Panasonic TX-65FZ800E

Kód: 127066
Akce
Neohodnoceno
Značka: Panasonic
94 990 Kč –26 %
Panasonic TX-65FZ800E
94 990 Kč –26 % 69 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Jedinečná televize doslova nabitá inovativními funkcemi, které vám nabídnou bez přehánění obraz v hollywoodské kvalitě. Proč si nedopřát opravdový zážitek a skvělou podívanou přímo v pohodlí domova. Vychutnejte si dechberoucí zážitek ze sledování formátu HDR díky systému Auto Brightness Enhancer, který upravuje video v závislosti na intenzitě světla u vás doma. Stejnou měrou se na výsledném efektu podílí systém Dynamic Scene Optimiser optimalizující obraz ve formátu HDR na základě obsahu. Televizor OLED je ucelený systém s vlastním osvětlením samostatně regulující osm milionů pixelů. Díky tomu ovládá intenzitu osvětlení vlivem objemu proudící elektřiny. Když elektřina neproudí, televize nevyzařuje žádné světlo a intenzivní černá může dokonale vyniknout spolu s úžasným kontrastním poměrem.
 
 

Intuitivní hlasové ovládání

Pouhým hlasem můžete ovládat televizi prostřednictvím služby Alexa od Amazonu, nebo zařízení se službou Google Assistant. Díky tomu můžete televizi zapnout a vypnout, přepnout, nebo upravit hlasitost. To vše bez použití klasického ovládání. Je to praktické, pohodlné a velmi sofistikované.
 
 
 

Zažijte filmy ve strhující hollywoodské kvalitě

Vybrané hollywoodské společnosti se přímo podílejí na vývoji funkcí, systému zpracování videa a výsledné kvalitě obrazu. Díky tomu vize uznávaných filmových režisérů dostávají neobyčejný prostor pro opravdu nadstandardní vizualizaci přímo u vás doma v obýváku. Budete mít možnost vychutnat si skutečně exkluzivní filmový zážitek.
 

Master HDR OLED

OLED je ucelený systém s vlastním osvětlením samostatně regulující osm milionů pixelů. Díky tomu ovládá intenzitu osvětlení vlivem objemu proudící elektřiny. Když elektřina neproudí, televize nevyzařuje žádné světlo a krásně hluboká a intenzivní černá může dokonale vyniknout spolu s úžasným kontrastním poměrem.
 
 
 

Systém Dynamic Scene Optimiser

Dopřejte si exkluzivní zážitek ze sledování formátu HDR díky systému Auto Brightness Enhancer, který upravuje video v závislosti na intenzitě světla u vás doma. Stejnou měrou se na výsledném efektu podílí také systém Dynamic Scene Optimiser, který optimalizuje obraz ve formátu HDR na základě obsahu.
 

Režimy Sport a Hry v optimálním režimu zobrazení

Režim Sport precizně kombinuje živé odstíny barev s dokonalým prostorovým ozvučením, což zajistí neuvěřitelně realistické sledování nejen fotbalu. Režim Hry vám nabídne brilantně rychlou odezvu obrazu. Díky tomu vám zprostředkuje o to lepší vjemy a užijete si více zábavy a celkově intenzivnější pocit ze hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 33 kg