Neohodnoceno

Samsung WD10T734DBH/S7

Skladem (1 ks)
Značka: Samsung
25 780 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Kapacita praní: 10,5 kg
Rychlost otáčení: 1400 otáček za minutu.
Účinnost odstřeďování: B
Hluk při otáčení: 72 dB
Předtisková příprava: Ano
Bavlna: Ano
Syntetika: Ano
Jemné prádlo: Ano
Vlna: Ano
Velmi šetrné praní: Ne
Mytí rukou: Ano
Denně: Ne
Tleskání a intenzivní otáčení: Ano
Intenzivní odstřeďování: Ano
Jemné předení: Ne
Čerpání vody: Ano
Intenzivní oplachování: Ne
ECO praní: Ano
Usnadnění žehlení: Ne
Přímé sprchování: Ne
Chytré praní: Elektronický programátor
Zahájení směny: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano
Údaj o pokroku programu: Ano
Samostatně nastavitelná teplota: Ano
Nastavitelná rychlost: Ano
Samočisticí filtr: Ano
Ochrana proti přetečení: Ano
Zobrazit: Multifunkční displej
Energetická třída/výkonová třída: A
Čistá hmotnost: 80 kg
Rozměry - výška: 85 cm
Rozměry - šířka: 60 cm
Rozměry - hloubka: 60 cm
Převzato z: Přední část naplněna
Kapacita sušení: 6 kg
Čerpadlo: Ano
Počet programů: 5
Chlazení prádla na konci programu: Ano
Ošetření prádla: Pro žehlení
Extra šetrné sušení (šetrný program): Ne
Dynamické sušení: Ne
Typ: Volně stojící
Energetická třída (praní + sušení): E
Dětské: Ne
Snadná péče: Ne
Alergie: Ne
BIO: Ne
Černé oblečení: Ne
Boty: Ne
Halenky/košile: Ano
Džíny: Ne
Vnitřní/venkovní: Ano
Mikrovlákna: Ne
Polštáře: Ne
Sport: Ne
Smíšené spodní prádlo: Ano
Praní za studena: Ano
Noční mytí: Ano
Bílé plátno: Ne
Barevné prádlo při vysoké teplotě: Ne
Rychlý program: Ano

Technologie Eco Bubble™
Technologie Eco Bubble™ zajišťuje výkonné praní i při nízkých teplotách. Prací prostředek se přemění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.

QuickDrive™
Praním prádla nemusíte trávit tolik času. Při aktivaci funkce QuickDrive™ se doba praní zkrátí až o 50 %. Dynamické otáčení bubnu a dodatečné dávky vody s technologií Q-Bubble™ vytvářejí bohatší a silnější bubliny, takže prací prostředek rychleji proniká do tkaniny a pere šetrně a rychle.

AI Control
Perte snadno a efektivně díky chytré funkci AI Control. Ta upravuje parametry praní tak, aby vám vyhovovaly, pamatuje si vaše zvyky, navrhuje vhodné prací cykly a zobrazuje aktuální informace. Aplikace SmartThings nabízí rady ohledně pracích cyklů, plánování a řešení problémů. Navíc automaticky vybere ideální program sušení.

Technologie automatického dávkování
Dosáhněte nejlepších výsledků praní s menší námahou a větší úsporností. Technologie Auto Dispense automaticky dávkuje správné množství pracího prostředku a změkčovadla pro každou náplň prádla. Nabízí také dostatek prostoru až pro měsíční zásobu pracího prostředku, takže nemusíte zásobník doplňovat po každém praní.

Technologie Air Wash
Udržujte oblečení hygienicky čisté i bez vody a pracího prostředku. Technologie Air Wash vaše oblečení dezinfikuje a zbavuje zápachu, takže vždy voní svěže. Nepříjemné pachy a 99,9 % bakterií odstraníte obyčejným horkým vzduchem. Není potřeba žádný čisticí prostředek ani drahé a potenciálně škodlivé chemikálie.

Superrychlý program (39 minut)
Zkraťte dobu praní a zároveň udržujte své oblečení dokonale čisté. Program Super Speed vypere náplň prádla za pouhých 39 minut. Funkce QuickDrive™ šetří čas posílením účinku pracího prostředku, zatímco funkce Eco Bubble™ zajišťuje důkladné vyčištění. Doba máchání je zkrácena díky funkci Speed Spray a rychlost odstřeďování je vyšší.

Hygienický parní cyklus
Dopřejte svému oblečení důkladnou a hygienickou čistotu díky páře. Cyklus Hygiene Steam zlepšuje kvalitu praní bez předpírky. Uvolňuje ze dna bubnu páru, která pronikne do každého kusu oblečení a odstraní zachycené nečistoty, 99,9 % bakterií a alergenů.

Digitální invertorová technologie
Technologie digitálního invertoru využívá silné magnety, které zajišťují tišší provoz a vyšší výkon, a přitom spotřebuje méně energie než univerzální motor. Protože nepoužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost, která je navíc podpořena 10letou zárukou.

Technologie Drum Clean+
Udržujte dvířka a vnitřek pračky v hygienické čistotě. Technologie Drum Clean+ odstraní z bubnu nečistoty a 99,9 % bakterií způsobujících zápach, a to bez drahých čisticích prostředků. Výkonná vodní tryska a rychlé odstřeďování odstraní nečistoty i z těsnění dvířek. Pračka vás navíc sama upozorní na potřebu čištění.

Zásuvka StayClean
Přestaňte plýtvat pracím prostředkem a vyhněte se nepříjemné nutnosti čistit jeho zásuvku. Zásuvka StayClean zajistí, že se díky speciálně navrženému systému máchání vodou opláchne více pracího prostředku. Zůstává tak méně nevzhledné mýdlové špíny a zásuvka zůstává čistší a hygieničtější.

Funkce Bubble Soak
Vyperte zcela čisté oblečení, i když je silně znečištěné. Funkce Bubble Soak pomáhá odstranit řadu odolných skvrn, jako je krev, čaj, víno, make-up nebo tráva. Oblečení je důkladně namočeno v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a lze je účinněji odstranit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×