Samsung RS68N8941SL/EF

Kód: 142923
Neohodnoceno
Značka: Samsung
ZdarmaZdarma
6d9a6697b0e21232f833823331616eb9
68 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Tato lednička je skutečně luxusní a sofistikovaná v každém ohledu. Určitě oceníte nejen stylový vzhled, ale i celou řadu moderních funkcí, které promění váš domov v chytrou domácnost. Zkuste třeba aplikaci SmartThings a ovládejte spotřebiče pomocí hlasu, nebo dotyku na obrazovku. Díky Bluetooth volání už nezmeškáte ani jeden hovor. Chytrý kalendář vám umožní sdílet a kontrolovat program členů rodiny přímo na displeji ledničky. Nechte se hýčkat i dalšími funkcemi. Technologie SpaceMax vám nabídne velkorysý vnitřní prostor. Technologie Metal Cooling zajistí optimální vnitřní teplotu. Technologie Precise Chef Cooling redukuje kolísání teploty. Technologie Twin Cooling Plus optimalizuje teplotu a úroveň vlhkosti. Jistě oceníte i nízkou hladinu hluku, dávkovač vody a ledu, režim dovolená aj.
 
 
 

Rodinná plocha je ideální pro sdílení nejen vašich zážitků

Na ploše můžete zobrazit fotky, nálepky, ručně připsat poznámky, nebo nakreslit obrázek, což ocení především děti. Když budete chtít, můžete přidat i hudební přehrávač. Prostřednictvím aplikací můžete sdílet pokyny, úkoly, programy aktivit apod. Kdokoli přistoupí k lednici blíž, obrazovka se zapne a hned se zobrazí dané příspěvky.
 
 
 

Lednička vám každý den zobrazí aktuální informace

Zajímají vás informace o trvanlivosti potravin, předpověď počasí, váš kalendář, důležité zprávy aj.? Lednička vám každý den nabídne mix toho nejatraktivnějšího a to buď ve vámi stanoveném čase, nebo při otevření.Funkce rozpoznání hlasu asistenta Bixby vás identifikuje a podle toho zobrazí relevantní informace právě pro vás.
 

Aplikace SmartView a aplikace TuneIn

Aplikace SmartView zobrazí obrazovku televize, nebo vašeho chytrého telefonu. Při vaření klidně můžete sledovat oblíbený pořad, nebo poslouchat playlisty a hudební skladby na Spotify a Amazon Music. Díky aplikaci Tunelnse rozmazlujte i světovými rádiovými stanicemi, aktuálními zprávami, komediálními pořady, nebo podcasty.
 
 
 

Funkce View Inside vám umožní nahlédnout do ledničky doslova odkudkoli

Potřebujete vědět, jaké potraviny zrovna máte v ledničce? Vnitřní kameryfunkce View Inside vám zobrazí nejen jídlo v chladničce, ale i automaticky označí data spotřeby, takže snadno umožní vytvořit sofistikovaný nákupní seznam v aplikaci Nákupní seznam, přidat potřebné poznámky u potravin, nebo upomínky.
 

Technologie SpaceMax a technologie Twin Cooling Plus

Technologie SpaceMax vám nabídne nadstandardní vnitřní prostor a to bez jakéhokoli navýšení vnějších rozměrů chladničky. O šťavnaté, čerstvé a chutné potraviny se postará technologie Twin Cooling Plus optimalizující teplotu a úroveň vlhkosti v chladničce a mrazničce díky nezávislému chlazení.
 
 
 

Technologie Metal Cooling a technologie Precise Chef Cooling

Metal Cooling díky speciálnímu kovovému plátu na zadní stěně zajistí optimální vnitřní teplotu, zabrání úniku chladného vzduchu při častém otevírání dveří arychle obnoví tepelné ztráty. Nezávislé chladící jednotky technologie Precise Chef Cooling udrží rovnoměrnou teplotu v každém rohu chladničky pro dokonalou čerstvost potravin.
 

Elegantní a luxusní design

Luxusní lednička se stane ozdobou vaší kuchyně. Důmyslný design, linie a detaily jí spolehlivě odlišují od běžných modelů. Pyšní se jednoduchým, čistým a nadčasovým stylem. Má krásně ploché dveře a zapuštěné rukojeti, které nijak nevyčnívají a nenarušují okolní interiér.

Doplňkové parametry

Kategorie: Americké lednice
Záruka: 2 roky