Neohodnoceno

BEKO XDF85245CSH3BH

Skladem (4 ks)
Značka: BEKO
12 070 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Kapacita sušení: 8 kg
Typ dveří: Transparentní
Filtr: Ano
Čerpadlo: Ano
Hluk: 64 dB
Rozměry - výška: 84,6 cm
Rozměry - šířka: 59,8 cm
Rozměry - hloubka: 59,9 cm
Energetická třída: A+++
Počet programů sušení: 15
Zahájení směny: Ano
Dětská pojistka: Ano
Osvětlení bubnu: Ano
Zobrazit: Ukazatel zbývajícího času
Roční spotřeba energie: 177 kWh
Možnost napojení na vodovod: Ano
Samočisticí kondenzátor: Ne

Díky tepelnému čerpadlu a invertorovému motoru ProSmart se tato energeticky úsporná kondenzační sušička s českým ovládáním řadí do energeticky nejúspornější třídy a pomůže vám udržet vaše účty za elektřinu na nízké úrovni. Speciální vzor bubnu AquaWave® a funkce ochrany proti pomačkání se postarají o šetrné sušení, které vám usnadní žehlení. Zároveň se vám díky vnitřnímu osvětlení bubnu již nebudou zamotávat ponožky.

Nízká spotřeba, nižší účet za elektřinu

V dnešní době, kdy se dramaticky mění ceny energií, se více než kdy jindy vyplatí mít doma energeticky úsporné spotřebiče. Bez pračky nebo ledničky se přece žádná domácnost neobejde a nic je nenahradí. Spotřebiče Beko z nejúspornějších energetických tříd vám pomohou udržet účet za elektřinu na skromné úrovni, abyste nemuseli šetřit na potřebách své domácnosti.

Nižší spotřeba a oblečení jako nové

Tepelné čerpadlo EcoGentle™ vám umožní sušit prádlo při nižší teplotě. To má vliv nejen na kvalitu vašeho oblečení, protože neztrácí svůj tvar a barvu, ale také na nižší spotřebu energie.

Tiché, úsporné a spolehlivé sušení

Invertorový motor ProSmart™ je skutečným srdcem sušičky. V porovnání s běžným motorem pracuje tišeji, spotřebovává méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz sušičky po dlouhá léta.

Suché prádlo a méně žehlení

Automatická ochrana proti pomačkání posouvá buben až 8 hodin po sušení, pokud nemůžete suché prádlo ihned vyndat. Tím se snižuje pomačkání prádla.

V sušičce lze sušit dokonce i vlněné svetry.

Program Vlna suší svetry, vlněné čepice a šály s maximální péčí. Suší při nižší teplotě a nižších otáčkách bubnu, aby bylo sušení co nejšetrnější a suché prádlo bylo měkké na dotek a nepomačkané.

Sušení přikrývek a péřových oděvů

Speciální program určený speciálně pro sušení péřového a prošívaného oblečení. Peří a přikrývky se suší způsobem, který zabraňuje tvorbě záhybů a obnovuje jejich funkci.

Sušení košil, které se lépe žehlí

Program Košile suší při nižší teplotě a upravené pohyby bubnu chrání před pomačkáním. Košile jsou sušeny šetrně, barvy neblednou a mnohem snadněji se žehlí.

Pohodlné sušení bez rozlití

Sušičky Beko lze připojit k odtoku stejně jako pračku. Sušička pak odvádí zkondenzovanou vodu přímo do odpadu, čímž odpadá nutnost vylévat nádržku na sušící vodu.

Osvětlení zapomenutých ponožek

Osvětlení bubnu vám pomůže vyndat ze sušičky opravdu vše. Dokonce i zatoulanou ponožku nebo spodní prádlo.

Šetrné praní od hedvábí po bavlnu

Speciální vzor bubnu AquaWave® z nerezové oceli je navržen tak, aby byl šetrný k textiliím, a přesto umožnil důkladné vyprání i těch nejchoulostivějších tkanin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×