Neohodnoceno

Philips 70PUS8505

Skladem (2 ks)
Kód: 153718
Značka: Philips
21 780 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Popis produktu

Moderní 4K LED televizor, který vás oslní skvělým obrazem, zvukem, ale i všestrannými funkcemi. Vysoké rozlišení, syté reálné barvy a plynulý pohyb doplněný o hluboký prostorový zvuk vytvoří ze sledování oblíbeného seriálu či filmu nevšední zážitek. Navíc budete ještě více vtaženi do děje díky technologii Ambilight, která vytváří dojem ještě většího obrazu. Televizor disponuje operačním systémem Android, ve kterém můžete stahovat hry, používat aplikace nebo vyhledat v databázi nejnovější filmy. O tom, že se jedná o veskrze moderní televizor, vás přesvědčí i možnost jej ovládat hlasem. A to nejen samotný televizor, ale také jiné spotřebiče ve vaší domácnosti, které jsou kompatibilní s asistenty Google a Alexa.

Obraz i zvuk jako v kině

Obrazovka s rozlišením 4K zajišťuje přirozený obraz, vysoký kontrast a plynulý pohyb. Televizor navíc upravuje každou scénu pomocí technologie Engine Philips P5 tak, abyste si každý okamžik užili naplno. Obraz plný jasu a zářivých barev Dolby Vision doplněný skvělým zvukem Dolby Atmos, který má detailní prostorovou hloubku, si nyní můžete užívat každý den u vás doma. 
Obraz i zvuk jako v kině

Technologie Ambilight vás vtáhne do děje

Vychutnejte si unikátní technologii pouze od značky Philips, díky které si sledování vašich oblíbených pořadů nebo filmů ještě více užijete. Na okrajích televizoru je umístěno několik diod, které reagují na to, co se děje na obrazovce, a vytvářejí atmosféru, jako byste byli součástí děje, i přesto, že sedíte doma na gauči. 
Technologie Ambilight vás vtáhne do děje

Chytrý systém Android TV

Zabudovaný operační systém Android umožňuje využívat televizor jako všestranný nástroj zábavy. Stahujte aplikace nebo hry z obchodu Google Play, sledujte filmy na Netflixu, nebo poslouchejte muziku přes YouTube. Vše je nastaveno velmi jednoduše a intuitivně pro maximální komfort bez zdlouhavého vyhledávání.
Chytrý systém Android TV

Praktické ovládání hlasem

Zdá se, že klasickým dálkovým ovladačům odzvonilo. Moderní televizor totiž můžete ovládat hlasem. Díky zabudovanému Google Asistentovi televizor udělá, oč ho požádáte, například spustí váš oblíbený pořad. Navíc zařízení disponuje i funkcí Alexa, takže hlasem můžete ovládat nejen televizor, ale i celou domácnost. Prostřednictvím zařízení můžete například tlumit osvětlení nebo měnit teplotu na termostatu a to vše bez nutnosti udělat jakýkoli pohyb. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×