Neohodnoceno

Gorenje BO758A47XG

Skladem (2 ks)
Značka: Gorenje
10 680 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Vnitřní objem: 71 litrů
Rozměry - výška: 59,5 cm
Rozměry - šířka: 59,7 cm
Rozměry - hloubka: 54,7 cm
Barva: nerezová ocel
Povrchová úprava: Barva: nerezová ocel Barva rukojeti: nerezová ocel Barva předního panelu: sklo + nerezová ocel
Počet skel na dveřích: 3
Power: 3300 W
Energetická třída: A+
Spotřeba: 0,92 kWh
Gril: Ano
Pečení horkým vzduchem: Ano
Způsoby pečení: Horní a dolní topné těleso Dolní topné těleso Horní topné těleso Infračervený gril Kruhové topné těleso s ventilátorem Infračervený gril a ventilátor Dolní topné těleso a ventilátor Dolní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem Malý infračervený gril AutoRoast - automatická příprava masa StayWarm - udržování teploty připravovaného jídla/ohřevu
Kontrola: Digitální
Zobrazit: Ano
Časovač: Ano
Listy: 1 hluboký smaltovaný plech na pečení 1 mělký smaltovaný plech na pečení
Síť: Ano
Výsuvné kolejnice: Ano
Teplotní sonda: Ano
Další parametry: Rozmrazování Rychlý předehřev - 200 ˚C za 6 minut Funkce Eco
Katalytické samočištění: Ano
Samočisticí systém Aqua clean/ Water: Ano

BO758A47XG
Vestavná trouba

DirecTouch EPM12 -co / Energetická třída: Rozměry (š x v x h): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm.


Víceúrovňové pečení
Více pokrmů najednou

Kombinace funkce MultiFlow 360˚a tvaru trouby HomeMade některých trub Gorenje pomáhá dosáhnout toho nejtěžšího cíle: pečení až na 5 plechách současně. Dobrou zprávou je, že se chutě a vůně nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje, že jídlo je upečeno rovnoměrně na všech úrovních. Větší objem trouby navíc zajišťuje vynikající přehled.


SilverMatte
Extrémně odolný, mimořádně hladký povrch

Kvalita a typ smaltu jsou pro provoz trouby mimořádně důležité. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který odolává extrémnímu teplu, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Bez mikropórů je povrch trouby a pečicích plechů odolný vůči nejvyšším teplotám, mikrovlnným troubám nebo páře. Vnitřní strana s trojitou vrstvou podporuje odraz tepla a poskytuje dodatečnou izolaci. Díky tomu zůstane vnitřek trouby vždy bezpečný a sterilní.


CataClean
Povrch, který absorbuje mastnotu

Katalytické čištění je skvělým pomocníkem při údržbě trouby. Když trouba během pečení dosáhne teploty 85 °C nebo vyšší, katalytické panely automaticky absorbují mastnotu a nečistoty.


AquaClean
Snadné a pohodlné čištění

Díky zcela novému povrchu všech nových trub Gorenje byla výrazně vylepšena funkce AquaClean. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Stačí nalít půl litru vody do pečicího plechu a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Výsledky jsou viditelné na celém povrchu vnitřku trouby a také na pečicích plechách nebo pánvích. Mastnota a připečené skvrny se uvolněnou párou změkčí a pak je stačí jednoduše setřít hadříkem.


BigSpace
Více prostoru pro větší svobodu při pečení

Nová generace trub Gorenje je vybavena pokročilou technologií, která vytváří větší objem trouby. Díky optimalizovanému proudění vzduchu cirkuluje uvnitř ještě více vzduchu ve větším objemu a zcela volně. Zvětšený objem umožňuje péct více pokrmů na více plechách najednou, přičemž vnější rozměry zůstávají nezměněny. Namísto předchozích 3 úrovní umožňuje trouba Superior používat až 5 úrovní najednou. S objemem až 75 litrů u standardních trub a až 53 litrů u kompaktních trub patří trouby Gorenje k největším na trhu.


GentleClose
Super lehká a super tichá

Stačí jemný dotyk a dvířka se zavřou hladce a bezhlučně.


Systém DC+
Účinné řízení chlazení

Systém DynamiCooling+ účinně chladí vnější část trouby a zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po skončení pečení tepelný senzor ochlazuje vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Zvláště užitečné je to u trub s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCoolig funguje při zapnutí trouby, zatímco systém DynamiCooling+ se aktivuje při vypnutí trouby.


SuperSize
Připraveno pro XXL recepty

Prostornější trouby umožňují péct více pokrmů - nejen díky cirkulaci vzduchu na všech úrovních, ale také díky pečicím plechům o šířce 46 cm, které jsou k dispozici jak ve standardních, tak v kompaktních troubách. Inovativní řešení umožňují plně využít větší vnitřní šířku trouby. To znamená, že pro každý plech je více místa a špičková technologie zajišťuje rovnoměrné propečení pokrmů na všech úrovních.


PerfectGrill
Dvojité topné těleso pro rovnoměrné propečení

Nejlepších výsledků pečení dosáhnete při pečení s kombinací většího a menšího topného tělesa, kdy je menší umístěno uvnitř většího. Inteligentní rozmístění topných těles umožňuje optimální rozložení tepla a pokaždé zajistí vynikající výsledky pečení, díky nimž je jídlo na povrchu křupavé a uvnitř měkké a šťavnaté. Variabilní kombinace topných těles umožňuje používat buď pouze vnitřní těleso, nebo vnější těleso, nebo obě současně. Pokročilé modely jsou vybaveny topným tělesem, které lze snadno odklopit, což umožňuje snadnou údržbu a čištění.


Termosonda
Pečení podle vaší chuti

Proces pečení je řízen měřením teploty uvnitř masa. Speciální alarm signalizuje, když teplota uvnitř masa dosáhne požadované teploty.


Povrch TouchFree
Lesklý povrch bez otisků

Všechny povrchy z nerezové oceli jsou pokryty speciální vrstvou, která zabraňuje zanechávání otisků prstů, udržuje povrch lesklý a výrazně usnadňuje čištění.


Rychlý předehřev
Kouzelně rychlé, šetří čas a energii

Trouba dosáhne teploty až 200 °C za pouhých 6 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Ideální pro recepty, které vyžadují předehřátí trouby. Světelný a zvukový signál vás upozorní, když trouba dosáhne požadované teploty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×