Neohodnoceno

Samsung RS68A8842SL/EF

Skladem (2 ks)
Kód: 171790
Značka: Samsung
42 730 Kč
Kategorie: Americké lednice

Popis produktu

volně stojící americká chladnička NoFrost s mrazicím prostorem • výška 178 cm • objem chladicí části 409 l • objem mrazicí části 225 l • energetická třída D • beznámrazová technologie True No Frost • dvojitý chladicí systém Twin Cooling PlusTM • Metal Cooling: vnitřní úprava zamezující vnějším teplotním šokům • Superchlazení • Supermrazení • Prázdninový režim • výrobník ledu a filtrované vody • dotykové ovládání a LED displej • LED osvětlení • povrchová ochrana proti otisku prstů • hlučnost 35 dB

Samsung RS68A8842SL/EF, NoFrost, stříbrná 

Jedinečný design, perfektní péče o potraviny a k tomu nízká spotřeba energií. Všechny tyto vlastnosti v sobě nosí volně stojící americká chladnička Samsung RS68A8842SL/EF s výškou 178 cm a nenámrazovou technologií True No Frost. S ní máte jistotu nenáročné pravidelné údržby, ale i nízkou spotřebu energií a zároveň prodlouženou čerstvost potravin. O zachování čerstvosti, výrazných chutí a šťavnatost surovin se také stará technologie Twin Cooling Plus™ a digitální invertorový motor. Chlazení zařízení probíhá zvlášť pro mrazicí i chladicí část. Uvnitř tak dochází k optimálnímu proudění chladného vzduchu, udržování konstantní teploty a ideální vlhkosti. Díky tomu nebudete už nikdy vyhazovat zkažené potraviny a ušetříte tím finance do rodinného rozpočtu.  

Praktické vnitřní uspořádání, pro velké nákupy

Americká lednice Samsung RS68A8842SL/EF s vnitřním užitným objemem 634 l je ideální pro objemné rodinné nákupy. Oproti podobným produktům nabízí až o 100 l větší prostor, aniž by zabírala více místa v exteriéru. 

Chladicí část: 409 l  4× police z tvrzeného skla, včetně ochrany proti přetečení  2× box s na ovoce a zeleninu  5× přihrádka ve dveřích  1× Držák na víno 

Mrazicí část: 225 l 4× police 2× box 2× dveřní přihrádka

Klíčové vlastnosti:

  • Energetická třída D: roční spotřeba jen 281 kWh
  • True No Frost: nenámrazová technologie

Nadstandardně velký objem 634 l

  • Twin Cooling PlusTM: dvojitý systém chlazení zvlášť pro mrazák i chladničku 
  • 10letá záruka na digitální invertorový motor: úspora energií i dlouhá životnost výrobku 

Dotykové ovládání s LED displejem 

Vnitřní antibakteriální povrch

Slim Indoor výrobník ledu a filtrované chlazené vody

Metal Cooling: vnitřní úprava zamezující teplotním výkyvům při otevírání dveří 

Twin Cooling PlusTM

Přístroj se dvěma oddělenými systémy chlazení, zvlášť pro mrazicí část a zvlášť pro chladicí, zaručuje delší čerstvost skladovaných surovin. Uvnitř každé z částí se totiž udržuje ideální stupeň vlhkosti a zároveň konstantní teplota. Potraviny se tak nevysušují a zůstávají déle šťavnaté. Nedochází ani k mísení vůní a chutí.

Metal Cooling System 

Se systémem Metal Cooling, který spočívá v umístění plátu kovu na vnitřní, zadní straně spotřebiče, otevírejte a zavírejte dveře bez starostí. Systém totiž zajišťuje rychlé chlazení a udržení konstantní teploty ihned po otevření dveří. Nedochází tak k nepříznivým teplotním šokům, které ohrožují suroviny uvnitř. 

Už žádná námraza

S nenámrazovou technologií True No Frost dochází k optimálnímu proudění chladného vzduchu a tím je udržována stálá teplota i vlhkost v celém prostoru přístroje. Na stěnách se tak netvoří nežádoucí námraza, která je nejen náročná na údržbu, ale při jejím odstraňování dochází i k větší spotřebě energií. 

Výrazná chuť

S oddělenými chladicími systémy v kombinaci s digitálním invertorovým motorem je perfektně postaráno i o chuť potravin. Jak již bylo zmíněno, konstantní teplota je pro zachování čerstvosti u jídla významným indikátorem. Digitální invertorový motor svou technologií k úpravě teploty také napomáhá a k tomu má produkt speciální izolaci, takže nedochází ani k teplotním šokům z okolí.

Mezi chladničkou a mrazákem se tak nemísí chutě a vůně. 

Bezpečné skladování vína

Součástí produktu je držák na vína, se kterým se vám budou dobře a bezpečně skladovat vaše zásoby vín. V případě, že držák nebudete používat, lze ho snadno vyjmout.   

Výrobník ledu a filtrované vody

Dopřejte svému tělu každý den sklenici chlazené nefiltrované vody, pouhým stisknutím tlačítka na dotykovém displeji. Obohatit si ji můžete o pár kostek ledu. Pro další typy nápojů, jako jsou domácí limonády či koktejly si zase vyberte drcený led. Slim Indoor zásobník ledu umístěný ve dveřích se postará o vaše osvěžení.    

Perfektní přehled

Vnitřní prostory jsou doplněny o integrované LED osvětlení, takže v chladničce najdete vždy, co potřebujete, a to třeba i v noci. LED zářivka je k tomu až 10× šetrnější než běžné světlo.  

Intuitivní ovládání

Nastavte si na přehledném dotykovém ovládání teplotu a další funkce, jako je Superchlazení, Supermrazení či režim Dovolená, stisknutím pouhého tlačítka. Jednotlivé parametry si naprogramujete zvlášť pro mrazák i lednici. 

Žádné bakterie

Spotřebič má vnitřní stěny opatřeny speciální antibakteriální úpravou. Ta zamezuje přenosu bakterií a plísní ze stěn produktu na skladování jídla.  

Přihrádka pro mléčné produkty

Ukládejte své jogurty, máslo a další mléčné pochoutky do speciální uzavíratelné přihrádky ve dveřích. V ní budou vždy v bezpečí proti případnému vylití a k tomu je máte hned po ruce.   

Módní doplněk pro vaši kuchyň

Výrobek svými hladkými liniemi a elegantním designem perfektně zapadne do každé moderní kuchyně. S povrchovou úpravou proti otisku prstů si nijak nelámejte hlavu s údržbou, přesto zůstane profesionální vzhled stále zachován.   

Praktické funkce

Stiskněte tlačítko Power Cool, což je funkce Superchlazení nebo Power Freeeze, představující Supermrazení. Automaticky dojde ke snížení teploty a rychlému přívodu chladného vzduchu do spotřebiče. S Power Cool máte například rychle vychlazené nápoje v chladničce. S Power Freeze v mrazáku dojde k hlubšímu zmrazení zmrzliny, jídla či výrobě ledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×