Samsung QE65Q90T

Kód: 150979
Akce
Neohodnoceno
Značka: Samsung
59 990 Kč –26 %
662718a6dfa316fb880d07d25aa23cb1 mm1000x1000
59 990 Kč –26 % 44 630 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Díky moderním technologiím si můžete užít dokonale ostrý obraz s realistickými barvami a špičkovým 3D zvukem. Inteligentní jas i hlasitost se přizpůsobují okolí a reagují na náhlé změny světla či hluku. Obrazový procesor dokáže pracovat s podsvícením tak, aby dosáhl perfektního kontrastu v každé scéně, a dokonce vám upraví vlastní videa do kvality 4K. Na displeji můžete zrcadlit obrazovku svého telefonu nebo počítače, a tak pracovat, sledovat videa, nebo si psát s přáteli na mnohem větší ploše, než jste zvyklí. Pokročilý herní režim vám pomůže k vítězství a asistent Bixby zase zkontroluje chytrou ledničku a zapne chytrou klimatizaci, když vám začne být moc horko.

Skvělý kontrast

Přímé zadní podsvícení, které je uspořádané do koncentrovaných zón, dokáže zajistit excelentní kontrasty. Skutečná černá, běloskvoucí bílá a živé detaily umocní váš zážitek ze sledování. Umělá inteligence navíc umí upravovat jas podle okolního prostředí, takže se nestane, že by vás uprostřed noci oslnila bílá obrazovka nebo že byste ve dne na monitor neviděli.
Skvělý kontrast

Skvělý zážitek ze všech koutů pokoje

Samsung TV má ultraširoké pozorovací úhly. Můžete tedy přizvat všechny své přátele a sledovat s nimi napínavý sportovní přenos nebo si dopřát víkendový filmový maraton. Ať už si sednete kamkoli, uvidíte perfektně každý detail.
Skvělý zážitek ze všech koutů pokoje

Ještě lepší obraz

Vysoká kvalita integrovaného procesoru se projeví na zobrazovaném obsahu. Quantum Processor 4K dokáže optimalizovat kvalitu obrazu a zlepšuje podmínky pro sledování. Chytrá technologie 4K AI Upscaling dokáže nahraný materiál upravit do 4K rozlišení. Sníží šum, najde ztracené detaily a obraz doostří.
Ještě lepší obraz

Inteligentní zvuk

Reproduktory jsou umístěny na přední, boční, horní i spodní straně obrazovky. Dokáží pracovat s dějem na televizoru a sledovat pohybující se objekt, čímž dosáhnou 3D zvuku, který vás ještě více vtáhne do děje. Funkce AVA zase kontroluje okolní šum a na jakýkoli hluk okamžitě zareaguje zvýšením hlasitosti. Tak se nestane, že byste náhle přeslechli důležitou část děje.
Inteligentní zvuk

Promítněte si počítač i smartphone na větší plochu

Funkce Vzdálený přístup umožní používat velkou plochu televizoru i k práci na počítači. Tap View je zase optimalizovaný pro zrcadlení obsahu smartphonu. Televizor umožňuje také rozdělení obrazovky a sledování tak dvou pořadů zároveň. S funkcí Multi View tedy můžete cvičit podle videa a zároveň sledovat film.
Promítněte si počítač i smartphone na větší plochu

Vylepšuje scénu po scéně

Quantum HDR10+ kontroluje vyvážení barev a kontrast jednotlivých scén. Vše okamžitě upravuje tak, aby bylo dosaženo maximální kvality a vy tak můžete sledovat i ty nejdrobnější detaily v realistickém zobrazení. Technologie Quantum Dot zase disponuje 100% objemem barev podle standardu DCI-P3 a díky využití podsvícení dosáhne omračujících výsledků za jakéhokoli jasu.
Vylepšuje scénu po scéně

Vítězem snadno a rychle

Všichni herní nadšenci uvítají na míru připravený herní režim Real Game Enhancer+, který minimalizuje zkreslení, trhání, opožďování a rozmazání obrazu a reaguje ještě rychleji a přesněji. Navíc optimalizuje jas i zvuk, a tak i v tmavých napínavých scénách vše skvěle uvidíte a uslyšíte. 
Vítězem snadno a rychle

Při nepoužívání splyne s okolím

Minimalistický design vám umožní sledovat děj bez jakýchkoli rušivých elementů. Všechny čtyři strany obrazu totiž lemují pouze tenoučké rámečky. Při vypnuté televizi se nemusíte dívat na velký černý obdélník rušící váš elegantně vybavený obývací pokoj. Režim Ambient se přizpůsobí pozadí a nenápadně s ním splyne.
Při nepoužívání splyne s okolím

Pohodlné ovládání

Ovládání herní konzole nebo spuštění aplikací teď zvládnete jediným ovladačem One Remote. Pro ještě větší pohodlí je v televizoru nachystán virtuální asistent Bixby, který vám bleskurychle vyhledá vše, o co si řeknete. Můžete s ním ovládat i další chytrá zařízení ve vaší domácnosti od ledničky a pračky po světla.
Pohodlné ovládání

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×