Sonos ARC - Černá

Kód: 159117
Neohodnoceno
Značka: Sonos
25 550 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Prémiový inteligentní soundbar s jedenácti zesilovači třídy D a 3D zvukem Dolby Atmos. Dodejte televizním pořadům, filmovým trhákům, hrám či poslechu oblíbené hudby fantastický zvuk. Při sledování televize si budete připadat jako v kinosále. Ovládání je možné hlasem, aplikací či přes chytrá zařízení s iOS i Android. Lze se připojit ke streamovací službě Spotify, Tidal, Apple Music a Google Play Music. Pomocí tohoto soundbaru povýšíte zvukový zážitek vaší zábavy na jinou úroveň. To vše v elegantním a moderním designu.

3D zvuk s Dolby Atmos

Zažijte programy, filmy a hry s precizním a pohlcujícím zvukem Dolby Atmos. Nahoru směřující ovladače reproduktoru Arc vytváří multidimenzionální zvukovou scénu, která se pohybuje kolem vás, a každý šepot a výbuch je vykreslen s dramatickou čistotou, detailem a hloubkou.

 

Prémiový chytrý soundbar pro TV, filmy, hudbu, hry a další

Vdechněte veškeré zábavě brilantně realistický zvuk se soundbarem Sonos Arc s podporou Dolby Atmos. Ovládejte ho ovladačem vaší TV, hlasem, aplikací Sonos nebo Apple AirPlay 2. 3D zvuk s Dolby Atmos vám zajistí úžasnou realistickou atmosféru. Technologie ladění Trueplay optimalizuje zvuk podle jedinečné akustiky místnosti, kde je Arc umístěný, a kalibruje výškové kanály pro přesnou lokalizaci. Sledujte show, filmy a hry s přesným a obklopujícím zvukem Dolby Atmos. Sonos Arc má také reproduktory, které směřují nahoru a vytvářejí mnohorozměrné zvukové pole, které se pohybuje okolo vás. Každé šeptnutí a explozi uslyšíte s dramatickou čistotou, detailem a hloubkou.

 

 

Skutečně výkonný soundbar

Jedenáct vysoce výkonných reproduktorů, včetně zakázkových eliptických basových a natočených postranních výškových měničů, vytváří živé detaily a ohromující basy.

 

Ponořte se do hudby

Streamujte hudbu, rádia, podcasty a další obsah z vašich oblíbených hudebních služeb pomocí aplikace Sonos nebo Apple AirPlay 2, když je TV vypnutá.

 

Hlasové ovládání

Pomocí integrovaných aplikací Google Assistant a Amazon Alexa můžete přehrávat hudbu, kontrolovat zprávy, nastavovat upozornění, získávat odpovědi na otázky apod., a to vše zcela bez používání rukou.

 

Výjimečný zvuk se pojí s elegantním designem

Arc obsahuje jedenáct vysoce výkonných ovladačů pro jasné výšky, dynamická středová pásma a překvapivé basy a díky svému úzkému profilu může být diskrétně připevněn nebo umístěn na nábytek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Soundbary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×