Neohodnoceno

Gorenje IS645BG

Skladem (2 ks)
Značka: Gorenje
11 520 Kč
Kategorie: Varné desky
Převzato z: Indukce
Kontrola: Dotyk
Povrchová úprava: černé sklo, broušené hrany s vodicí drážkou na ovládacím panelu
Rozměry - výška: 5,4 cm
Rozměry - šířka: 60 cm
Rozměry - hloubka: 52,5 cm
Výška pro instalaci: 7 cm
Šířka pro instalaci: 56 cm
Hloubka pro instalaci: 49 cm
Doporučené napájení: 230 / 400 V
Počet varných zón: 4
Rozdělení varných zón: Levá přední část: Ø 21 × 19 cm, 2,1/3 kW, pravá přední část: indukční varná zóna ø 16 cm, 1,4/1,85 kW, levá zadní část: Ø 21 × 19 cm, 2,1/3 kW, pravá zadní část: indukční varná zóna ø 21 cm, 2,3/3 kW.
Pauza: Ano
Dětská pojistka: Ano
Indikátor zbytkového tepla: Ano
Temperování: Ano
Další funkce: IQ programy, automatické programy vaření - IQboil, IQgrill, IQsimmer, StayWarm, funkce SoftMelt StayWarm, funkce SoftMelt, funkce Zone link, propojení varných zón AreaFlex StepZone individuální nastavení úrovně výkonu pro každou propojenou zónu AreaFlex.
Celkový výkon varných zón: 7400 W

Propojení varných zón AreaFlex
Větší varná plocha

Dvě vertikální varné zóny lze propojit do jedné velké varné zóny. Umožňuje rovnoměrně vařit nebo grilovat jídlo ve větších hrncích a pánvích.

Okamžitě rozpozná polohu varné nádoby

Po zapnutí varná deska automaticky rozpozná polohu hrnců a automaticky aktivuje pouze tu varnou zónu, samostatnou nebo přemostěnou, pod kterou se hrnec nachází. Aktivace se spustí do 10 sekund od zapnutí, nebo můžete funkci aktivovat ručně.

Vaření máte vždy pod kontrolou

Časovač 3 v 1 je navržen tak, aby pomáhal s načasováním. Časovač uchovává záznam o době vaření, takže můžete zkontrolovat dobu vaření přímo na varné desce. Časovač lze nastavit až na 99 minut a po uplynutí této doby se varná deska automaticky vypne. Časovač na vajíčka je jediný, který není propojen s varnými zónami, takže vás po uplynutí nastaveného času pouze upozorní speciálním zvukem.

Vypnutí všech nastavení jedním dotykem

Tato funkce je užitečná zejména tehdy, když vaříte více jídel najednou. Když chcete vypnout jednu varnou zónu nebo AreaFlex s IqGrillem a nastaveným časovačem, stačí stisknout tlačítko X a je hotovo. Už nemusíte mačkat nespočet tlačítek.

Jedinečné intuitivní ovládání

Drážka je speciální a jedinečná funkce, která vede a přirozeně omezuje pohyb vašeho prstu při dotyku ovládacího panelu. Dodává varné desce estetický vzhled a výsledkem je výjimečný design, který se jednoduše, rychle a intuitivněji používá.

Vaření rychlostí světla

Funkce PowerBoost zvyšuje intenzitu ohřevu, čímž zkracuje dobu potřebnou k ohřevu.

Z hrnce neunikne ani kapka

Skvělá volba pro přípravu pokrmů, které vyžadují velké množství vody, jako jsou polévky nebo těstoviny. Funkce IQboil rychle přivede obsah hrnce k varu a poté udržuje teplotu varu.

Cesta k dokonalému steaku

Díky automatickému programu IQgrill je grilování velmi snadné i s malým množstvím oleje nebo bez něj. Nabízí čtyři stupně propečení a zabraňuje připalování pokrmů. Snadný způsob přípravy nejchutnějšího a nejzdravějšího grilovaného masa.

Snadné maratonské vaření

Automatický program IQsimmer nabízí snadný způsob přípravy potravin, které je třeba vařit déle, při pomalém vaření nebo při nižší, konstantní teplotě. Ideální pro přípravu pokrmů, jako je například dušené maso.

Udělejte si přestávku, kdykoli

Funkce StopGo přeruší vaření a po opětovné aktivaci pokračuje se stejným nastavením.

Jedna, dvě a ... čokoláda!

Funkce SoftMelt pomalu rozpouští čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 °C, čímž vytváří ideální podmínky pro rozpouštění bez připalování. Tuto funkci lze použít také pro pomalé rozmrazování.

Horké jídlo i pro opozdilce

Funkce StayWarm udržuje stabilní teplotu v zóně 70 ˚C, takže si hotové pokrmy zachovají svou teplotu a původní chuť až do servírování.

Vždycky někdo hlídá čas

Časovač odpočítávání můžete nastavit až na 99 minut. Pokud z vlastní zkušenosti znáte optimální dobu přípravy konkrétního pokrmu, můžete časovač nastavit a varný panel se po uplynutí času automaticky vypne. Když je pokrm hotový, ozve se zvukový signál.

Obnovení nastavení

Tato funkce se hodí, když varnou desku omylem vypnete. Máte pět sekund na obnovení naposledy použitého nastavení varné desky, což je užitečné zejména v případě, že vaříte více než jeden pokrm. Pět sekund poté, co jste varnou desku omylem vypnuli, ji znovu zapněte a do pěti sekund stiskněte tlačítko StopGo.

Upozornění na čas

Navrženo tak, aby pomáhalo odpočítávat čas při přípravě vajec, čaje, nudlí a dalších pokrmů. Tato funkce není spojena s varnými zónami, ale funguje nezávisle na nich. Nastavte požadovaný čas a po jeho uplynutí vás na to upozorní speciální zvukový signál. Už žádné rozvařené těstoviny, nechtěná vejce natvrdo nebo nepoužitý sáček čaje v hrnku.

Vyrobeno podle vaší chuti

Některá nastavení lze přizpůsobit vašim preferencím. Můžete si nastavit délku a hlasitost zvuku. Nyní může být vaše kuchyně vyladěna podle vašeho stylu, ať už máte rádi hluk a ruch, nebo dáváte přednost tichu a klidu.

Bezpečnost je vždy na prvním místě

Systém ChildLock Pro je navržen speciálně pro rodiny s malými dětmi. Už se nemusíte bát nechat děti v kuchyni bez dozoru, protože tato funkce jim zabrání zapnout varnou desku. U modernějších modelů lze tuto funkci aktivovat v režimu osobního nastavení, který automaticky uzamkne varnou desku při každém vypnutí. U ostatních modelů můžete varnou desku uzamknout stisknutím příslušného symbolu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×