Neohodnoceno

Gorenje DE82/G

Skladem (1 ks)
Značka: Gorenje
12 900 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Kapacita sušení: 8 kg
Typ dveří: Transparentní
Filtr: Ano
Čerpadlo: Ano
Hluk: 65 dB
Rozměry - výška: 85 cm
Rozměry - šířka: 60 cm
Rozměry - hloubka: 62,5 cm
Hmotnost: 52,8 kg
Energetická třída: A++
Počet programů sušení: 16
Zahájení směny: Ano
Osvětlení bubnu: Ne
Zobrazit: Multifunkční displej
Programy sušení: Ložní prádlo, Vlna, Košile, Sportovní oblečení, Osvěžení vzduchu AirRefresh, Mix dry, Mix dry pro žehlení, Program pro dětské oblečení.
Roční spotřeba energie: 235 kWh
Možnost napojení na vodovod: Ano
Samočisticí kondenzátor: Ne

Třída kondenzace A
Odstraňuje problémy s nadměrnou vlhkostí při sušení prádla.
Sušičky WaveActive kondenzují neuvěřitelných 90 % vlhkosti z vašeho oblečení v každém cyklu sušení, takže vaše prádlo zůstane zcela suché a to vše bez nadměrné vlhkosti ve vaší domácnosti. To znamená, že se do vašeho obytného prostoru ročně uvolní o 55 litrů méně vody ve srovnání se sušičkami prádla třídy B.Snadné použití
Pouhé tři kroky
Snadno použitelné rozhraní s centrálně umístěnými ovládacími prvky vám umožní zahájit sušení v pouhých třech jednoduchých krocích: zapněte sušičku, vyberte program a stiskněte tlačítko Start! Neexistují žádné složité podnabídky pro výběr dalších funkcí a nastavení, ty se vybírají pomocí dotykového panelu, což zajišťuje, že vaše oblečení bude vyprané přesně tak, jak potřebujete.KošilePára
Žehlení už nikdy nebude problém
Stále ztrácíte čas žehlením košil? Tento pozoruhodný program parního sušení košil je pro vás ideálním řešením. Jednoduše vložte do sušičky až pět čistých košil a za 30 minut budou suché a nepomačkané!

TwinAir
Efektivní sušení jakéhokoli množství prádla
I ty největší kusy prádla budou měkké, rovnoměrně usušené a méně pomačkané, jakmile vyjdou ze sušičky, díky tomuto patentovanému systému obousměrného vyfukování vzduchu.

Režimy sušení
Dokonalá kombinace pro vaše potřeby
Naše technologie zajišťuje, že každý typ tkaniny bude usušen co nejlépe při optimální kombinaci teploty, rychlosti a času. Tato nastavení můžete dále upravovat pomocí různých režimů sušení, takže si můžete najít tu správnou kombinaci pro své aktuální potřeby.

Program AirRefresh
Rychle osvěžte své oblečení
Speciální program pro osvěžení vašeho oblečení po sportovních aktivitách nebo po večeři. Čerstvý vzduch pomáhá odstranit nepříjemné pachy, pach jídla nebo cigaret. Vaše oblečení bude připraveno k nošení a téměř stejně svěží jako čerstvě vyprané za pouhých 30 minut.

Program pro sportovní oblečení
Sportovní oblečení připravené k nošení
Choulostivé sportovní oblečení a další high-tech tkaniny vyžadují speciální ošetření. Proto byl tento program vyvinut speciálně pro sušení oblečení, které nelze běžně sušit v sušičce.

Tepelné čerpadlo
Úsporné a šetrné k životnímu prostředí
Sušičky s tepelným čerpadlem se vyznačují vysokou energetickou účinností, která výrazně šetří energii a suší oblečení mnohem šetrněji než běžné sušičky. Teplota v sušičce s tepelným čerpadlem dosahuje přibližně 50 °C, což umožňuje usušit téměř veškeré oblečení a zároveň zabraňuje jeho přesušení a sražení.

Ložní prádlo
Dokonale vysušené bez zamotání
Při sušení velkých prostěradel a jiného většího ložního prádla v sušičce se může v sušičce vytvořit klubko zkroucené prádla. Program na sušení ložního prádla s pečlivě promyšlenými algoritmy a otáčením bubnu v obou směrech zabraňuje kroucení a zajišťuje vynikající výsledky sušení.

Dětský program
Speciální péče o dětské oblečení
Dětské oblečení někdy zůstává vlhké i po skončení sušicího cyklu. Tento speciální program je navržen tak, aby zajistil, že každé oblečení bude dokonale suché a bez pomačkání.

Odložený start
Sušení ve správný čas
Naprogramujte si začátek sušení a nechte sušičku běžet, kdykoli je to nejvhodnější, například když je levnější elektřina. Oblečení se usuší na předem nastavenou úroveň a je připraveno k žehlení nebo uložení do skříně.

Ochrana proti pomačkání
Minimální nutnost žehlení
Nemáte čas vyndávat oblečení ze sušičky hned po dokončení sušení? Sušička WaveActive pravidelně otáčí prádlo každé tři hodiny po dokončení cyklu, aby se vaše oblečení zbytečně nemačkalo.

StableTech
Méně vibrací. Méně hluku.
Tyto speciální boční stěny minimalizují vibrace sušičky, snižují hlučnost během sušení a činí spotřebič ještě stabilnějším.

Vakuové nožičky
Stabilní sušička na pračce
Vakuové nožičky umožňují bezpečné umístění sušičky na pračku.

Hladká dvířka
Hladká dvířka bez viditelných šroubů
Velká dvířka z jednoho kusu plastu zajišťují stabilitu a zabraňují nepříjemnému vrzání nebo skřípání. Otevírají se až o 180 stupňů, což velmi usnadňuje vyjímání prádla z bubnu. Dvířka jsou navíc bez viditelných šroubů, což usnadňuje čištění.

AutoDrain
Už nikdy nebudete muset vyprazdňovat zásobník na kondenzát
Kondenzační sušičku s hadicí AutoDrain můžete připojit k odtoku, čímž si ušetříte práci s ručním vyprazdňováním zásobníku na kondenzát.

Dětská pojistka
Bezpečnost pro zvědavé děti
Ovládací panel můžete uzamknout stisknutím speciální kombinace tlačítek, což zabrání dětem používat spotřebič, když nejste nablízku, a nechtěně měnit nastavení.

SoftSound
Už žádné otravné pípání
Sušičky WaveActive jsou šetrné nejen k vašemu prádlu, ale také k vašemu sluchu. Jemné tóny vás upozorní na zvolené funkce nebo programy.

Senzorové sušení
Senzorová technologie pro efektivní provoz
Inteligentní senzorová technologie automaticky reguluje proces sušení podle zvoleného programu, typu prádla a požadované úrovně sušení. Senzory zastaví proces sušení, jakmile prádlo této úrovně dosáhne, aby netrvalo příliš dlouho.

Skleněná dvířka s funkcí FiltrationSupreme
Optimální filtrace s nejlepším náhledem na sušení
Skleněná dvířka umožňují sledovat proces sušení, zatímco systém FiltrationSupreme zajišťuje vynikající filtraci bez omezení proudění vzduchu. Patentované řešení se štěrbinou umožňuje snadné čištění a vnitřní osvětlení (v závislosti na modelu) zjednodušuje sušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×