Neohodnoceno

Samsung Jet 60 Turbo VS15A6031R1/GE

Skladem (5 ks)
Značka: Samsung
7 740 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Barva: Zelená
Typ rukojeti: Plastová rukojeť
Upevnění štěrbiny: Ano
Nástavec s kartáčem: Ano
Závěsný držák: Ano
Typ akumulátorů: Li-ion
Počet akumulátorů: 1
Maximální hladina hluku: 86 dB
Cyklónové vysávání: Ano
Ovládání sání: Ano
Omyvatelný filtr: Ano
Výstupní filtr: Ano
Objem nádoby na prach: 0.8 l
Možnosti vysávání: Pouze pro suché vysávání
Napětí baterie (celkem): 21.6 V
Doba provozu: 40 minut
Indikace nabíjení: Ano
Nabíjecí stojan: Ano
Funkce foukání: Ne
Jemný filtr: Ano

Výkonný, ale lehký
Pokročilejší čisticí výkon
Účinně vysávejte různé typy podlah s lehkým, ale výkonným tyčovým akumulátorovým vysavačem. Digitální invertorový motor generuje sací výkon až 150 W. Aerodynamický design vzduchového systému navíc optimalizuje proudění vzduchu, zatímco multicyklonová filtrace vzduchu zachycuje jemné prachové částice.


Silný sací výkon
Digitální invertorový motor
Uklízejte svůj domov mnohem efektivněji díky sacímu výkonu až 150 W. Digitální invertorový motor nabízí silný příkon až 410 W, udržuje vysokou úroveň energetické účinnosti a generuje silný sací výkon až 150 W, takže účinně čistí koberce i tvrdé podlahy.


Výjimečné sání
Systém Jet Cyclone
Vychutnejte si čistší vzduch a vynikající sací výkon díky vysoce účinné multicyklónové konstrukci Jet Cyclone. Optimální dráha vzduchu snižuje odpor vzduchu a 9 cyklonů s 27 přívody vzduchu minimalizuje ztráty při sání. Zachycuje také jemný prach, který je nasáván do vysavače.


Výkonný na kobercích
Kartáč Jet Fit
S kartáčem Jet Fit zachytíte jemné prachové částice na kobercích i tvrdých podlahách. Díky jeho 180stupňové otočné hlavě můžete snadno měnit směr a vyčistit každý kout. Navíc můžete kartáč jedním kliknutím snadno odpojit a rychle odstranit nečistoty a udržovat tak hygienickou čistotu.


Vypouští čistý vzduch
Vícevrstvý filtrační systém s 99,999% účinností
Vypouštějte čistý vzduch díky vícevrstvému filtračnímu systému s účinností 99,999 %, který zachytí 99,999 % prachu a snižuje množství alergenů. Hlavní cyklon a kovový síťový filtr zachycují velké prachové částice. Systém Jet Cyclone a mikrofiltr pak zachycují jemný prach a jemný prachový filtr zachycuje mikroprach.

Flexibilní nabíječka
Nabíjecí stanice 2 v 1
Uložte a nabíjejte vysavač flexibilněji díky nabíjecí stanici 2 v 1, kterou lze snadno přizpůsobit každé domácnosti. Pro úsporu místa ji lze připevnit na stěnu. Nebo ji můžete použít jako samostatnou nabíječku, takže můžete jednoduše vyjmout baterii a nabíjet kdekoli.


Až 40 minut** čištění
Vyjímatelná baterie s delší životností
Užijte si dlouhý čas úklidu bez nutnosti dobíjení. Vysoce účinná (2000mA*) baterie udrží sací výkon až 40 minut**. Navíc ji můžete snadno vyjmout a vyměnit za náhradní baterii*** a uklízet až 80 minut. Zachová si také 70 % původního výkonu až po dobu 500 cyklů****.

*Kapacita 2000 mA vychází z celkové kapacity bateriových článků, ale je omezena na 1800 mA pro lepší životnost. **Uvedená doba provozu platí pro minimální úroveň výkonu s připojeným nemotorickým nástavcem. ****Uvedená doba provozu platí pro minimální úroveň výkonu s připojeným nemotorizovaným nástavcem. Výsledky se mohou lišit v závislosti na použití. ***Další baterie se prodává samostatně jako příslušenství. ****Zachovává 70 % kapacity po 5 letech používání při 100 cyklech/rok na základě kapacity akumulátoru (1800 mA). 1 cyklus: celkové využití akumulátoru od plného nabití. Výsledky se mohou lišit v závislosti na způsobu používání. Na základě interního testování.

Plně omyvatelná nádoba
Udržujte nádobu na nečistoty hygienicky čistou a snadno vysavač vyprázdněte. Celá nádoba na prach o objemu 0,8 l včetně multicyklónového systému je plně omyvatelná, takže ji lze udržovat čistou a svěží. Lze ji také snadno vyjmout, aniž byste museli odpojovat trubici.


Čištění bez námahy
Lehká konstrukce
Uklízejte svůj domov bez námahy díky snadnému ovládání a pohybu. Lehká konstrukce zajišťuje maximální použitelnost a snižuje zátěž vašeho zápěstí. Tělo ručního vysavače váží pouhých 1,48 kg, což je o 21 % méně než u běžných vysavačů Samsung. Můžete tak snadno uklízet po celém domě.


Zažijte Jet v rozšířené realitě
Krok 1 | Naskenujte QR kód a nainstalujte aplikaci SAMSUNG HA AR z obchodu Google Play Krok 2 | Otevřete aplikaci a vyberte řadu Jet ke stažení Krok 3 | Naskenujte značku AR a vyzkoušejte si technologii Jet.


Co je součástí balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×