Neohodnoceno

Samsung SP-LSP3B SP-LSP3BLAXXH

Skladem (5 ks)
Značka: Samsung
19 900 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Barva: Bílá
Hmotnost: 0,8 kg
Rozměry - hloubka: 95,2 mm
Rozměry - výška: 171,4 mm
Rozměry - šířka: 95,2 mm
Spotřeba během provozu: 50 W
Spotřeba v pohotovostním režimu: 0.5 W
Vstup HDMI: 1x mikro
RMS výkon vestavěných reproduktorů: 5 W
Vestavěné reproduktory: jeden
Režimy zobrazení: 16:9
Svítivost: 550 lumenů (norma ANSI)
Životnost lampy: 20000 hodin
Nativní rozlišení (fyzické): FHD (1920x1080)
Parametry: -Úhlopříčka 30"-100" (75 cm-255 cm) -Projekční vzdálenost 80-265 cm -Krystal Engine -Projekce 180°, -Auto Keystone - automatické vertikální a horizontální nastavení obrazu -Auto Focus -Auto Leveling -HDR (HDR10/HLG) -Kontrast 300:1 -SMART: operační systém Tizen -Vestavěná Wi-Fi, webový prohlížeč, SmartThings -Zvuk 360°, Dolby Digital Plus, Multiroom link, Bluetooth Audio
Sáček v balení: Ne

Revoluce v zábavě se blíží


180° nastavení projekce
Užijte si sledování filmů v jakémkoli prostoru. Se zařízením The Freestyle od společnosti Samsung můžete promítat vysoce kvalitní video obsah na stěnu nebo dokonce na strop - záleží jen na vás.

Vezme vás na cestu
Jednou z obrovských výhod projektoru The Freestyle je jeho přenosnost. Díky jeho nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům si jej můžete snadno vzít s sebou na návštěvu nebo na dovolenou. Filmovou zábavu si tak můžete dopřát doslova kdekoli.

Chytré nastavení promítaného obsahu
Už žádné složité nastavování obrazu. Projektor Freestyle automaticky vyrovná zkosený obraz do pravidelného obdélníku pomocí funkce Auto Keystone. Nemusíte se také obávat nepříjemného rozostření. Řešení Auto Focus automaticky zaostří všechny promítané vizuály.


Vždy rovný obraz
Další praktickou technologií, kterou The Freestyle disponuje, je automatické vyrovnávání. Ta se postará o to, aby poloha obrazu byla vždy ideální bez ohledu na to, zda stojí na nerovném povrchu.

Skutečně skvělé zobrazení
Projektor Freestyle je připraven promítat obraz různých formátů a velikostí. Problém mu nedělají ani různé úhlopříčky, od 30 do 100 palců.


Přizpůsobí se jakékoli stěně
K promítání oblíbených filmů nepotřebujete nutně bílou stěnu. Projektor Freestyle dokáže přizpůsobit svou projekci s ohledem na barvu stěny, takže váš audiovizuální zážitek bude vždy prvotřídní kvality.


Zaujme také zvukem
Kromě vynikající kvality obrazu přináší projektor Freestyle také vysoce kvalitní zvuk. Je vybaven vestavěným 5W reproduktorem, který vás vtáhne do filmové scény hlubokým prostorovým zvukem.


Kino u vás doma
Svědkem skutečně živého obrazu. Brilantní barvy a ostrost je to, co The Freestyle dokáže poskytnout díky kompatibilitě se standardy, jako je 1080p Full HD nebo PurColor a HDR.


Chytré rozhraní
Využijte funkci Smart TV pro snadný přístup k aplikacím a usnadněte si streamování oblíbeného obsahu.


Mobilní zrcadlení
Vychutnejte si "na velké obrazovce" i audiovizuální obsah ze svého chytrého telefonu jediným klepnutím. Stačí použít aplikaci SmartThings pro Android a iOS nebo řešení AirPlay 2 pro zařízení Apple.


Bezproblémová komunikace s televizorem
S Freestyle můžete inteligentně a bezdrátově připojit také televizor Samsung. Budete moci streamovat, i když je samotný televizor vypnutý.


Nekonečné obrazové možnosti
Nemusíte se omezovat jen na filmy nebo televizní pořady. Televizor Freestyle nabízí speciální režim Ambient, který dokáže vyzdobit váš prostor vizuálními efekty podle vašeho výběru - ať už se jedná o osvětlení nebo scénu či fotografii podle vašeho výběru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×