Neohodnoceno

Samsung QE65LS03A

Skladem (1 ks)
Kód: 171196
Značka: Samsung
40 590 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Popis produktu

 

Moderní design The Frame Přizpůsobitelný rám Režim umění

The Frame - kouzlo galerie u vás doma   *Obrázky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustraci. Vzhled, design a specifikace GUI (grafického uživatelského rozhraní), které nemají vliv na výkon produktu, se mohou bez předchozího upozornění změnit. *Přizpůsobitelný rámeček se prodává samostatně. „Vypadá úžasně, když visí na zdi. Když je na něm umění, vypadá extrémně skutečně.“   65" Class The Frame ArtMode QLED 4K HDR Smart TV (2020), Samsung.com *Obrázky jsou pouze ilustrativní a slouží k lepšímu porozumění.  

Všechno, co přináší rám obrazu,

The Frame povznese na další úroveň  

Moderní design The Frame

Design The Frame inspirovaný minimalismem se bezchybně sladí s vaším interiérem. Je štíhlejší, tónovanější a jeho jednobarevný povrch na zadní straně vytváří sofistikovaný vzhled z každého úhlu. Připojte kabel One Invisible Connection a objevte, co dělá The Frame moderním mistrovským dílem - ať už je zapnutý nebo vypnutý.

Více barev, více stylů, více vašeho vyjádření. Přizpůsobitelný rám

Užijte si dva různé styly rámu. Moderní styl rámu je dodáván v bílé, imitaci dřeva a hnědé barvě a nový styl zkoseného rámu je dodáván v bílé a cihlové barvě. Snadno použitelná magnetická aplikace usnadňuje přepínání mezi barvami a styly rámů, a vy tak snadno objevíte ideální design pro vaši aktuální náladu. *Přizpůsobitelné rámy se prodávají samostatně. Dostupné barvy a styl se mohou lišit podle oblasti nebo velikosti TV. *Kompatibilita přizpůsobitelná rámu je založena na typu rámu. Moderní typ je kompatibilní s řadou 43'~ 75' televizorů The Frame, zatímco zkosený typ je kompatibilní s modely 65” a 55". Součástí balení je snadno instalovatelný držák na zeď, který udržuje The Frame mimořádně těsně u stěny. Držák na zeď Slim Fit

Montáž s držákem na zeď Slim Fit, který je součástí balení, přináší zarovnání The Frame se stěnou, jako je tomu i u skutečného obrazového rámu. Jakmile je namontován, jeho otočný držák umožňuje nastavit úhel televizoru podle vašich představ. Dokonce máte možnost zavěsit The Frame svisle ve vertikálním režimu. *Měřeno od zadní části televizoru, mezera se může lišit v závislosti na instalaci a typu stěny. *Pokud není stěna 100% plochá nebo je postavena v úhlu k podlaze nebo pokud je instalována nesprávně, může dojít k malé mezeře mezi stěnou a televizorem. *Skutečný úhel při naklápění se může lišit podle velikosti produktu. *Režim Portrét je kompatibilní pouze s 43' The Frame s 32' nebo 43' držákem na zeď Slim Fit.    

One Invisible Connection

Neviditelný kabel - One Invisible Connection je součástí balení

Zbavte se nevzhledných kabelů jednou provždy. Jediný průhledný kabel One Invisible Connection bezproblémově připojí zařízení k vaší televizi. S kabelem dlouhým až 15 metrů můžete konečně najít ideální místo pro vaše TV příslušenství, což nás přivádí k externímu modulu One Connect Box. *One Invisible Connection představuje jeden průhledný optický kabel připojený k One Connect Box spojující kabely externích zařízení, ale neodkazuje na kabely připojené k jiným zařízením, jako je soundbar. *Zařízení musí být připojena k One Connect Box.

One Connect Box

A také externí modul - One Connect Box

Vaše externí zařízení již nemusí být umístěna přímo vedle vašeho televizoru. Místo toho je dejte tam, kde nebudou nijak narušovat váš interiér, a vychutnejte si vždy čistý a uklizený prostor.       *Design Jack Port se může lišit podle oblasti.   Přepněte The Frame do speciálního režimu a nechte své oblíbené umělecké dílo vytvořit příjemnou atmosféru.  

Režim umění

Přepněte The Frame a sledujte, jak promění úžasnou televizi v soukromou uměleckou galerii pouhým stisknutím tlačítka. Režim umění vám dává možnost zobrazit svou osobní uměleckou sbírku s neuvěřitelnou řadou světových výtvorů - přizpůsobených a ovládaných tak, jak se vám líbí. *Režim umění (smart služba) a GUI (grafické uživatelské rozhraní) se mohou lišit podle modelu a oblasti.          

Univerzální vertikální poloha

Výškově nastavitelný stojan

Výškově nastavitelný stojan umožňuje zvednout The Frame výše a ponechat dostatek prostoru pro umístění soundbaru.       *Není kompatibilní se všemi velikostmi soundbaru. Zkontrolujte velikost soundbaru. *Soundbar se prodává samostatně. *Vzdálenost vertikální polohy se odhaduje na základě interních měření a skutečná vzdálenost se může lišit.  

Objevte nová místa a předveďte svůj styl

Studio Stand

Díky stojanu Studio Stand můžete televizi přesunout od zdi a kreativně experimentovat s jeho umístěním. Nevzhledné kabely vám umožní Studio Stand skrýt uvnitř nohy, takže bez ohledu na to, kam televizor umístíte, uvidíte pouze to, co máte.     *Studio Stand se prodává samostatně. *Dostupnost Studio Stand se může lišit podle oblasti a velikosti TV. *The Frame je k dispozici pouze u modelu Studio Stand VG-SEST11K.

Díla světové úrovně na dosah ruky Obchod umění

Vytvořte si vlastní osobní uměleckou sbírku s rostoucí nabídkou více než 1 400 uměleckých děl od světově proslulých institucí. Od oblíbených klasiků přes moderní umění až po ohromující fotografii - Art Store vám poskytuje neomezený přístup k nejrůznějšímu obsahu. *Obchod umění nemusí být v některých zemích k dispozici. *Umělecká díla v Obchodu umění se mohou změnit bez předchozího upozornění. *Pro plný přístup je vyžadováno předplatné Art Store. Na službu předplatného se vztahují poplatky.   Vnímá vaši přítomnost Pohybový senzor

The Frame se automaticky zapne a zobrazí vaše umělecká díla, když zaznamená, že jste vstoupili do místnosti. Jakmile prostor opustíte, sám se vypne, čímž šetří náklady za energii. *Pohybový senzor lze aktivovat v nabídce nastavení Režimu umění. *Pohybový senzor je deaktivován v následujících zemích: Čína, Thajsko, Uzbekistán, Ukrajina a Saúdská Arábie. *Citlivost pohybového senzoru se může lišit v závislosti na světelných podmínkách. Umělecká díla v tom nejlepším světle Senzor okolního osvětlení

Pokud se světelné podmínky v místnosti změní, Senzor okolního osvětlení automaticky upraví jas a barvu obrazovky The Frame a zachová přirozený vzhled zobrazených vizuálů. *Výkon se může lišit v závislosti na světelných podmínkách. Dokonalý rám i pro soukromé fotografie Vlastní galerie

Umělecká díla nejsou jedinou věcí, kterou můžete na televizi zobrazit. Pošlete své rodinné fotografie do The Frame pomocí smartphonu nebo USB flash disku a sdílejte své osobní mistrovské dílo.   *Osobní fotografie nahrané do The Frame se zobrazí v původním rozlišení. *Úložiště 1 200 obrázků je založeno na velikosti souboru 5 MB na uloženou fotografii. *Pro dosažení nejlepších výsledků při zobrazení osobních fotografií doporučujeme rozlišení obrazu 4K (3840×2160) nebo vyšší. *Připojení telefonu k zařízení The Frame vyžaduje připojení televizoru i telefonu ke stejné síti Wi-Fi. *Pouze kompatibilní zařízení Koláž fotografií

Přidejte do pozadí vašich děl realistické matné plátno, díky kterému skutečně vyniknou. Vyberte si z 5 matných pozadí a 16 barev.

Filtry

Použijte autentický barevný efekt a proměňte své fotografie v umělecká díla. Z nabídky filtrů můžete aplikovat Original, Art, Ink, Wash, Pastel, Aqua a Fauve.

Oblíbené

Objevili jste umělecké dílo, které se vám líbí? Vytvořte si vlastní osobní sbírku oblíbených mistrovských děl. Vyberte a označte díla, která se vám líbí, jako Oblíbená, abyste k nim měli snadný přístup na jednom místě.

Rozšířená paměť (16 GB)

Letos přichází Vlastní galerie s dvojnásobnou velikostí interní paměti, což vám poskytne dostatek prostoru pro uložení vašich fotografií a uměleckých děl ve vysokém rozlišení.

Miliarda barevných odstínů s Quantum Dot 100% barevný objem s Quantum Dot

Technologie Quantum Dot přináší náš nejlepší obraz všech dob. Se 100% barevným objemem promění Quantum Dot světlo v dechberoucí barvu, která zůstane věrná realitě při jakékoli úrovni jasu. *100% objem barev měřený v režimu filmu a barevném prostoru DCI-P3, certifikováno VDE.     Vše začíná 4K procesorem s umělou inteligencí Quantum Processor 4K

The Frame je poháněn vlastním procesorem Quantum Processor 4K od společnosti Samsung. Motor umělé inteligence je výsledek více než 30 let špičkových zkušeností s polovodiči. Schopnosti umělé inteligence v obrazu i zvuku mu umožňují učit se, přizpůsobovat a vylepšovat, aby posunul zážitek ze sledování na další úroveň.  

Není v rozlišení 4K? Žádný problém 4K AI upscaling

The Frame využívá strojové učení scény po scéně k vytvoření souboru různých algoritmů vizuálních dat, které používá k obnovení nejmenších detailů, odstranění šumu obrazu a zostření hran objektů a textu. Výsledkem je vysoce rafinovaná realita a úroveň 4K jakéhokoli sledovaného obsahu.   *Sledování se může lišit podle typu obsahu a formátu. Upscaling se nemusí vztahovat na připojení k PC nebo v herním režimu. Pulzující barvy bez vyblednutí Mapování barev

Technologie 16bitového mapování barev Quantum Processor The Frame využívá třírozměrné řízení barev a strojové učení, aby významně zlepšila barevné detaily a kontrast a zajistila precizní vykreslení každé barvy, dokonce i v jasných scénách nebo nastavení.    

Automaticky optimalizovaný obraz v jakémkoli světelném prostředí Adaptivní obraz

The Frame analyzuje jas v místnosti na základě čtyř nastavení - tmavého, normálního, jasného a extra jasného - a také úrovně jasu vašeho obsahu a podle toho automaticky upravuje nastavení jasu a kontrastu televizoru. Sledujte svůj oblíbený obsah v tom nejlepším světle.

Automaticky optimalizovaný zvuk podle typu obsahu Adaptivní zvuk

Ať už se rozhodnete sledovat cokoli, Adaptive Sound zajistí, aby to znělo co nejlépe. Technologie AI Quantum Processor optimalizuje zvuk na základě scénické inteligence zvuku v reálném čase a automaticky upravuje zvukový režim na jeden ze čtyř zvukových režimů: Dialog, Hudba, Sport a Akce.

Automaticky optimalizovaný zvuk podle umístění Kalibrace zvuku - SpaceFit Sound

Pomocí dat generovaných vestavěným mikrofonem The Frame analyzuje technologie SpaceFit Sound jak akustiku místnosti, tak i její instalační prostředí (stojan nebo připevnění na zeď) a automaticky použije nejlepší nastavení zvuku. Umístěte The Frame kamkoli chcete a nechte SpaceFit Sound postarat se o zbytek.  

Dvoubarevné podsvícení, dvojnásobný barevný realismus Zdokonalené podsvícení - Dual LED

Díky další sadě LED diod s teplým tónem vyjadřuje duální LED podsvícení The Frame sofistikovanější kombinace barevných tónů ve vašich vizuálech, čímž oživuje každou scénu v plném barevném realismu, dokonalejším kontrastu a vylepšených pozorovacích úhlech.

Zvládněte z domova více s The Frame Proměňte The Frame na profesionální pracovní místo Bezdrátové připojení počítače - PC on TV

Existuje mnoho způsobů, jak zůstat produktivní i z domova s The Frame. Automaticky rozpozná váš kancelářský počítač a umožní vám ho používat přímo na televizi. Sdílejte obrazovku přímo z nedaleko umístěného PC nebo notebooku. Jednoduše připojte myš a klávesnici pomocí Bluetooth a uvidíte, jak snadné je pracovat a studovat z domova. *Vzdálené připojení k počítači je podporováno pouze pro Windows 10 Professional nebo vyšší vydání a Mac OS 10.5 nebo novější. *Automatické rozpoznávání kancelářského počítače vyžaduje instalaci aplikace Easy Connection App na PC (není podporováno v systému Mac OS). *Podpora funkce Snadné připojení k obrazovce se může lišit podle typu modelu a data. Dostupnost najdete ve specifikacích jednotlivých modelů. *Připojení smartphonu k Samsung Dex vyžaduje kompatibilní mobilní zařízení. *Dostupnost služeb se může změnit bez předchozího upozornění. *Je vyžadováno internetové připojení k televizi a počítači.     Více způsobů okamžitého připojení Mobilní zrcadlení

Chcete pokračovat ve videohovoru na větší obrazovce? Díky SmartThings na vašem zařízení Android nebo Apple AirPlay na iPhone může být váš smartphone zrcadlen na The Frame pro ještě větší a lepší zážitek z videochatu.  

Přizpůsobitelné prostředí s více obrazovkami Multi View

The Frame vám umožní sledovat 2 nezávislé 4K obrazovky současně, takže si můžete zacvičit při streamování své oblíbené show nebo filmu. Připojte svůj smartphone a ujistěte se, že cvičíte správně. Přizpůsobte si velikost videa a možnosti zvuku a plně ovládejte, co a jak sledujete. *Vyžaduje stažení a instalaci kompatibilního smartphonu se systémem Android nebo iOS a aplikace SmartThings. Podrobnosti o kompatibilních mobilních zařízeních najdete na stránce podpory. *Multi View se 4 obrazovkami je podporována na 8K modelech. *Zobrazení na šířku je podporováno u modelů The Frame 43'~75'. Režim na výšku není podporován.

Chytřejší způsob domácí zábavy Smart TV Powered by TIZEN_EU

Smart TV vám přináší svět obsahu, který přesahuje zážitek ze sledování pomocí chytřejších způsobů připojení, vyhledávání, ovládání a užívání všeho, co vás baví. Níže uvádíme pouze několik způsobů, jak Smart TV zvyšuje vaše každodenní zážitky.  

Připojte svůj telefon k velké obrazovce pouhým klepnutím Jednoduché zrcadlení obsahu - Tap View

Nechcete poslouchat hudbu přes sluchátka nebo reproduktor telefonu? Lehce klepněte svým smartphonem na The Frame a sledujte vizualizace Music Wall, které dodávají vašemu pokoji atmosféru, zatímco vaše hudba je přehrávána prostřednictvím televizních reproduktorů, což zvyšuje vizuální poslechový zážitek. *Tato služba funguje, pouze když jsou zapnuty TV a mobilní zařízení. *Tap View je k dispozici na zařízeních Samsung Galaxy se systémem Android OS 8.1 a vyšším.

První inovativní dálkový ovladač svého druhu Eco Remote bez baterií Dálkový ovladač Solar Cell Remote

The Frame automaticky detekuje vaše externí zařízení, která budou připravena k použití v okamžiku, kdy je připojíte. Pomocí dálkového ovladače One Remote můžete snadno ovládat všechna připojená zařízení a nemusíte se starat o výměnu baterií - technologie solárních článků umožňuje nabíjení interiérovým osvětlením. *Předpokládá se 32palcový The Frame. *Ovladač Solar Cell obsahuje okolo 24 % recyklovaného materiálu.

Rozlišení HDR (vysoký dynamický rozsah) Digitální vysílání HDMI 3 840 × 2 160 Quantum HDR DVB-T2CS2 4      

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×