Neohodnoceno

HISENSE 55U8QF

Skladem (2 ks)
Kód: 155256
Značka: HISENSE
21 250 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Popis produktu

55” Hisense 55U8QF

Pro správné divácké zážitky je vhodné pořídit TV 55” Hisense 55U8QF s praktickými funkcemi a dokonalým obrazem. Příjemná velikost úhlopříčky 55 ” spolu s rozlišením 4K Ultra HD se vyplatí každému, kdo hledá televizi do rozměrných místností. Dokonalé rozlišení 4K nabízí bezchybně hladký a hluboký obraz. Užitá technologie QLED díky maximální svítivosti užité diody Quantum Dot jistí maximální kvalitu barev až po samé okraje plochy televize. Obraz je tak při použití této technologie podán s nejvyšší věrností. Smart technologie televize přináší pestrou paletu multimediálních aplikací.

Nejlepší vychytávky:

 • Televize HISENSE nabídne úhlopříčku 55”
 • Veškerý obsah vynikne ve vysokém 4K rozlišení
 • Věrnost barev i výjimečný jas jsou výsledkem použité QLED technologie
 • Dynamický rozsah HDR je příslibem pro bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
 • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
 • Televize HISENSE nabízí multifunkční využití HbbTV 2,0, jež spojuje televizní vysílání a širokopásmový internet
 • Snímková frekvence 100 Hz slibuje nádherně plynulý obraz, viditelný minimálně při akčních scénách či sportu
 • Červené tlačítko na ovladači vám dovolí pročítání ku příkladu programu TV stanic, přehrávání pořadů od začátku, zpravodajství, počasí nebo hraní her
 • Game Mode eliminuje opožděné vykreslení obrazu, když zrovna hrajete, díky tomu máte naprostou kontrolu nad hrou
 • Vestavěná WiFi televize pro připojení k síti
 • Funkcionalita nahrávání obsahu na váš USB disk pro uložení oblíbených filmů a následného přehrávání
 • Standard uchycení VESA s předem vyříznutými otvory se závitem s vzdálenosti 400×300 mm pro instalaci na držák
 • Přenosový protokol DLNA pro tařka nelimitovaný přenos souborů do televizoru

Výjimečně kvalitní obraz

Opravdu náročný divák se spokojí jen s kvalitou. 55” Hisense 55U8QF s křišťálově čistým obrazem přinese skutečně výjimečné zážitky. Přídomek 4K značí panel s celkem čtyřnásobným počtem takzvaných obrazových bodů, než mají zavedené Full HD obrazovky. Obraz televize HISENSE je složen z 3840 × 2160 bodů, a právě proto dosahuje jedné z nejlepších úrovní detailů. Ani při pohledu z velmi malé vzdálenosti neutrpí žádnou ztrátu kvality, vždy je dokonale ostrý. Velmi jemné rozlišení dnes oceníte jak u běžného obsahu, tak u filmů z velkokapacitních Blu-ray disků. I běžné a starší filmy nebo seriály, které nejsou natočené v dostatečném rozlišení, zkusí televize přenést do vyššího a lehce je tak zdokonalí. Příjemným vedlejším efektem vysokého rozlišení bývá plynulejší fungování různých aplikací, tyto televize totiž dostávají silnější hardware.

Dokonalé podání barev díky QLED

Punc kvality dává obrazu jedinečná QLED technologie, která má vylepšený systém diod na podsvícení panelu. Má proto nejvyšší v současnosti dosažitelný počet barev a přináší ten nejvěrnější obraz. K tomu má vysoký jas a dobře se pozoruje i ve velice světlé místnosti. Její obraz je perfektní a bezchybný i když se díváte z boku, z ostrého úhlu. Zcela samozřejmý je HDR neboli vysoký dynamický rozsah. Mezi jeho funkce patří udržovat přirozený kontrast a jas, sníží například nepříznivé účinky protisvětla a celkový dojem ze scény je reálnější. Vysoká obnovovací frekvence televize HISENSE 100 Hz ukazuje, s jakou rychlostí televize mění obrazové body a je dobrá pro sportovní nebo akční scény, které budou díky ní hezky plynulé. Televize podporuje technologii HDR10+ a HLG. HDR10+ je moderní technologie, která optimálně upravuje jas i barvy všech scén. Ve výsledku ukazuje obraz s HLG technologií jas lépe a oživuje tak jednotlivé scény.

Praktické funkce v čele s DVB-T2 tunerem

Pokud chytáte kanály na běžnou anténu, to nejdůležitější si můžete odškrtnout. Nové tuzemské vysílání DVB-T2 televizor zvládne, je velice snadným řešením aktuálního přechodu. Skrze zabudovaný DVB-S2 tuner lze přijímat i satelitní signál, oblíbený pro větší pokrytí a řadu programů. Jste-li uživateli kabelové televize, pak se zapojí 55” Hisense 55U8QF pomocí tuneru schovaného pod zkratkou DVB-C. Pro velkou část těch nejzajímavějších funkcí potřebujete internet, pro který má televize připravený konektor. Pokud se vám nechce zápasit s kabelem, připojíte TV k internetu skrze WiFi. Stejně jako na počítači nebo tabletu, využijete vedle specifických služeb a aplikací také klasické webové rozhraní. Pro rychlé spojení s další elektronikou využijete Bluetooth. Bezmála samozřejmou funkcí televize HISENSE je přehrávání obsahu z externích disků pomocí USB portu. Tento model k tomu dovede na disk nahrávat. Podpořeny jsou zvukové formáty Dolby Atmos.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×