Bosch SMV8YCX01E

Kód: 157381
Neohodnoceno
Značka: Bosch
28 660 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Proč si pořídit myčku na nádobí Bosch SMV8YCX01E? Důvodů je celá řada! Přístroj má systém PerfectDry, založený na technologii Zeolith, která zajistí perfektní výsledky sušení (s menší spotřebou energie) i u obtížně schnoucího nádobí. Koše Max Flex Pro se postarají o nejlepší možnou flexibilitu a ochranu pro vašeho nádobí - a to vše s dokonale hladkým výsuvem. Nezapomeňme zmínit, že myčka je pozoruhodně tichá - při 43 decibelech vás rušit určitě nebude. Díky Home Connect spadá mezi domácí spotřebičů s možností inteligentního připojení. A pokud máte někdy problém s nedomytým nádobím, oceníte Extra Clean Zone, což je zvlášť důkladné mytí silně znečištěného nádobí v horním koši.

Chytrá domácnost pro snadnější život

Myčky Bosch s inteligentním připojením vám usnadní každodenní život. Technologie Home Connect s funkcí snadného startu doporučí vždy ten pravý program přímo z mobilu nebo tabletu. Nemusíte myslet na to, kolik vám zbývá tablet, aplikace Home Connect je bude počítat za vás. V případě nutnosti servisního zásahu využijte vzdálenou diagnostiku a nechte zkontrolovat vaši myčku přes internet. Můžete ji také ovládat hlasem díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa. Anebo prostě jen sledujte notifikace v mobilu, ať víte, za jak dlouho bude nádobí umyté. Chytrá podpora, chytré řešení, to je Home Connect. Nyní ve všech nových myčkách Bosch.
 

Perfektní sušení, které šetří energii

Zeolith je přírodní materiál, uložený ve speciální nádobě uvnitř myčky, má schopnost pohlcovat vlhkost a přeměňovat ji v teplo, které se využívá pro cyklus sušení. Proces sušení díky tomu spotřebuje malé množství energie a významně snižuje využívání výkonu spotřebiče. Minerál Zeolith se po ukončení každého mycího cyklu regeneruje, vydrží po celou dobu životnosti myčky nádobí a nemusíte jej nikdy vyměňovat. Dokonale suché nádobí a úspora energie!
 

Flexibilní koše a praktická příborová zásuvka

Zcela nový design košů nabízí maximální prostor, stabilitu a flexibilitu. Systémy košů Bosch se dokonale přizpůsobí všem vašim potřebám, poskytují mimořádnou stabilitu a inovativní možnosti využití prostoru. Díky sklopným trnům a etažérům pojmou i objemné nádobí - včetně hrnců a pánví. Horní koš lze navíc výškově polohovat. Výsuvná příborová zásuvka Vario nahrazuje klasický koš na příbory a tím uvolní spoustu místa ve spodním koši. Vejdou se do ní kromě příborů i naběračky, metly a šálky na espresso. Umyjete tak pohodlně víc nádobí.
 

Výkonný, úsporný a tichý motor

Myčky nádobí s pohonem EcoSilence Drive poskytují vysoký výkon mytí a zároveň nízkou hlučnost. Jsou vybavené bezkartáčovým motorem šetřícím energii, který optimálně snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje mnohem plynulejší a tišší provoz. Nyní si můžete vychutnat domov, který je stejně bezhlučný jako čistý.
 

Automatické otevírání dveří pro lepší výsledky sušení

Vykládání nádobí, které není suché nebo je příliš horké, je nepříjemné. S funkcí EfficientDry se po ukončení programu automaticky otevřou dveře myčky. Toto praktické řešení zdokonaluje proces sušení, zabraňuje kondenzaci a šetrně ochlazuje nádobí, takže to je tak připraveno rovnou k uložení, aniž byste je museli ještě utírat. Navíc tím také šetříte energii.
 

Extra důkladné mytí pro zářivé nádobí

Rozlučte se s neumytými zbytky, například v miskách: Extra Clean Zone se třemi rotujícími tryskami oplachuje silným proudem vody nádobí, které vyžaduje zvláštní namáčení. Díky tomu je vaše nádobí důkladně omyto třikrát větším množstvím vody bez nutnosti zvýšeného množství čisticího prostředku nebo vyšší teploty. Extra Clean Zone lze snadno zapnout nebo vypnout před každým mytím, čímž dosáhnete dokonalé zářivosti i u silně zašpiněného nádobí.
 

Účinné mytí špinavých hrnců a pánví

Funkce IntensiveZone, kterou lze zvolit spolu s mnoha programy, zajišťuje vyšší tlak ostřiku a zvyšuje teplotu v dolním koši. Funkce zajišťuje optimální mytí silně zašpiněných hrnců a pánví, zatímco mnohem choulostivější nádobí lze mýt v horním koši.
 

Plné využití síly mycího prostředku

Díky dávkovacímu asistentovi vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Cílený proud vody rozpustí tabletu kontrolovaně a rychle. Mycí prostředek se rozdělí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, a tak dosáhnete vždy optimálního výsledku mytí.
 

Bosch patří mezi nejprodávanější značky myček nádobí na světě

Zákazník je pro Bosch vždy na prvním místě, a proto neustále uvádí technicky promyšlené inovace, které vám usnadní život. To je důvod, proč Bosch patří mezi nejprodávanější značky myček nádobí na světě.  
 

Vlastní program jedním dotykem

Vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem. Získejte maximum z vaší chytré myčky nádobí a zjednodušte si každodenní život. Pomocí funkce Oblíbený program si můžete snadno uložit kombinaci svého nejpoužívanějšího programu a přídavné funkce. Naprogramované nastavení lze pak jednoduše spustit pomocí aplikace Home Connect nebo přímo na ovládacím panelu. Zkombinujte například funkci Extra Dry s programem Eco 50 °C a myčku nastavte jediným dotykem. Vlastní spojení programu a volitelné funkce, které ještě více ulehčí mytí nádobí.
 

Na myčku Bosch se můžete spolehnout

Výrobní závody Bosch neopouští nic, s čím by nebyli na 100 % spokojeni. Každý výrobek podléhá precizní kontrole dle přísně nastavených standardů kvality, výkonnosti a udržitelnosti. Všechny myčky Bosch proto mají pro váš klid systém AquaStop a doživotní záruku proti škodám způsobeným vodou a také 10letou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×