LG GSL360ICEV

Kód: 104037
Neohodnoceno
Značka: LG
26 690 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Lednice amerického typu má elegantní stříbrnou barvu. Může se pochlubit invertorovým lineárním kompresorem, který funguje na principu lineárního pístového pohybu. Díky funkci No Frost není potřeba chladničku odmrazovat. Za pomoci cirkulace vzduchu je možné, aby se studený vzduch rozprostíral rovnoměrně a potraviny tak zůstaly déle čerstvé. Těsnění dveří zajišťuje ochranu proti bakteriím a brání tak růstu plísní a následné deformaci těsnění.

Lineární kompresor

Běžný typ kompresoru využívá vratný pohon, při kterém dochází k nesymetrickému přenášení síly na píst. Lineární kompresor však funguje na principu lineárního pístového pohonu, což má za následek menší vnitřní tření a tím i nižší spotřebu energie, menší hlučnost a vyšší spolehlivost.
 

Bez nutnosti odmrazování

Díky funkci No Frost chladničku není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu je nastavena tak, aby rovnoměrně rozprostřela studený vzduch a potraviny uložené na libovolném místě tak zůstanou déle čerstvé.
 

Optimální skladování zeleniny

Přihrádka na zeleninu a ovoce má mřížkovaný kryt, který napomáhá udržení optimální úrovně vlhkosti. Přebytečná vlhkost se z potravin přirozeně odpaří a následně dochází k její kondenzaci na mřížce. Díky tomu nekape zpět na potraviny a zachovává tak správnou úroveň vlhkosti.
 

Vůně čistoty

Pro minimalizaci pachů má chladnička jedinečný systém čištění vzduchu. Za pomoci uhlíkového filtru a výkonného ventilátoru dochází k aktivnímu nasávání vzduchu přes filtr a jeho následnému odvodu zpět do tří úrovní polic v rámci chladničky.
 

Praktické vychytávky

Těsnění dveří je ošetřeno za pomoci antibakteriálního činidla, které tak eliminuje růst plísní a brání tak vzniku deformací těsnění. Pokud by se se spotřebičem dělo něco neobvyklého, stačí kontaktovat zákaznickou linku a položit telefon na chladničku. Ta pak za pomoci inteligentní diagnostiky komunikuje s počítačem, stanoví diagnózu a nabídne řešení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Americké lednice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×