Neohodnoceno

BEKO FSM57000GW

Skladem (3 ks)
Značka: BEKO
8 820 Kč
Kategorie: Hlavní kategorie
Typ kamen: Plně elektrický
Varná deska: Sklokeramické
Trouba: Elektrické
Vnitřní objem trouby: 55 l
Barva kamen: Bílá
Rozměry - výška: 85 cm
Rozměry - šířka: 50 cm
Rozměry - hloubka: 60 cm
Power: 380-400 V
Energetická třída: A
Metody pečení (programy): statický horký vzduch + horní ohřev ventilátoru + spodní ohřev ventilátoru + rozmrazovací mřížka ventilátoru
Kontrola: Mechanické
Zobrazit: Ne
Časovač: Ne
Síť: Ne
Horní kryt: Ne

Elektrický sporák Beko FSM57000GW v bílé barvě, se sklokeramickou varnou deskou a multifunkční elektrickou troubou. Trouba má užitný objem 55 litrů. Dvířka trouby jsou opatřena dvojitým sklem. Nabízí 7 funkcí včetně grilu. Při pečení v troubě je teplo rovnoměrně rozváděno díky ventilátoru, takže vaše jídlo je všude důkladně propečené. Snadné čištění Snadné čištění. Sklokeramická varná deska nabízí 4 varné zóny různých průměrů a výkonů. Beko FSM57000GW má ve spodní části praktickou zásuvku na odkládání pečicích plechů. Spotřebič je zařazen do energetické třídy A. Šířka 50 cm.

Praktický a účelný
Volně stojící elektrický sporák Beko FSM57000GW v bílé barvě. Ovládání je mechanické se šesti otočnými voliči. Ty jsou umístěny vpředu a jejich hlavní výhodou je intuitivní umístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovládacím prvku. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete do ní uložit plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní, takže je budete mít vždy po ruce, když je budete potřebovat. Sporák patří do energetické třídy A. Studená dvířka trouby jsou opatřena dvěma skly. K dispozici je 1 rošt a 1 plech na pečení. Šířka trouby je 50 cm.

Sklokeramická varná deska
Praktická sklokeramická varná deska je vybavena 4 varnými zónami. Povrch varné desky je zcela hladký, takže nebudete mít žádné problémy s jeho čištěním. Na odolnější nečistoty stačí použít škrabku určenou pro sklokeramické povrchy a po vyčištění nečistot stačí varnou desku otřít čistým hadříkem nebo použít čisticí prostředek na mastný povrch.

Trouba s grilem
Teplo je rovnoměrně rozváděno po celé troubě. Kruhové topné těleso trouby a ventilátor nabízejí optimální nástroj, který vám umožní připravovat až tři pokrmy najednou! Chutě a vůně pokrmů se vzájemně nemíchají. Trouba nabízí 7 funkcí pečení včetně grilu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×