Neohodnoceno

Gorenje IT643SYB7

Skladem (2 ks)
Značka: Gorenje
8 760 Kč
Kategorie: Varné desky
Převzato z: Indukce
Kontrola: Dotyk
Povrchová úprava: Černá
Rozměry - výška: 5,8 cm
Rozměry - šířka: 59,5 cm
Rozměry - hloubka: 52 cm
Výška pro instalaci: 7,4 cm
Šířka pro instalaci: 56 cm
Hloubka pro instalaci: 49 cm
Doporučené napájení: 230 / 400 V
Počet varných zón: 4
Rozdělení varných zón: Rozměr levé přední varné zóny (mm) - 180 Příkon levé přední varné zóny - 1500 W Příkon levé přední varné zóny s funkcí PowerBoost - 2000 W Rozměr pravé přední varné zóny (mm) - 145 Příkon pravé přední varné zóny - 1200 W Příkon pravé přední varné zóny s funkcí PowerBoost - 1 000 W 1600 W Rozměr levé zadní varné zóny (mm) - 180 Výkon levé zadní varné zóny - 1500 W Výkon levé zadní varné zóny s PowerBoost - 2000 W Rozměr pravé zadní varné zóny (mm) - 210 Výkon pravé zadní varné zóny - 1500 W Výkon pravé zadní varné zóny s PowerBoost - 2000 W
Pauza: Ano
Indikátor zbytkového tepla: Ano
Temperování: Ano

Propojení varných zón BridgeZone
Snadný plán pro extra velké hrnce

Indukční varná deska se dvěma propojenými zónami usnadňuje vaření ve velkých hrncích. Dvě samostatné varné zóny přemostíte a spojíte do jedné jediným dotykem. Ideální pro přípravu větších jídel a příloh najednou.

Vaření rychlostí světla

Funkce PowerBoost zvyšuje intenzitu ohřevu, čímž zkracuje dobu potřebnou k ohřevu.

Plynulý přechod, elegantní vzhled

Dalším bonusem je určitě instalace varné desky do roviny, díky čemuž získáte plynulý přechod mezi varnou deskou a pracovní deskou. Díky tomu se varná deska snadněji udržuje a přináší do vaší kuchyně moderní, elegantní vzhled.

Udělejte si přestávku kdykoli

Funkce StopGo zastaví vaření a po opětovné aktivaci pokračuje se stejným nastavením.

Někdo vždy sleduje čas

Odpočítávací časovač můžete nastavit až na 99 minut. Pokud z vlastní zkušenosti znáte optimální dobu přípravy daného pokrmu, můžete časovač nastavit a varný panel se po uplynutí času automaticky vypne. Když je pokrm hotový, ozve se zvukový signál.

Obnovení nastavení

Tato funkce se hodí, když varnou desku omylem vypnete. Máte pět sekund na obnovení naposledy použitého nastavení varné desky, což je užitečné zejména v případě, že vaříte více než jeden pokrm. Pět sekund poté, co jste varnou desku omylem vypnuli, ji znovu zapněte a do pěti sekund stiskněte tlačítko StopGo.

Upozornění na čas

Navrženo tak, aby pomáhalo odpočítávat čas při přípravě vajec, čaje, nudlí a dalších pokrmů. Tato funkce není spojena s varnými zónami, ale funguje nezávisle na nich. Nastavte požadovaný čas a po jeho uplynutí vás na to upozorní speciální zvukový signál. Už žádné rozvařené těstoviny, nechtěná vejce natvrdo nebo nepoužitý sáček čaje v hrnku.

Vyrobeno podle vaší chuti

Některá nastavení lze přizpůsobit vašim preferencím. Můžete si nastavit délku a hlasitost zvuku. Nyní může být vaše kuchyně vyladěna podle vašeho stylu, ať už máte rádi hluk a ruch, nebo dáváte přednost tichu a klidu.

Bezpečnost je vždy na prvním místě

Systém ChildLock Pro je navržen speciálně pro rodiny s malými dětmi. Už se nemusíte bát nechat děti v kuchyni bez dozoru, protože tato funkce jim zabrání zapnout varnou desku. U modernějších modelů lze tuto funkci aktivovat v režimu osobního nastavení, který automaticky uzamkne varnou desku při každém vypnutí. U ostatních modelů můžete varnou desku uzamknout stisknutím příslušného symbolu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×