Neohodnoceno

Samsung UE70AU8072

Skladem (3 ks)
Kód: 171151
Značka: Samsung
27 280 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Popis produktu

U televizoru je nejdůležitější perfektní obraz. Samsung TV má hned několik technologií pro dokonalé vykreslení barev, perfektní jas, vysoké rozlišení a plynulé přehrávání. Atmosféru dokreslí reproduktory a soundbar zvukem ve vysoké kvalitě. Samsung TV skvěle vypadá díky tenkému tělu a minimálním rámečkům. Kabely se schovají do stojanu, a tak výhled nebude nic rušit. Televizor navíc můžete jednoduše připojit k telefonu nebo notebooku a využít větší obrazovky.

Miliarda barev

Kvalitní obrazovka s miliardou barev dokáže vykreslit každý detail jako živý. Na technologii Dynamic Crystal Color si zvyknete tak, že vám obraz z běžných televizorů bude připadat zašedlý a nezajímavý. K perfektní ostrosti zase pomáhá rozlišení 4K UHD s čtyřnásobným počtem pixelů oproti Full HD.
Miliarda barev

Vše pro lepší obraz

Akční scény budou plynulé a stále ostré díky technologii Motion Xcelerator, která dokáže odhadnout a dopočítat obraz podle obsahu. Procesor Crystal 4K navíc umí mapovat barvy pro ještě lepší zobrazení. A vysoký dynamický rozsah HDR umí přímo zázraky se svétlem.
Vše pro lepší obraz

Uslyšíte všude

Při sledování potřebujete nejen skvělý obraz, ale důležitý je i zvuk. To v Samsungu moc dobře vědí, proto televizor vybavili technologií Q-Symphony, která propojí reproduktory se soundbarem a vytvoří tak prostorový zvuk. Své hrdiny tedy uslyšíte všude kolem sebe a budete si připadat jako jedna z postav.
Uslyšíte všude

Elegantní za všech okolností

Minimalistický design nechává vyniknout velké obrazovce a navíc bude skvěle vypadat v jakékoli místnosti. Díky ultratenkému provedení zabere minimum prostoru. Televizor můžete instalovat na zeď, nebo nechat stát a všechny kabely uschovat do stojanu.
Elegantní za všech okolností

Spolupracuje bezdrátově

K propojení vašeho smartphonu nebo notebooku s televizorem nejsou potřeba žádné další kabely. Jejich obrazovku můžete snadno nasdílet na velký displej televizoru a lépe se tak soustředit na práci či na studium. 
Spolupracuje bezdrátově

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×