Neohodnoceno

HISENSE 50A6G

Skladem (2 ks)
Kód: 181280
Značka: HISENSE
12 080 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Dolby Vision pro nezapomenutelný zážitek ze sledování filmů a pořadů

Televize Hisense 50A6G disponuje technologií Dolby Vision (pokročilé HDR), která stojí za perfektním obrazem a špičkovou jasností. Obraz se optimalizuje pro každou scénu tak, že jsou vždy zachované všechny detaily, přirozený kontrast a živé barvy. Dolby Vision je preferovaným formátem hollywoodských studií, proto si nové trháky na televizi Hisense 50A6G užijete na maximum.

Televize Hisense 50A6G s herním režimem Televize Hisense 50A6G potěší všechny příznivce her. K dispozici má herní režim s VRR a rozhraním HDMI 2.1. Funkce eARC redukuje dobu odezvy obrazovky při hraní, takže vám již neunikne jediný nepřítel. Herní režim navíc přináší funkce automatického módu nízké latence (ALLM) a variabilní obnovovací frekvence (VRR). Televize Hisense 50A6G je schopná automaticky detekovat připojenou herní konzoly a poté se samočinně přepnout do herního režimu.

Optimalizace obrazu s inteligentním rozpoznáváním scén Televize Hisense 50A6G disponuje funkcí AI Picture Optimization, která v reálném čase automaticky identifikuje a optimalizuje nastavení dynamiky obrazu dle druhu obsahu, na který se zrovna koukáte. Jakýkoliv akční film, sportovní utkání nebo například dokument o architektuře vám bude doručen v maximální možné kvalitě.

Televize Hisense 50A6G s rychlým operačním systémem VIDAA U5.0 Televize Hisense 50A6G má k dispozici rychlý operační systém VIDAA U5.0, který spustí televizi za neuvěřitelných 1,7 sekundy. VIDAA U5.0 tak patří mezi nejrychlejší operační systémy na trhu. Televize Hisense vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě, jako je YouTube, Netflix, Amazon Prime a Voyo.

DTS Virtual:X™ – Zvuk pro nadprůměrně dynamický a přirozený zážitek Televize Hisense 50A6G díky zabudované prémiové funkci DTS Virtual:X je schopná identifikovat a oddělit dialog od pozadí. Zvuk je tak lépe slyšet, je krásně hlasitý bez zkreslení a ořezání. Televize Hisense 50A6G prostřednictvím funkce DTS Virtual:X dále umí divákům zprostředkovat virtuální prostorový zvuk pro ještě lepší zážitek ze sledování oblíbených filmů nebo seriálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×