Neohodnoceno

Samsung RB38A7B6DCS/EF

Skladem (4 ks)
Značka: Samsung
25 440 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Celkový využitelný objem: 390 litrů
Využitelný objem chladničky: 276 litrů
Využitelný objem mrazničky: 114 litrů
Maximální hladina hluku: 35 dB
Rozměry - výška: 2030 mm
Rozměry - šířka: 595 mm
Rozměry - hloubka: 658 mm
Energetická třída: D
Odolnost proti výpadku napájení: 9:00 hod.
Typ termostatu chladničky: Digitální
Police na láhve: Ano
Počet zásuvek na zeleninu a ovoce: 2
Počet polic: 5, 0
Typ polic: Sklo
Počet složek ve dveřích: 4
Umístění mrazničky: Dole
Mrazicí kapacita: 8 kg / 24 hodin
Počet zásuvek: 3
Ruční odmrazování mrazicího oddílu: Ne
Automatické odmrazování chladicího prostoru: Ano
Beznámrazový chladicí systém: Ano
Funkce super chlazení: Ano
Funkce superzmrazení: Ano
Alarm otevřených dveří: Ano
Dotyková obrazovka: Ano
Barva dveří: Světle modrá
Barva skříně: Grey
Vyměnitelné otevírání dveří: Ano
Indikátor teploty: Zobrazit
Technologie chlazení: Pravda Žádný mráz
Roční spotřeba: 211 kW/h (211,00 kW/h)
Řídicí systém: Dotyk
Barva: Světle modrá

Chladnička na míru pro vaši kuchyni

Flexibilní design na míru

Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si kombinace chladniček, které vám budou nejlépe vyhovovat. S designem Bespoke máte například možnost vytvořit jeden modul se dvěma dveřmi a objemem 390 litrů. Můžete si však vytvořit i jednodveřovou variantu ve dvou velikostech nebo další dvoudveřový modul.

Různé materiály pro různé styly

Při přizpůsobování chladničky máte k dispozici až 6 různých materiálů: Saténové sklo, Glam sklo, Čisté sklo, Cotta kov, Pravý nerez a Ocelový kov. Navíc je můžete kombinovat s různými barvami dveří a plně tak vyjádřit svůj vkus a osobnost.

Dokonale přizpůsobitelný prostor

Multifunkční regál a police poskytují další rozšíření úložných možností. Díky širokému, plochému designu jej můžete použít k uložení běžných lahví vína i objemnějších lahví, například lahví šampaňského. Nebo do něj můžete ukládat potraviny, například pizzu nebo balíčky vajec. Dvoupatrová skládací police posouvá flexibilitu chladničky na ještě vyšší úroveň.

Čerstvé potraviny vždy po ruce

Jogurty, rajčata, ovocné šťávy, maso, sýry a saláty. Také bez rozmýšlení vykládáte do chladničky celý nákup? Připravte se na prémiový spotřebič od společnosti Samsung s přehledným vnitřním prostorem 600 mm a velkolepým objemem 390 litrů. Tenčí stěny a technologie SpaceMax zajišťují nejen účinnou izolaci všech surovin, ale také nabízejí extra kapacitu pro celý váš nákup bez jakéhokoli omezení. Navíc robustní konstrukce, minimalistický design a nerezové provedení budou ve vaší kuchyni vypadat také elegantně.

Vždy čerstvé potraviny

Chytrý ventilační systém s technologií All-around Cooling vytváří ideální mikroklima na každé polici. Rovnoměrné proudění studeného vzduchu zajišťuje optimální podmínky uvnitř spotřebiče pro nejlepší způsob skladování všech surovin. Díky tomu zůstanou potraviny déle čerstvé, chutné a šťavnaté. Systém navíc sám sleduje teplotu a vyrovnává i ty nejmenší rozdíly při sebemenší odchylce.

Zabraňuje ztrátám studeného vzduchu

Časté otevírání a zavírání dvířek již nebude problém. Chladnička Samsung dokáže udržet optimální teplotu i při těchto úkonech. Je totiž vybavena chytrým řešením Metal Cooling. To obsahuje kovovou chladicí desku, která spolu s pomocí kovové police a plochého kovového potrubí účinně zachycuje chladný vzduch.

Sbohem mrazu

Nyní můžete zapomenout na pracné a časově náročné ruční odmrazování chladničky. Pokročilá technologie No Frost eliminuje tvorbu námrazy, takže si vaše potraviny zachovají svou původní chuť, čerstvost a strukturu mnohem déle. Důmyslný systém odstraňuje přebytečnou vlhkost z vnitřku spotřebiče bez nutnosti pravidelného odmrazování. Námraza již nebude omezovat váš úložný prostor a potraviny nebudou mrznout.

Dvě chladicí zóny

Dopřejte všem druhům potravin takové chlazení, které je pro ně nejlepší. Chladničku Optimal Fresh+ můžete používat jako jednu praktickou zásuvku nebo ji rozdělit do dvou zón se samostatně regulovanou teplotou. Levá, chladnější strana je vhodná pro skladování masa a ryb, zatímco pravá strana je ideální pro ovoce a zeleninu.

Dlouhodobě čerstvé ovoce a zelenina

Pro co nejlepší zachování původní chuti, vůně a struktury potravin je k dispozici speciální zásuvka Humidity Fresh+. Jednoduchým otočením ovládacího knoflíku můžete nastavit vlhkost v zásuvce a vytvořit tak optimální prostředí pro to, aby vaše ovoce a zelenina zůstaly dlouho čerstvé.

Bleskové chlazení

Přichází nečekaná návštěva? Neschovávejte hned šampaňské do mrazáku. Riskujete, že na něj zapomenete a láhev chladem praskne. Stačí stisknout tlačítko Power Cool, které do chladničky přivede intenzivní studený vzduch a vše dokonale zchladí. Usnadněte si život díky nejnovější technologii. A s funkcí Power Freeze budete vyrábět mražené pochoutky od základu. Máte chuť na domácí zmrzlinu? Ani to není žádný problém. Přidejte kousky banánu, čokoládovou polevu a ledové osvěžení je hotové během chvilky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×