médií. Kromě zvuku samotného televizoru si snadno poradí s kabelovou televizí, herní konzolí, satelitem, přehrávačem Blu-Ray.

Přehraje vše

Konfigurace pomocí Wi-Fi

Playbar je možno připojit do vaší sítě Wi-Fi a napojit se na domácí síť snadno a rychle. Streamujte bez přerušení interference či rušení a vychutnejte si bezdrátový poslech oblíbené hudby.

Konfigurace pomocí Wi-Fi

Ovládání hlasem či aplikací

Pomocí aplikace Amazon Alexa nebo Dot můžete přehrávat a ovládat skladby, seznamy skladeb, rozhlasové stanice, podcasty a jednoduše vaším hlasem. Pomocí aplikace Sonos můžete streamovat hudbu z více než 80 hudebních serverů a snadno spravovat všechny své oblíbené položky.

 

Ovládání hlasem či aplikací

Doplňkové parametry

Kategorie: Soundbary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×