Samsung WW90K6414QW

Kód: 85141
Značka: Samsung
ZdarmaZdarma
fe863f695a04c8c7032e21d04d35b793
16 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Pračka je doslova nabitá výtečnými funkcemi, které budou pozitivně kvitovat nejen ženy v domácnosti. Rychlost, preciznost a viditelný rozdíl je doslova typický právě pro tento model. Jistě oceníte nejen povedený design, snadné otevírání, ale především praktické funkce, které vám výrazně usnadní každodenní použití. Chcete mít vypráno za 59 minut? Potřebujete do pračky v průběhu praní něco přidat? Potřebujete se zbavit i opravdu odolných skvrn? Nebo chcete dostat přímo až na váš mobilní telefon informaci o tom, že pračka už doprala? Ve světě Samsung nic z toho není problém. Zkušený tým vývojářů a inženýrů myslel opravdu na všechno. Cílem je maximálně ulehčit použití a ovládání a prostřednictvím sofistikovaných a inovativních funkcí nabídnou vše, co potřebujete. Přesvědčte se sami.
 
 

Prádlo můžete přidat kdykoli

Asi každému z nás se již několikrát stalo, že zapomněl do pračky něco přidat. Díky funkci Add Wash můžete rychle a snadno i během rozjetého pracího cyklu přihodit vše potřebné. Nebo jen oblečení, které chcete propláchnout či vyždímat. Anebo jste se rozhodli přidat více aviváže? Přidejte. Bez obav.
 
 
 

Inovativní funkce Smart Control

Samsung je přímo pověstný svými technologicky propracovanými produkty. A tato pračka není výjimkou. Smart Control vám pomocí aplikace pro váš chytrý telefon umožní na dálku pohodlně ovládat a sledovat praní. Doslova z libovolného místa uvnitř nebo vně vašeho domu můžete praní spustit, přerušit, pozastavit, nebo sledovat zbývající čas či dostat informaci o dokončeném praní.
 

Technologie Eco Bubble

I při nízkých teplotách se díky této patentované technologii můžete spolehnout na opravdu dokonale čisté prádlo. Prací prostředek se totiž promění v aktivní pěnu, která rychle a snadno proniká do tkaniny a odstraňuje všechny nečistoty. Nutno dodat, že tkaninu tento proces nijak nepoškozuje.
 
 
 

Neocenitelná funkce Speed Spray

Pokud spěcháte, pak jistě budete s povděkem kvitovat jedinečnou funkci Speed Spray. Praní dokončí za neuvěřitelných 59 minut. Oblečení bude krásně vyprané, lépe promáchané a navíc se výrazně urychlí i proces odstřeďování. Čím dřív vyperete, tím dřív můžete dát prádlo sušit.
 

Funkce Bubble Soak

Odolné skvrny se špatně odstraňují a často vyžadují několik namáčení. Pomocí stisku jen jediného tlačítka si můžete i tuto nepříjemnost výrazně usnadnit. Funkce Bubble Soak oblečení důkladně namočí do aktivní a bohaté pěny, která skvrny pěkně pozvolna a precizně uvolní. Výsledkem je krásně čisté prádlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky
Záruka: 2 roky