Neohodnoceno

Samsung Jet 90 Complete VS20R9046T3

Skladem (4 ks)
Značka: Samsung
15 390 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Barva: Silver
Typ rukojeti: Plastová rukojeť, ergonomické tvarování
Upevnění štěrbiny: Ano
Nástavec s kartáčem: Ano
Typ akumulátorů: Li-ion
Počet akumulátorů: 1
Maximální hladina hluku: 86 dB
Cyklónové vysávání: Ano
Ovládání sání: Ano
Omyvatelný filtr: Ano
Objem nádoby na prach: 0.8 l
Možnosti vysávání: Pouze pro suché vysávání
Napětí baterie (celkem): 21.9 V
Doba provozu: 60 minut
Indikace nabíjení: Ano
Nabíjecí stojan: Ano
Jemný filtr: Ano

Výkonné čištění
Pokročilejší čisticí výkon
Čistěte různé typy podlah díky maximálnímu sacímu výkonu. Digitální invertorový motor generuje až 200 W sacího výkonu. Aerodynamický design vzduchového systému navíc optimalizuje proudění vzduchu, zatímco multicyklonová filtrace vzduchu zachycuje jemné prachové částice.

Silný sací výkon
Digitální invertorový motor
Uklízejte mnohem efektivněji díky sacímu výkonu až 200 W. Digitální invertorový motor optimalizuje proudění vzduchu pomocí ultrazvukově svařovaných lopatek. Poskytuje tak silný výkon až 550 W, zachovává vysokou úroveň energetické účinnosti a generuje až 200 W sacího výkonu.


Extrémní vysávání
Jet Cyclone
Užijte si čistší vzduch a extrémní sací výkon díky vysoce účinné multicyklonové konstrukci Jet Cyclone. Optimální dráha vzduchu snižuje odpor vzduchu a 9 cyklonů s 27 vstupy vzduchu minimalizuje sací ztráty. Zároveň zachycuje jemný prach, který je nasáván do vysavače.


Výkonný na kobercích
Kartáč Turbo Action
Kartáč Turbo Action použijte k vysávání jemných prachových částic na kobercích i tvrdých podlahách. Kartáč se otočí přibližně 3750krát za minutu. Otočná hlava o 180 stupňů umožňuje snadno změnit směr a vyčistit každý kout. A rotující buben můžete snadno udržovat jeho odpojením jedním kliknutím.


Uvolňuje čistý vzduch
Vícevrstvý filtrační systém s účinností 99,999 %.
Vysavač uvolňuje čistý vzduch díky vícevrstvému filtračnímu systému s účinností 99,999 %, který zachytí 99,999 % prachu a snižuje množství alergenů. Hlavní cyklon a kovový síťový filtr zachycují velké prachové částice. Systém tryskového cyklonu a mikrofiltru pak zachycuje jemný prach a jemný prachový filtr zachycuje mikroprach.

Čistí až 1 hodinu
Vyjímatelná baterie s delší životností
Užijte si dlouhou dobu čištění bez nutnosti dobíjení. Vysokokapacitní (3000 mm) baterie udrží sací výkon až po dobu 1 hodiny. Navíc ji můžete snadno vyjmout a vyměnit za náhradní baterii a uklízet až 2 hodiny. Zachovává si také 70 % původního výkonu po dobu až 500 cyklů.


Ergonomická nabíječka
Nabíjecí stanice Z Station
Díky nabíjecímu stojanu "Z Station" můžete vysavač snadněji skladovat a nabíjet. Sklon 7 stupňů usnadňuje parkování a vyjmutí vysavače. Díky svému samostatnému, štíhlému provedení jej můžete umístit kamkoli. Jeho dva nabíjecí adaptéry navíc dokáží nabít dvě baterie za 3,5 hodiny.


Kontrola pouhým pohledem
Digitální displej
Ujistěte se, že váš vysavač pracuje vždy optimálně, díky integrovanému digitálnímu displeji. Můžete intuitivně zkontrolovat stav přístroje, například úroveň jeho výkonu a typ kartáče. Upozorní vás také na problémy s kartáčovou lištou nebo na její ucpání. Můžete tak pohodlně kontrolovat a udržovat svůj vysavač.

Plně omyvatelná nádoba na nečistoty
Omyvatelná nádoba na prach
Udržujte nádobu na prach hygienicky čistou a vysavač snadno vyprázdněte. Celá nádoba na prach o objemu 0,5 litru včetně multicyklónového systému je plně omyvatelná, takže ji můžete udržovat čistou a svěží. Lze ji také snadno vyjmout, aniž byste museli oddělovat trubici od těla.


Čištění bez námahy
Teleskopická trubice
Uklízejte svůj domov bez námahy, se snadným ovládáním a pohybem. Lehká konstrukce zajišťuje maximální použitelnost a snižuje zátěž vašeho zápěstí. Navíc můžete nastavit délku teleskopické trubice ve 4 úrovních, abyste dosáhli co největšího ergonomického pohodlí. Můžete tak snadno uklízet po celém domě.

Čištění tvrdých podlah
Kartáč s měkkým účinkem
Zachyťte jemný prach z tvrdých podlah a štěrbin pomocí kartáče Soft Action, který je protkán antistatickými stříbrnými vlákny. Otočná hlava o 180 stupňů vám umožní vyčistit každý kout. Kartáč také zabraňuje zamotávání chlupů domácích mazlíčků do vysavače. A buben můžete snadno udržovat jeho odpojením jedním kliknutím.


Zažijte Jet v rozšířené realitě
Krok 1. | Naskenujte QR kód a nainstalujte aplikaci SAMSUNG HA AR z obchodu Google Play Krok 2. | Otevřete aplikaci a vyberte ke stažení řadu Jet Krok 3. | Naskenujte značku AR a vyzkoušejte technologii Jet.


Co je součástí balení


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×