Sony KE-55XH9077

Kód: 171806
Neohodnoceno
Značka: Sony
22 590 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšení objektů pomocí HDR

Object-based HDR remaster je technologie, která se stará o analýzu barev objektů na obrazovce televize Sony Bravia LED KE-55XH9077 a následnou úpravu kontrastu. Díky jednotlivě vylepšeným objektům dosáhne televize zprostředkování mnohem větší hloubky obrazu a detailnějších textur.

Užijte si i ten nejtitěrnější detail díky 4K rozlišení

Sony Bravia LED KE-55XH9077 disponuje moderním procesorem 4K HDR Processor X1, který vám zprostředkuje obraz plný detailů v 4K rozlišení. Pokud budete sledovat film v 2K nebo Full HD rozlišení, televize automaticky zlepší rozlišení takřka na úroveň 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality™ PRO.

S TV Sony Bravia LED KE-55XH9077 odhalíte svět barev

Televize Sony má speciální TRILUMINOS displej, která zprostředkuje mnohem širší paletu barev, než jste byli doposud zvyklí. Díky tomu uvidíte ty nejrůznější odstíny barev a svět na obrazovce televize Sony Bravia LED KE-55XH9077 doslova ožije ve vašem obývacím pokoji.

I svižné scény mohou být čisté a jasné

Sony Bravia LED KE-55XH9077 má k dispozici technologii X-Motion Clarity™, díky které bude obraz jasný, čistý a plynulý. Technologie jednotlivě kontroluje snímky a upravuje jeho jas, aby vám nic neuniklo.

Spolupráce Dolby Vision s HDR

Sony Bravia LED KE-55XH9077 disponuje technologií Dolby Vision a standardem s vysokým rozlišením (HDR), díky čemuž si budete moci užít poutavý zážitek při sledování filmů a seriálů. Scény doslova ožijí s pomocí výraznějšího osvětlení, zářivějších barev a temnější černé.

Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut pro původní pořady streamovací služby Netflix. Díky tomu si na televizoru Sony Bravia LED KE-55XH9077 užijete obraz tak, jak jej zamýšleli autoři.

Obklopte se kvalitním zvukem

Sony Bravia LED KE-55XH9077 má 20W reproduktory, které zprostředkují čistý zvuk přicházející ze všech směrů. Díky tomu se tak vždy ocitnete přímo v centru dění.

Acoustic Multi-Audio

Sony Bravia LED KE-55XH9077 disponuje dvěma výškovými reproduktory, které slouží k polohování zvuku v zadní části televizoru. Díky tomu může zvuk přesně následovat pohyb na obrazovce a dodat to správné ozvučení.

Všudypřítomný zvuk s Dolby Atmos

Sony Bravia LED KE-55XH9077 vám zprostředkuje komplexní zážitek ze sledování libovolného obsahu. Užijte si nejen skvělý obraz, ale i perfektní zvuk. Ten, díky technologii Dolby Atmos, přichází nejen zepředu, ale i shora.

S-Force Front Surround zajistí multidimenzionální zvuk

Tato technologie vytváří prostorový zvuk, který je srovnatelný se zvukem z několika samostatných reproduktorům. Díky tomu se ponoříte ještě více do sledování vašeho filmu.

Speciálně tvarované reproduktory X-Balanced Speaker vám umožní zaposlouchat se do zvuku ve vysoké kvalitě

Běžný kulatý reproduktor

Zvuk z běžných reproduktorů je dobrý, ale jedná se o rozměrné konstrukční řešení.

Tenký oválný reproduktor

Při snaze o zeštíhlení televize dochází ke snížení kvality zvuku.

Reproduktor X-Balanced Speaker

Sony Bravia LED KE-55XH9077 má speciální reproduktory, které vydávají skvělý zvuk, ale TV si zachová tenkou konstrukci.

Elegantní design doplní jakýkoli interiér

Sony Bravia LED KE-55XH9077 exceluje i po designové stránce. Televize se pyšní úzkým, čistým, hliníkovým rámem, který vám umožní plně se soustředit na obrazovku. Díky svému vytříbenému designu televize Sony Bravia bez potíží splyne s vaším interiérem a vkusně jej doplní.

Úzký hliníkový rám

Díky tomu se můžete zcela odevzdat dění na obrazovce.

Nenápadný stojan

Stojan televize Sony Bravia LED KE-55XH9077 má dvě polohy, které lze využít - pro úzkou, nebo širokou montáž.

Kovový stojan

Úzký kovový stojan je dostatečně elegantní, díky čemuž nebude narušovat váš interiér.

Nebojte se promluvit

Sony Bravia LED KE-55XH9077 disponuje vylepšeným hlasovým ovládáním, které vám ihned umožní užívat si nejrůznější aplikace nebo filmy a další pořady. Stačí si jen říct.

Android TV nabídne řadu aplikací

Probírejte se neskutečně širokou nabídkou aplikací, které vám Sony Bravia LED KE-55XH9077 umožní využít. Užijte si více radosti a zábavy s mnohem větší porcí aplikací.

Už nebudete muset čekat

Sony Bravia LED KE-55XH9077 spustí aplikace rychleji než kdy dříve - například Netflix naběhne až 3× rychleji než předtím.

Sony Bravia LED KE-55XH9077 podporuje funkce Apple AirPlay a Apple HomeKit

Díky funkci Apple AirPlay lze sdílet audio nebo video z vašeho iPhone, iPad nebo Mac přímo na obrazovku televize Sony Bravia LED KE-55XH9077. Rovněž budete moci sledovat filmy a pořady z aplikace Apple TV.

Stačí jedno stisknutí a můžete si vybrat oblíbený pořad na Netflix

Abyste měli maximální pohodlí při výběru pořadu, disponuje ovladač televize Sony Bravia LED KE-55XH9077 speciálním tlačítkem Netflix, po jehož stisknutí se aplikace ihned zapne.

Využijte svůj chytrý telefon naplno s Chromecast

Android TV Sony Bravia LED KE-55XH9077 má v sobě zabudovanou službu Chromecast, díky které můžete přenést veškerá videa, fotky, aplikace nebo hry z displeje telefonu na obrazovku TV, a to v plné kvalitě. Stačí pouze jedno kliknutí a požadovaný obsah z vašeho chytrého zařízení s Android nebo iOS se objeví na obrazovce televize Sony Bravia LED KE-55XH9077.

Chytré dálkové ovládání

K Sony Bravia LED KE-55XH9077 můžete pomocí HDMI připojit set-top box nebo jiné zařízení, ale vše budete moci ovládat pouze jediným ovladačem. Tento chytrý ovladač má nový zaoblený design s lepším rozložením tlačítek, takže bude ovládání Android TV Sony Bravia LED KE-55XH9077 a dalších zařízení naprosto snadné a intuitivní.

Software pro autokalibraci

Full Array televizor Sony Bravia LED KE-55XH9077 využívá autokalibrační software Calman. Jedná se o nástroj, který se postará o přesnou kalibraci a doladění obrazu a zobrazení barev. Tato kalibrace vám umožní vidět barvy v reálném podání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky