Neohodnoceno

Gorenje BHP62CLI

Skladem (2 ks)
Značka: Gorenje
3 250 Kč
Kategorie: Digestoře
Převzato z: Zatahovací
Možnosti výstupu vzduchu: Recirkulace přes filtr, do komína
Kontrola: Mechanické
Rozměry - výška: 17 cm
Rozměry - šířka: 60 cm
Rozměry - hloubka: 31,5 cm
Hmotnost: 7,4 kg
Barva: Ivory
Max. Odsávací výkon: 435 m³/hod.
Nastavitelné hodnoty sání: Maximální výkon odsávání, 1. rychlost: 158 m³/h Maximální výkon odsávání, 2. rychlost: 257 m³/h Maximální výkon odsávání, 3. rychlost: 435 m³/h
Hluk: 71 dB(A)re1pW dB
Výstupy vzduchu: Nahoru
Počet tukových filtrů: 1
Typ uhlíkového filtru: 530120
Počet motorů: 1
Počet světel: 2
Typ osvětlení: LED 6W
Další parametry: Hrubá hmotnost: 8,6 kg Příkon: 141 W Jmenovitý proud pojistky: 10 A Rozměry zabaleného spotřebiče (šxšxv): 66,5 × 23 × 36,6 cm Kondenzátorový motor
Energetická třída: C

Teleskopická vestavná digestoř
Tento praktický vestavný odsavač par Gorenje BHP62CLB je velmi kvalitní a má také skvělý výkon - při odtahu do komína odsaje až 435 m³/h. Při recirkulaci vzduchu odsaje 215 m³/h. Tento odsavač par lze připojit k recirkulaci nebo ke klasickému odtahu. Pro recirkulaci se doporučuje použít uhlíkový filtr Gorenje 530120, který je nutné zakoupit zvlášť. Je vybaven jedním kondenzačním motorem, který si poradí s nežádoucími výpary z vaření. Výkon lze podle potřeby nastavit na jednu ze tří možných úrovní. Výpary šířící se po celé domácnosti jsou nyní minulostí.

Tichý provoz motoru
Odsávání přebytečné páry z vaření již nemusí být hlučné a nepříjemné. Jeho maximální provozní hlučnost je pouhých 71 dB, což jistě potěší každého. Také vás nikdy nebude rušit nadměrným a nepříjemným hlukem, který by vám překážel.

Odsávání
Odsavač má tři nastavení rychlosti odsávání. Liší se intenzitou odsávání, takže si vždy vyberete ten správný podle toho, na kolika varných zónách vaříte a kolik páry se při tom vytvoří. Díky tomu je odsávání důkladné i při vaření na všech varných zónách.

Maximální výkon odsávání, 1. rychlost: 158 m³/h
Maximální výkon odsávání, 2. rychlost: 257 m³/h
Maximální výkon odsávání, 3. rychlost: 435 m³/h


Osvětlení
Dokonalý přehled o dění na varné desce při vaření zajišťuje praktické LED osvětlení. Osvětlení je dostatečné (2 x 6 W), abyste měli přehled o tom, co se na varné desce děje, a mohli zkontrolovat připravovaný pokrm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×